|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  60 61 62 63 [64]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 11/15 [chat]
30.11.2015 23:57:30   
sonyasha
Voc, nešto obigravam oko te torbe ko kiša oko Kragujevcauser posted image
Di, i ja kao juče rešila da prikupljam stvarčice polako, pa polako, bitno da sam krenulauser posted image
Madre, moji su u centru a mi na Zvezdari, deset minuta taksijem, nije frka, ali nekako ovde mirnije spavam! Inače cr mi je zakazan za 14.12. što nije tako blizu, ali se ja sve nešto tripujem da će da krene ranije, nekako sam baš ogromna pa stalno mislim samo što nijeuser posted image šta dalje da vam kažem osim da se utrkuju ko će da mi ustane u prevozu sa facama tipa "valjda neće ovde i sada da se porodi" user posted image
Animsaj, meni je bilo baš teško da prekinem da ga dojim sa 15 meseci, nekako kada probiješ tu muku na početku posle je mnogo lepo, ali stvarno!
Laka vam noć ženske!

_____________________________

Posle kiše uvek dođe sunce!

"Ne boj se, nego dobro misli i dobru se nadaj!"

(odgovor članu alex88)
Direktna veza do poruke: 1576
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 11/15 [chat]
1.12.2015 0:08:20   
Bibilib
Heloo zene,evo i mene napokon... do sad sam rintala napravila sinu tortu za rodjendan,sredila kucu,jos sebe da sredim i odoh da spavam sutra ustajem u sedam da vodim sina u skolu i td.

Soni i ja sam imala takav osecaj da ce pre termina da krene porodjaj i tako je i bilo user posted image user posted image user posted image sreca pa sam bila kuci...tako da je sve moguce i kod tebe,nikad se nezna...user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu sonyasha)
Direktna veza do poruke: 1577
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 11/15 [chat]
1.12.2015 0:13:37   
Animsaj9

IZVORNA PORUKA: MAMAMAJ

Anim, uspećeš, pomoći ću ti ovako virtuelno koliko budem mogla, a brzo ćeš i sama pohvatati sve.
Di, Sony, pakujte torbe, pa da posle druga ekipa pakuje... user posted image
Voći, videćeš da ćeš sve znati, samo dok stigne user posted image

Moja podrska, veeeeeliki zagrljaj šaljem!

(odgovor članu MAMAMAJ)
Direktna veza do poruke: 1578
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 11/15 [chat]
1.12.2015 0:22:43   
dijana1*
http://www.ringeraja.rs/forum/trudnice-1-42-nedelja-1215-chat/m_1682296/mpage_1/tm.htm#1682296

Nova temauser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 1579
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  60 61 62 63 [64]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  60 61 62 63 [64]
Idi na:







FOTO: Oproštaj mame od starijeg deteta, pr...
Emocije te razvaljuju. Ne možeš da ga/je pustiš, a znaš da moraš. Ta količina ljubavi prema starijem, i uzbuđenja jer je...
Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?



Click Here