|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 24 25 [26]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 10/19 [chat]
30.10.2019 21:11:16   
Beca.t


IZVORNA PORUKA: Bojana05

🤗🤗🤗odlicno Beco☺️☺️ja u utorak idem,jedva cekam da ga vidim😍😍a takodje i napze sledece nedelje,nadam se mi nije jos opao hemoglobin,sad kad sam ukljucila vitamine. Ima li jos ko problem sa grcevima i nemirnim nogama,ja izludeh nacisto🤯🤯jedva cekam uvece da legnem i onda provedem pola noci set__ajuci i stojeci....ukljucila sam imagnezijum direkt pored vitamina,malo mi je bolje ali opet...Popki,kako ste ti i tvoj malisa? Jel bolje?Veliki poljubac za sve😘😘



Hvala Bojana 🤗
Mg direkt je odlican, on bas pomaze..meni prija i Mg mivela, pola litre dnevno, ona plava negazirana. Ali u tom slucaju ne pijem Mg direkt. Nisam pila nekoliko dana ni jedno ni drugo i oset_im da mi trnu ruke i noge. 
Cekamo tvoj izvestaj od dr, ja se tome radujem a onda oper brojanje. Show sa nama! 
Popki, kako ste? 

(odgovor članu Bojana05)
Direktna veza do poruke: 626
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 10/19 [chat]
30.10.2019 21:37:55   
blizanac2
Divno Beco, bebac je pravi. ☺️ Ja takodje idem sl nedelje na uz, i jedva cekam. Meni jos nisu krenuli grcevi, ali su mi proradili hemoroidi, cim nisam par dana kuci, kolaps sa stomakom.. 😒 Nadam se da su Popki i beba bolje. 😘 za sve


(odgovor članu Beca.t)
Direktna veza do poruke: 627
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 10/19 [chat]
30.10.2019 21:55:06   
jess021
Žene, vi koje ste bliže terminu 😊


Da li nekoj treba Kikebu marama za nošenje beba? Ja sam dobila od jedne divne ringerajke, a meni vise ne treba. Kao nova je, crvene boje. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu blizanac2)
Direktna veza do poruke: 628
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 10/19 [chat]
31.10.2019 9:26:17   
Beca.t


IZVORNA PORUKA: blizanac2

Divno Beco, bebac je pravi. ☺️ Ja takodje idem sl nedelje na uz, i jedva cekam. Meni jos nisu krenuli grcevi, ali su mi proradili hemoroidi, cim nisam par dana kuci, kolaps sa stomakom.. 😒 Nadam se da su Popki i beba bolje. 😘 za sve





A  joj, kazu da hoce u trudnoci da bude pojacan taj problem..moja sestra je imala. Probaj sa nekom izmenjenom ishranom, kod mene kontra. Cim nesto iole drugacije pojedem, odamh grcevi i redja stolica. E trudnicki problemi.

(odgovor članu blizanac2)
Direktna veza do poruke: 629
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 10/19 [chat]
31.10.2019 10:23:26   
Bojana05
Uh,hemoroidi😫😫meni su proradili kad sam uvela ove vitamine pa sam se mucila nekoliko dana ali meni pomazu bas kompoti,em ih volim ,em odmah mi regulisu stolicu. Ja sam pravila sa jabukom i dunjom,pa jabukom i suvim sljivama,takodje sam uvela ujutru vocni smuti i za sada sam opet okej☺️☺️Primetila sam cim nekoliko dana preskocim opet me uhvati muka iako svaki dan pijem supicu ako ne jedem kuvano za rucak. Nadam se da ce ti ovo pomoci🤗🤗

(odgovor članu Beca.t)
Direktna veza do poruke: 630
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 10/19 [chat]
31.10.2019 11:07:28   
Zemunka85
Caos trudnjace, kako ste? Popki sta se kod tebe desava? Nadam se da ste kod kuce, ako ne da je pitanje dana ...

Jess, divna si user posted image user posted image , pisala sam ti na pp.

Sto se hemoroida tice, mene su sada zaobisli. Ali sam u Aprilu imala takve da su mi noge trnule i kocile mi se od bolova. Nisam ustajala iz kreveta par dana. Samo me je strah da se ne pojave pred porodjaj, uvek pomislim na to + klistiranje, pa porodjaj je mala beba. Ja sam poslednji put koristila neko teresian ulje. Ima bukvalno par ml i kosta ja msm 3000, ali meni su njega savetovali kao resenje. Ne znam da li je ono dovelo do toga da se vise ne pojavljuju, ali eto da znate. Ne znam ni da li sme u trudnoci. Ja sam tada dojila pa sam stavljala, kap bukvalno. To su neka ulja vidite na netu za svasta sluze. Za hemoroide nije navedeno ali meni moj ginekolog tako savetovao.

Ja imam UZ tek sledeci petak. Nesto mi se oduzilo ovaj put. Sekira me sto sam se toliko ugojila ipak je za 29u nedelju 13kg mnogo :(, bukvalno dobijam kilogram nedeljno. Iskreno, ne vodim racuna o ishrani bas tj ja se generalno zdravo hranim ako nista trudim se tako da nisam nesto drasticno menjala, ali mogla bih slatko da smanjim .. sto mi ne ide :(. Eto tako je to kada ti DR ne naredi, a prosli put su mi bukvalno zabranili slatko u 22. nedelji i izgurala sam do kraja bez mrve slatkog bez problema :( i dobila ukupno 9kg :(.

Pozdravljam vas trudnice, odoh malo sa sinom napolje, pa po ceru u skolu, pa na gimnastiku ... user posted image

(odgovor članu Bojana05)
Direktna veza do poruke: 631
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 10/19 [chat]
31.10.2019 13:57:07   
blizanac2
Sve cu da probam. Vec sam krenula sa kompotom, laneno seme isto. Inace beli hleb ne jedem i kuvam svaki dan, slatko minimalno, ali sad ga moram izbaciti skroz. Ja sam se inace ugojila 4 kg, a 15. nedelja sam, mislim da je to mnogo?! Dobru podlogu sam napravila lezeci posle aspiracije zbog moguceg hipera, pa posle lezi nakon transfera, i sad se samo lepi. Sve mi ode u stomak koji nikada nisam imala. 😏

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 632
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 10/19 [chat]
31.10.2019 16:12:26   
Bojana05
Ja se merim samo kad podjem kod doktora hahahah ma bas me briga,kad me uhvati glad pojela bih nekog od ukucana 😂😂😂brzo se to skine posle,dojenje pa jurnjava oko dece,nespavanje....ostane nam samo da se zategnemo malo😉😉ja nisam preaktivna u smislu set_nji ili vezbi jer stvarno snage nemam za to uz sve obaveze oko dece i kuce...posle duzeg stojanja me tako boli ispod stomaka da s ejedva odvucem da legnem a uvece sam stvarno samo za krevet😃😃

(odgovor članu blizanac2)
Direktna veza do poruke: 633
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 10/19 [chat]
31.10.2019 16:25:34   
flamingos
Jess,divan gest,bravooo.Drage trudnice,uživajte u trudnoći i ne brinite o kilaži,doćiće sve to na svoje mesto.Srećno,pa da skupa slavimo kada stignu bebe❤


(odgovor članu Bojana05)
Direktna veza do poruke: 634
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 10/19 [chat]
31.10.2019 19:04:11   
veselicaa
Drage trudnice nova tema KLIK

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 635
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  22 23 24 25 [26]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 24 25 [26]
Idi na:







Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.
Zašto morate skinuti lak sa noktiju pre po...
Jedno od najvažnijih pravila za trudnice koje dolaze na porođaj je da ne smeju da imaju lakirane nokte, gel ili trajne n...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image
Click Here