|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  29 30 31 32 [33]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
28.2.2018 17:17:30   
isidora88
Samo da vam mahnem drage trudniceuser posted image
Nista ne stizem, totalno smo neorganizovani, trebace nam vremena dok se uhodamo. A mi je bas ljubomoran, ljubi i mazi bebu ali ne da da je drzim, odmah place. Sve u svemu zanimljivouser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 801
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
28.2.2018 17:25:54   
Misha i Ljisha
von nakon mog ovog sefa, a sef mi je vec dve godine, ja ne da nikad vise u zivotu necu moci da trpim idiote nego nema sanse. Toliko je covek uljudan da me pozove i pita "da li si slobodna" a ja za njega radim od 17 do 23 cuj slobodna sam jer mi je radno vreme. Kad god bi mu rekla dete me trazi ili bolesna je, ili eto bezveze vodim je na trening petkom tokom svog radnog vremena NIKAD nista nije rekao samo da se javim kad se vratim. Smisljamo zajedno strategije za promociju, reklame,sve se dogovaramo. Kako mu odgovara da mi plati ne odgovara ma svasta. cak se secam jednom se iznervirao, pogresila sam i rekao je razumem da postoji jezicka barijera i da me mozda nisi razumela i smireno mi sve objasnio. Pa znas kolko treba samokontrole za tako nesto? A tad sam ubrljala. Ma covek je SVETAC. Bukvalno. I onda tako naidjes na neke ludake i shvatis da moze drugacije i da tako nesto ne treba da se trpi. Ova uradi u excelu drag and dro_p za case number i naravno excel poveca broj za jedan a htela je da kopira i da ja nisam videla tu njenu gresku ispalo bi da sam ja pogresila. A nijednu gresku napravila nisam. Kaze odradi ovo ja odradim kako mi je rekla ona kaze sto nisi ovako e onda sam pocela da joj slikam sta mi je rekla da bih je ucutkala, ali ne zelim ni to da radim. Da se svadjam i isterujem pravde ne pada mi na pamet. Ma.....to ti je ono misle mi smo zemlja treceg sveta i treba da im lizemo cipele. E pa brate ne moram da ti lizem cipele za tu lovu user posted image

No odoh def u off. Da se vratimo na trudnovanje heheh ili sto bi moja D rekla Trudjenje ehehe...

Moj bebac danas ima propelere bas se okrece. Ne znam kako vi po ovoj hladnoci ali meni davno nije bilo ovako hladno. Ne mogu uopste da se set_am napolju, evo isterivala sam kola da odem do prodavnice dve ulice dalje

Isi user posted image jooj mogu misliti, brzo cete se uhodati ne sumnjam ja

< Poruku je uredio Misha i Ljisha -- 28.2.2018 17:28:05 >

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 802
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
28.2.2018 17:37:11   
vonavoj
Sa mojim gazdom nece vise niko da radi...svi mi se cude..a ja ga poznajem vec 9 godina..i znam kad je impulsivan,kad lupeta..u stvari mnogo je nezadovoljan sobom..pa tako onda i sa svime..prosto mi ga zaouser posted image ali ljudi mu se vec i smeju..

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 803
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
28.2.2018 17:41:03   
Rosita
Ljišo, dobar ti je šef, stvarno.
Isi, nek ste na okupu, uhodaćete se.
Ja se jedem, ali moram ostati dosledna. D se danima rezvlači sa jelom. Nije oojeo ni pola ručka, neće ići na trening. Žao mi, al kad sam rekla moram da ostvarim. U sobi je, igra se valjda, ne javlja se.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 804
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
28.2.2018 17:42:39   
madre
isi, bas mi je drago da si se javila! i verujem da je trenutno haos, ali verujem da ce proci! ko ti pomaze? nas dve smo skoro pa iste sa decom, najstariji prvi razred, izmedju srednjih 15ak dana razlike i ovi bebaci, pa me sve zanimauser posted image kako ide dojenje i sve oko toga?
ljiso, kod tebe je uvek interesantno! ili ti to tako predstavisuser posted image stvarno ti je sef strava!

< Poruku je uredio madre -- 28.2.2018 17:45:10 >


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 805
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
28.2.2018 17:53:11   
Misha i Ljisha
Jeste stvarno. On se covek meni i izjada, eto tako, nazove me kad je u izlasku eto kao pre neki dan. A znate ono in vino veritas. Kaze "i'll take care of you honey". Pa stvarno??? Mislim koji covek bi tako postupio. U zivotu me nije ni video. Razumem da sad vec oseca da smo prisniji posle dve godine ali njemu je stvarno stalo. Jako voli svoju zenu ali ona ima 4 cerke iz prvog braka pa mi se jada kako ga nista ne slusaju. Ma svasta. Onako bas bas divan covek. Smejemo se zajedno bukvalno. On se brinuo oko mojih nalaza kordocenteze. Obraduje se covek kad kazem da je sve ok. Juce mi kaze "nemoj pogresno da me shvatis ali moracemo da zaposlimo jos jednu osobu ali ti ces joj biti sef jer kad dodje beba neces stizati". Naravno da ga nisam pogresno razumela, naravno da nisam ni pomislila da ce da mi da otkaz, cuj tehnicki mu dodje unapredjenje kad dodje bebac bicu nekom "Sef". Ma divan jedan covek zaista.

Ma hvalospev da mu pisemuser posted image


(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 806
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
28.2.2018 18:55:49   
madre
ljiso, prosto neverovatno! imala si sreceuser posted image evo T i ja zguzvali gibanicu i cekamo mm s posla, a B otisao kod dede da gledaju slagalicu, i oni ce na veceruuser posted image T prehladio malo besikicu izgleda juce na snegu, iako je bio toplo obucen, pa samo piska, cesto ne stignemo na nosu! valjda ga to nece nesto zbuniti...

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 807
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
28.2.2018 19:36:17   
Maraj
Ja dosla malo pre iz dz. Bila po injekciju. Jako me ukocilo ovo u levu stranu zadnjice. Bas me nekad jako strecne. Kao kad kicma strecne , mene tako strecne u levu stranu zadnjice. I onda copam. Bas me boli

< Poruku je uredio Maraj -- 28.2.2018 19:40:10 >

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 808
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
28.2.2018 20:11:26   
isidora88

IZVORNA PORUKA: madre

isi, bas mi je drago da si se javila! i verujem da je trenutno haos, ali verujem da ce proci! ko ti pomaze? nas dve smo skoro pa iste sa decom, najstariji prvi razred, izmedju srednjih 15ak dana razlike i ovi bebaci, pa me sve zanimauser posted image kako ide dojenje i sve oko toga?
ljiso, kod tebe je uvek interesantno! ili ti to tako predstavisuser posted image stvarno ti je sef strava!


Muz mi kao pomaze, ali cirkus nam je, mm je u fazi ostavljanja cigara pa je nervozan, deca jos gora, mucimo se oko skole, sinak mi bas nije odgovoran pa je borba da se uradi domaci. A opet u nekoj fazi, sve zivo baca, divlja, nemam pojma koji mu je djavo. Mislim da ih je mm previse zapustio dok sam bila u porodilistu, samo su buljili u tablet i tv, jeli slatkise i gluposti pa sad nece ni da jedu kako treba. Mm je sve zaznuo i sad jos i in sa tin ostavljanjem cigara, dodje mi da ga nalupamuser posted image
Bebac je super, voli da siki, jedino mi je problem malo kad sam sama sa decom jer A place ako bebac siki jer on bas tad hoce da ga ja nosim i mazim. Sve u svemu vrlo haoticno, jos sad sto moram jos i krive drine da ispravljam zbog mm propusta. Izludjuju me neki njegovi stavovi oko dece, previse popusta pa onda kao brani a nije istrajan i onda ja poludim jer dozvoljava deci neko ponasanje koje ja ne mogu da smislim. Valjda cu uspeti da ih izvedem na pravi put i da mm ukapira neke stvari.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 809
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
28.2.2018 20:43:05   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: isidora88


IZVORNA PORUKA: madre

isi, bas mi je drago da si se javila! i verujem da je trenutno haos, ali verujem da ce proci! ko ti pomaze? nas dve smo skoro pa iste sa decom, najstariji prvi razred, izmedju srednjih 15ak dana razlike i ovi bebaci, pa me sve zanimauser posted image kako ide dojenje i sve oko toga?
ljiso, kod tebe je uvek interesantno! ili ti to tako predstavisuser posted image stvarno ti je sef strava!


Muz mi kao pomaze, ali cirkus nam je, mm je u fazi ostavljanja cigara pa je nervozan, deca jos gora, mucimo se oko skole, sinak mi bas nije odgovoran pa je borba da se uradi domaci. A opet u nekoj fazi, sve zivo baca, divlja, nemam pojma koji mu je djavo. Mislim da ih je mm previse zapustio dok sam bila u porodilistu, samo su buljili u tablet i tv, jeli slatkise i gluposti pa sad nece ni da jedu kako treba. Mm je sve zaznuo i sad jos i in sa tin ostavljanjem cigara, dodje mi da ga nalupamuser posted image
Bebac je super, voli da siki, jedino mi je problem malo kad sam sama sa decom jer A place ako bebac siki jer on bas tad hoce da ga ja nosim i mazim. Sve u svemu vrlo haoticno, jos sad sto moram jos i krive drine da ispravljam zbog mm propusta. Izludjuju me neki njegovi stavovi oko dece, previse popusta pa onda kao brani a nije istrajan i onda ja poludim jer dozvoljava deci neko ponasanje koje ja ne mogu da smislim. Valjda cu uspeti da ih izvedem na pravi put i da mm ukapira neke stvari.

user posted image hahaha stvarno da nemamo istog muza. I ovaj moj hoce da ostavi cigareuser posted image Haos sa njima.

Verujem da ti je ludnica ehhe...
Idem da se istusiram pa nastavljam posao. D je sredjena ali tek sad vecera, kasno nam je ovaj trening sredom al sta da se radi. Juce je u ovo doba vec spavala

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 810
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
28.2.2018 21:30:14   
IvanaSK RR
Devojke, nastavljamo u martu Klik

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 811
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  29 30 31 32 [33]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  29 30 31 32 [33]
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here