|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,07/17
31.7.2017 11:48:44   
MasnaMasnica
Mamice samo uzivaj,okupaj se jednom za mene. 😄
Meni vrucina uopste ne smeta,cak nisam ni velika,ni otekla, ne osecam je. Sve tri trudnoce sam u istom periosu trudna,tako da nemam nekih problema sa temperaturama.

Inace U je bila sa mojima u Banji 5 dana. I prvi dan joj iskocila neka zlezda na vratu,moja mama kao zdravstveni radnik,odmah je odvela u hitnu vadili krv,sve ok. Crp blago povisen. Ona se super oseca normalno jede,juce je dovedu kaze mama pojavila joj se jos jedna. Jutros sam je vodila na uz,blago uvecani limfni cvorovi na vratu da izvedi krv opet za 5 dana, pila je palitrex,danas zavrsili, grlo crveno,tako da sam se bas prepala,dr na uz kaze da je verovatno neki virus, bas joj je gleala i stomak i slezinu na uz ,sve je ok. Tako da samo neka briga.

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu mamica 91)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,07/17
31.7.2017 17:06:28   
Zemunka85
Pipi, javi se obavezno!

Masnice i ti! Bice to dobro. Ja se secam da si sa njom vec jednom imala gadan oblik virusa ....

Meni vrucine isto ne smetaju ni malo. Isto sam bila trudna i prosli put u ovo vreme i tek sada kada gledam slike, vidim kako sam pred kraj ipak malo oticala, ali baaas malo, sada mi se cini uopste ...
Ja pokupila L iz vrtica, sada se klimatizujemo i druzimo, posle cu sa kumom do kneza i eto.

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,07/17
31.7.2017 21:50:34   
Sanjica26 RR
Drage trudnice selimo se u avgust mesec KLIK.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 178
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Idi na:







Ne postoji trofej za prirodni porođaj ili ...
To su najbolje riječi koje mi je suprug mogao reći u rađaoni.
13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here