|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  90 91 92 93 [94]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 11/14 [chat]
1.12.2014 0:06:35   
choopa choops
Uh soni user posted image A da kupiš ogradicu i zakačiš?

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 2326
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 11/14 [chat]
1.12.2014 0:20:45   
srculence25

IZVORNA PORUKA: bubulence

klarisa a zasto ti moras na AC?
choopa e jesam ti se ismejala sada user posted image .
soni kada zavrsavas sa tim voznjama i testovima?
gde nam je sanjalica? srculence?

Bubi draga tu sam.Jao i danas klanje kod babe a u sledecu nedelju kod nas.Znaci puci cu koliko sam se najela tj jela ceo dan nesto onako uz put.
Pravo sam user posted image e bebani je bas prijalo ceo dan se javljala user posted image
Uvece smo imali goste bila od mm druga sestra sa decom.Otisli su negde oko 11 veceras.Jos nisam rasklonila rusvaj sutra cu taj pod brisati.
Nego jel vi jedete kad je klanje svinja onu kozuricu?
neko to prvi put cuje da se jede,a ja kad sam prvi put prisustvovala gledam onako zgrozeno svi zvacu jedu.A ja kazem mm pa jel to niko nemoze da doceka rucak i meso pa jedu zive kozure?
A on poceo da se smeje kaze cuti da te neko necuje nisu zive i donese mi tanku kao flis papir i malo posoli.Od tad sam postala ljubitelj kozurica

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 2327
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 11/14 [chat]
1.12.2014 6:03:04   
Sanjalica1980
Dobro jutro user posted image

Bubi draga, tu sam ti ja svaki dan samo se oglasavam rano pa mi posle pocnu pregledi pa malo sa cimerkama i onda ne stignem user posted image
Danas ocekujem klasican dan sa pregledima.merenjem pritiska na dva sata i ctg-om. Sutra mi je konzilijum pa ce raditi opet gomilu analiza pa cu valjda znati da li smem kucici kod mog muzica.

Bebice su aktivne i sada je krenuo period rastezanja koji hoce bas da boli user posted image
I jedna i druga drze nozice ispod grudnog kosa,kada krenu da se tegle ostanem bez vazduha. Ljubi ih mama user posted image

Klarisa bas sam i ja razmisljala sto moras na AC? Vidim da si 6 ned a vec zakazujes.

(odgovor članu srculence25)
Direktna veza do poruke: 2328
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 11/14 [chat]
1.12.2014 6:54:49   
serpica
Dobro jutro user posted image kod nas duva jaka kosava,hladno je a dete treba u skolu da ide sad user posted image


_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Sanjalica1980)
Direktna veza do poruke: 2329
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  90 91 92 93 [94]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  90 91 92 93 [94]
Idi na:







Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image
Click Here