|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  72 73 74 75 [76]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 09/14 [chat]
30.9.2014 21:36:57   
jovicaa
kakvo glasanje je u pitanju?
maslacak, ja sam vec uradila uz u 12. nedelji i double test, tako da sto se toga tice nisam zakasnila... moj ginekolog ni ne misli da mi treba ekspertni, ali eto ja bih ga ipak uradila, nisu mi bitni ti parametri koji se bas gledaju u 12,13 nedelji.. nego da pregleda detaljno bebu. hvala na odgovoru.

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu anita)
Direktna veza do poruke: 1876
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 09/14 [chat]
30.9.2014 21:40:48   
wivern
Bubi ja ne znam da disem na usta, a to drugo disanje niko ne ume da mi objasni kako da udahnem vazduh. Pokusala Trca i ne razumemo se, pokusala New Mom ne razumem je..sve one kazu kratko izdahnes i udahnes ali ja kad tako radim meni se pomera stomak a sestra kaze da ne sme da se pomera jer se dise samo iz grudnog kosa. Ne umem a dzabe da idem na vezbe kad mi ona samo govori vezbaj. Sta da vezbam kad radim naopako. No dobro, disanje je otpalo pa kako mi bude.
Von sta te briga, tebi je zenska sigurna vagica, najbolji znak u horoskopu user posted image
Ja cu se boriti za vagu, a videcemo sta ce on imati na to da kaze user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1877
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 09/14 [chat]
30.9.2014 21:47:41   
vonavoj
wiv,imam vec jednu skorpiju,dosta mi jeuser posted image
a sto se tice disanja,ne opterecuj se,samo slusaj babice,ja nisam isla na vezbe pa sam se snasla,i niko nije vikao na mene da radim nesto pogresnouser posted image user posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 1878
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 09/14 [chat]
30.9.2014 21:50:08   
Sanjica26 RR
Wiv ako sam ja uspela u disanju tokom porodjaja uspeces i ti. Imam.isti problem kao i ti. Samo slusaj babice i nemoj da brigas. Veruj mi. Da napomenem nisam isla u skolicu za trudnice.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1879
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 09/14 [chat]
30.9.2014 21:53:01   
vonavoj
Ja inace ne umem da disem ni kad trcim,onda vam je jasnouser posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1880
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 09/14 [chat]
30.9.2014 22:08:00   
wivern

IZVORNA PORUKA: vonavoj

Ja inace ne umem da disem ni kad trcim,onda vam je jasnouser posted image

E ovo je pobednik. Sad mi je lakse user posted image user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1881
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 09/14 [chat]
30.9.2014 22:09:22   
vonavoj
user posted image user posted image user posted image
a sad odoh da spavam,pocela je glava da me boli od grudnjaka..mislim da ce prETISAK da mi skoci!

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 1882
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 09/14 [chat]
30.9.2014 22:25:53   
bubulence
ma kako da se ne pomera stomak? meni se Boga mi, pomerao a niko mi nije rekao da ne treba

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1883
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 09/14 [chat]
30.9.2014 23:36:05   
srculence25
joj sto mrzim taman iskuckam poruku i iskoci neki eror i moram ponovo sad neznam sta htela user posted image
Blago vama koje imate detence pa sad znate sta vas ceka user posted image
Von bas sitno brojis bas mi brzo proslo user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1884
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 09/14 [chat]
1.10.2014 1:38:15   
dijana1*
http://www.ringeraja.rs/forum/m_1508875/mpage_1/key_/tm.htm#1508875
Nova temauser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu srculence25)
Direktna veza do poruke: 1885
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  72 73 74 75 [76]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  72 73 74 75 [76]
Idi na:







Engimengi: Moja porođajna priča
photo
Ctg je pokazao velike kontrakcije, doktor je rekao da me spremaju za 5 min u salu na carski rez! Ja sam samo stigla da j...
Lepe vesti iz najvećeg privatnog porodiliš...
U najsavremenijem privatnom porodilištu u našoj zemlji, koje je deo vodećeg privatnog zdravstvenog sistema MediGroup, ov...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here