|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 08/19 [chat]
29.8.2019 21:52:53   
Maruska15
Zenice evo i mene da se javim. Juče stigla u Niš . Jedva preživljavamo vrućinu. Doživela sam šok na aerodromu,skoro da sam pala u nesvest od toliko nagle promene vremena. Cera mi se sva osula od toplote,ali uživa. Po ceo dan samo u pampersu,babe i dede je maze i paze. Juče sam izvadila umnjak zbog kog sam bukvalno mrtva bolesna i već mi je puno lakše. Mada i dalje zapusen nos,ali su prestali bolovi u grlu i glavi. Popkice nemoj da te brine eventualni carski rez. Ja sam odlično prošla,za razliku od žena koje znam a rodile su prirodnim putem. Ja u sali znam da kažem,kao da sam sela sa drugaricom na kafu i bezbolno dobila bebu u rukama .😁 Beco,Bebana kako ste vi?


(odgovor članu popkica bebic)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 08/19 [chat]
29.8.2019 22:46:00   
Beca.t
Maruska dobro dosla kuci! Uzivaj i  pokusaj da odmaras dok imas pomoć sa svih strana. Sto se tice vremena, nama ovde je prevruce a mogu da zamislim vama sa severa 😀
Popki, bas mi je zao sto se mucis sa tim urinom...uzmi čajeve i pitaj dr za onaj d-manozin ili tako nesto, mozda pomaze i za te bakterije. Ne brini za carski, i moje iskustvo je ok.
Bila sam na UZ veceras, beba raste, sve ok, bila i cera pa sve sa dr prica i pomaze, odusevljena je gledala a dr joj objasnjavala.😘 Sada se stomak bas primecuje.

(odgovor članu Maruska15)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 08/19 [chat]
30.8.2019 9:22:21   
Bebana17
Trudnicice moje, ja nesto ovih dana ustajem pre svitanja, pa mi se onda prispava kad deca treba da ustanu :), bas nisam mama za primer. Ja jedva cekam hladnije vreme, ovo je strasno. Danas opet imam obaveza preko glave, i juce mi je bio dan za trcanje. A sutra ta svadba, bas mi se ne ide..


Maruskice, dobro nam dosla, uzivaj u svakom danu ovde, uprkos vrelinama.

(odgovor članu Beca.t)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 08/19 [chat]
30.8.2019 21:30:58   
Maruska15
Bila sam na uzv. Bebica je super. I kaže čika doktor da je devojčica... Moram da priznam da sam se rasplakala. Bog neka mi oprosti,ali kad već moram po drugi put na carski rez i rizično je da rodim i treće dete nadala sam se i želela da je dečak. Ali hvala Bogu pa je pisuljica zdrava. Pa pravice seki društvo. 

(odgovor članu Bebana17)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 08/19 [chat]
30.8.2019 21:59:28   
popkica bebic
Maruška, nemoj da si tužna! Sestra je sestri najlepši dar. Bitno da je zdrava!

Ja sam kukala i u temi Urinarne infekcije u trudnoći, ali slaba vajda za odgovor. No, kako god, išla sam lekaru i on kaže da je najverovatnije kontaminacija. Bakterija MRSA je ušla preko znoja ili gasova i stolice u bočicu za urin. Evo, kao luda se nalivam vodom i čajem za trudnice. Ne dižem sebi sa WC šolje, da izvinite! Nadam se da je u pravu. Moj dr je inače panicar, pa pretpostavljam da bi odteagovao drugačije da je strašno. Nadam se.... Bebana, niti jako više ne mogu da podnesem vrućine. Ništa mi se ne radi kad se znojim, a budući da noću nego spavam, danju se klatim... 


_____________________________

"Mama je glagol od glagola raditi!"

(odgovor članu Maruska15)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 08/19 [chat]
30.8.2019 22:01:08   
popkica bebic
Jedva čekam da bacim ovaj telefon u đubre! Ovo je je katastrofa koliko mi izmenja tekst! 😡



_____________________________

"Mama je glagol od glagola raditi!"

(odgovor članu popkica bebic)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 08/19 [chat]
30.8.2019 22:15:58   
Beca.t


IZVORNA PORUKA: Maruska15

Bila sam na uzv. Bebica je super. I kaže čika doktor da je devojčica... Moram da priznam da sam se rasplakala. Bog neka mi oprosti,ali kad već moram po drugi put na carski rez i rizično je da rodim i treće dete nadala sam se i želela da je dečak. Ali hvala Bogu pa je pisuljica zdrava. Pa pravice seki društvo. 



Maruska, a mi smo se radovali devojcici 😀 A u stvari najvaznije je da je zivo i zdravo! Lepo ti kazu devojke, nema nista lepse nego imati sestru, meni je moja najveca podrska i prijatelj u zivotu. Muskarci se ipak otudje. Verujem da ti ipak vise vuces svoju porodicu ka svojoj familiji nego muz ka svojoj? Zar ne? To su muškarci, jednostavni ali ipak uvek sebe stavljaju na prvo mesto. 😀
Nek se radjaju deca, i da mi sa njima uzivamo! Trebaju nam i dečaci i devojčice! 😘
Popki, ti si borac, bices super sa cajevima, zelim ti da vec sutra budes bolje.

(odgovor članu Maruska15)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 08/19 [chat]
30.8.2019 22:22:26   
Maruska15
Ja sam jedinica i srećna sam što će moja ćerka da ima sestru. Moja mama je imala tri i zaista su celog života jedna drugoj bile oslonac. Meni je žao što sam imala carski rez pa sada opet trudnocu u kratkom razmaku, sto znači da bi treći put bilo rizično.,A i  teške su mi trudnoce,svaki put imam šećer. Samo zato sam htela dečaka,da imam i ćerku i sina. Ali božija volja,samo neka su mi zive i zdrave. 

PS. Ne moramo da kupujemo garderobu 😂😂😂

(odgovor članu Beca.t)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 08/19 [chat]
30.8.2019 22:26:33   
Maslacak15
ja sam rodila polovinom decembra 2011, pocetkom aprila 2013 i marta 2018 sve carskim rezom. tri super trudnoce. i nije bilo posebno rizicno...pozdrav trudnice.


(odgovor članu Maruska15)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 08/19 [chat]
30.8.2019 22:31:34   
Beca.t


IZVORNA PORUKA: Maslacak15

ja sam rodila polovinom decembra 2011, pocetkom aprila 2013 i marta 2018 sve carskim rezom. tri super trudnoce. i nije bilo posebno rizicno...pozdrav trudnice.





Bravo 😍😍😍

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 08/19 [chat]
31.8.2019 12:37:02   
popkica bebic
Dobar dan, mamike! Uživate u vikendu? Kako ste danas? Ja se nalivam Prolom vodom i čajem. Nadam se i molim Boga da ima pozitivan efekat. Šta li nam je sa SaromV? Da li se porodila? Piše da joj je termin bio juče. Iza nje smo AnaTamara i ja. Wow! 😱



_____________________________

"Mama je glagol od glagola raditi!"

(odgovor članu Beca.t)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 08/19 [chat]
31.8.2019 17:33:12   
AnaTamara
Popkice, usitnilo i nama 🤣 jedva cekam 🤣 ova trudnoca ide Bogu hvala bez problema, ali je meni psihicki teska.... Koliko dijagnoza sam sama sebi dala do sada... Uzas

_____________________________

Za bolje znam ali mi bolje ne treba

(odgovor članu popkica bebic)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 08/19 [chat]
31.8.2019 21:19:54   
IvanaSK RR
Videh na fb da se SaraV porodila juce oko 14h..

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu AnaTamara)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 08/19 [chat]
31.8.2019 21:24:17   
veselicaa
Videla sam i ja,stigao lepotanuser posted image user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 08/19 [chat]
31.8.2019 21:25:03   
Duškić
Divne vesti Ivana!
Pozdrav

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 08/19 [chat]
31.8.2019 21:33:47   
IvanaSK RR
Stomacici,prelazimo u septembar
Klik

< Poruku je uredio IvanaSK RR -- 31.8.2019 21:34:03 >


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 216
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Idi na:







Ana RR: Moja porođajna priča
Tražim ga očima, babica ga umotava i dodaje mi to malo, čupavo klupko, i istog trenutka kada ga stavljam na sebe on pres...
Pregledi u trudnoći i njihov redosled
photo
Od trenutka kada se na testu za trudnoću pojavi druga crtica, posete ginekologu postaju mnogo češće.



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image
Click Here