|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  61 62 63 64 [65]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/15 [chat]
30.10.2015 21:52:13   
vonavoj
Sony,uradi i urin..i malo bakterija u mokraci moze da izazove bol..a to sto sutira,vise ceprka rukama..sad su ruke dole!
I ja sam glasala!

(odgovor članu sonyasha)
Direktna veza do poruke: 1601
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/15 [chat]
30.10.2015 22:24:41   
Anoniman
Ja tek sada vecerala, odoh da se zasladim , i spremanje i u krevet, a moram i vaginalete da stavimuser posted image
sutra farbanje , frizer , u nedelju da vodim Unu na rodjendan pa kod moje dr na pregled...

(odgovor članu vonavoj)
  Direktna veza do poruke: 1602
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/15 [chat]
30.10.2015 22:26:11   
alex88
laku noc user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1603
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/15 [chat]
30.10.2015 22:43:14   
Anoniman
jaoj zene ja ne znam sta ova moja beba radi, osecam je skroz sa desne strane prema kicmi, znaci kada se razvuce sve me zaboliuser posted image

(odgovor članu vonavoj)
  Direktna veza do poruke: 1604
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/15 [chat]
30.10.2015 23:07:10   
sonyasha
UM, nadam se da će malena da se smuri da uspeš da odspavaš!
Von, u pravu si, mogla bi urin da uradim da proverim i to! I da, blesave rukice, znači ne šutira nego boksuje user posted image
Laka vam noć trudničice!user posted image

_____________________________

Posle kiše uvek dođe sunce!

"Ne boj se, nego dobro misli i dobru se nadaj!"

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1605
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/15 [chat]
30.10.2015 23:19:12   
dijana1*
Mamamaj nedostajala siuser posted image
Sonya znas da sam pre 2-3 dana kukala kako osecam bebu jako nisko i da imam osecaj da se spustio stomak. Danas je vec malo bolje ali u par navrata je toliko nisko da ne mogu ni do vc da odem i usnice ma sve me dole zaboli. Veceras sam radila ctg i sve uredno. Nego pritisnu nam besiku i zato se tako osecamo. Verujem da je i kod tebe sve ok.
I dalje se borim sa bakterijom, poludecu viseuser posted image dobila sam cefaleksin 10 dana, na 12 h po 2 i nistatin 7 dana dole. Pa ponovo bris.
Sonya sada gledam bas si na granici za paket. Zamoli u mamama da glasaju za tebe. Zao mi da ti isklizne.

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu sonyasha)
Direktna veza do poruke: 1606
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/15 [chat]
30.10.2015 23:38:06   
janabons
Ooo, Di, nadam se da ces srediti bakterije posle ove ture lekova... koji smor
Grlim vas sve, odoh da spavam, ova moja mala bas nisko udara veceras, sad ce valjda i ona da zaspi, pa da zajedno lalamo
Laka vam noc debelice moje

_____________________________

10.06.2013.- kao poklon mami i tati za godisnjicu rodila se nasa Jana :-))))

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 1607
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/15 [chat]
30.10.2015 23:44:15   
dijana1*
Jano smori me zivu. A vicem je od decembra prosle godine. 4 meseca sam molila dr da mi uradi bris a on nije hteo, kao sve je ok. A mene uzasno peckalo pa mazala kremice nistatin ili tako nesto. I kada sam ostala trudna zamolim dr da mi uradi bris i od tada muka. A mogla sam pre trudnoce to da resim. U novembru sam cesto isla na bazen dok sam skidala kile i sto posto sam tada nesto pokupila.
Laku noc trudnice, i ja cu jos malo da zujim pa na spavanje

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu janabons)
Direktna veza do poruke: 1608
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/15 [chat]
31.10.2015 7:57:01   
sonyasha
Dobro jutro trudničice!
Di, sećam se da si i ti imala taj osećaj, verovatno tako mora! Kako sam vam se ovde ižalila tako je buda rešio da se mane bešike nego navalio da bije po plućima - olakšanje!user posted image
Di, ja poslušala tvoj savet, malo spamujem ali kada sam vas sve cimala da probam do kraja da sve probam user posted image
Jana, jel beše deveti dan D? Izguraćete i UM i ti do kraja, ovde valjda kada pustimo korenje teško se selimo u mame - u zadnjem roku user posted image
Odoh da popijem voćni jogurt od višnje pa da dsn može da počneuser posted image


_____________________________

Posle kiše uvek dođe sunce!

"Ne boj se, nego dobro misli i dobru se nadaj!"

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 1609
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/15 [chat]
31.10.2015 8:02:01   
Anoniman
jutro i od meneuser posted image jos sam tuuser posted image

(odgovor članu vonavoj)
  Direktna veza do poruke: 1610
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/15 [chat]
31.10.2015 8:16:25   
Bibilib
Dobro jutro mame,da li ste se naspavale i odmorile...? Mene muz probudi jutros da mu kuvam kafu i ode na posao a sedim sama dok malisani spavkaju... Sada sam deveta nedelja i desava mi se to da me stomak zaboli u donjem delu i kada se protegnem kao da mi se na stomaku kidaju svi misici.Ne znam da li se to jos nekoj desava ili samo meni? I sta to moze biti?

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1611
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/15 [chat]
31.10.2015 8:17:00   
vocicana
Dobro jutro moje drrugarice.
Sony ja se javila u temu mama da glasaju za nas. Nadam se da hoce.
Spavala sam super, ali prethodne noci zato nista.
Javljajte se, ja danas sredjujem kucu.
Ako neko slavi sv. Luku, srecna slava domacice!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu sonyasha)
Direktna veza do poruke: 1612
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/15 [chat]
31.10.2015 8:36:54   
vocicana
Di ja sam ti stalno na bazenu bila, plivam, to je obavezno zbog mojih ledja, a s obzirom na higijenu I ciscenje I meni je u par navrata na pamet palo da cu nahvatati drugarice hlamidiju, ali Bogu hvala nista od toga. Mislila sam da zbog toga ne mogu da ostanem trudna. Ne sekiraj se I popij to sto su ti daki I stavljaj te vaginalete, ja sam moje kontrolne briseve juce predala, pa cemo vid ti, bas se skenjas kada vidim da si tuzna a sve razumem.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 1613
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/15 [chat]
31.10.2015 8:40:32   
eca89
Voci daj mi link da glasam za paket, ne mogu naci!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1614
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/15 [chat]
31.10.2015 8:44:10   
vocicana
Eco, Sonyasha je dala ma prethodnoj stranici, pogledam u njenim postu, hvala lutko!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 1615
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/15 [chat]
31.10.2015 8:58:30   
borica
Dobro jutro i od mene, pijem kaficu, hoce neko?
Srecna slava svima koji slave Sv.Luku, mom sinu je imendan. Danas setamo do grada i idemo do crkve on i ja.

_____________________________

Majčino srce je duboka provalija na čijem dnu ćeš uvijek naći oprostaj.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1616
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/15 [chat]
31.10.2015 9:26:24   
eca89

IZVORNA PORUKA: vocicana

Eco, Sonyasha je dala ma prethodnoj stranici, pogledam u njenim postu, hvala lutko!

Glasala

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1617
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/15 [chat]
31.10.2015 9:38:21   
Ana RR
Nova tema klik

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 1618
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  61 62 63 64 [65]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  61 62 63 64 [65]
Idi na:







Ana RR: Moja porođajna priča
Tražim ga očima, babica ga umotava i dodaje mi to malo, čupavo klupko, i istog trenutka kada ga stavljam na sebe on pres...
13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image
Click Here