|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  85 86 87 88 [89]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
1.1.2015 11:14:41   
soni
srecna nova godina trudnice moje...sve vas grlim i zelim lepu trudnocu !!!!


Mi smo bili u Srbiji pa vas nisam uopste pratila, posle cu da virnem da li nam se neko pridruzio i da li nas je neko napustio...Nadam se da ste dobre i da ste lepo proslavili??

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 2201
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
1.1.2015 11:43:05   
choopa choops
Dan :) Sve najbolje svima user posted image

Sinoc smo samo M i ja (i beba user posted image ) cekali ponoc i vatromet. Ovi se komirali ranije.Bili smo kod mame na veceri, pojela sam dvije sarme koje o b o ž a v a m user posted image i malo krompira i mesa. A ona uzela neki kolač, kao španski vjetra, došlo mi da plačem od muke user posted image

Ovi moji će sad u šetnju, a ja po starom.

šerpi ja ne igram nikad, što se men tiče igraj slobodno. A i da igram, kakve to ima veze, što je nekome nešto potrebnije nego tebi sa 4 djeteta. Igraj i uživaj, šta te se tiče, pa ko dobije-dobije.

soni baš sam se pitala gdje si...



_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 2202
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
1.1.2015 11:52:12   
bubulence
Soni pretpostavila sam da si u Srb posto se nisi javljala... nadam se da ste se lepo proveli...
cupo kada ti imas sledecu kontrolu?

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 2203
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
1.1.2015 12:03:18   
nata90
Srecna svima Nova Godina,sve najlepse. Mi i znamo da ce nam ovo biti jako lepoa godina jer sve cekamo svoje male andjelcice da nam stignu. user posted image ❤❤❤❤❤

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 2204
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
1.1.2015 12:12:50   
glukica
Srecna nova godina i od mene,da sve docekamo nase lepe i zdrave bebice u Novoj godini,to je najvaznije!!! a ostalo neka dodje samo po sebi! ljubim vas sve

(odgovor članu nata90)
Direktna veza do poruke: 2205
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
1.1.2015 12:44:34   
branki*
trudnice,nova tema klik

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu glukica)
Direktna veza do poruke: 2206
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  85 86 87 88 [89]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  85 86 87 88 [89]
Idi na:







Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image
Click Here