|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  106 107 108 109 [110]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice(1-42)nedelja 07/2015 (chat)
31.7.2015 14:06:02   
janabons
Jabudic, Frcokla, izguraste ga....bravo...stizu nam nove bebiceuser posted image

_____________________________

10.06.2013.- kao poklon mami i tati za godisnjicu rodila se nasa Jana :-))))

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 2726
   RE: Trudnice(1-42)nedelja 07/2015 (chat)
31.7.2015 14:07:30   
janabons
Suzi, u pravu si, mora sve na isto prezime, a krvna grupa za porodiliste je obavezna..

_____________________________

10.06.2013.- kao poklon mami i tati za godisnjicu rodila se nasa Jana :-))))

(odgovor članu janabons)
Direktna veza do poruke: 2727
   RE: Trudnice(1-42)nedelja 07/2015 (chat)
31.7.2015 14:09:31   
cockic
Ja virim kod vas user posted image za kg ja sam vadila na početku trudnoće sa sinom,i posle 6 meseci se udam i pred porođaj sam samo išla u konziljum( jer sam tamo vadila) da mi promene prezime.sve sam pre porođaja menjala na udato lična,pasoš,zdravstvenu k. ...znaci dobila sam nov rezultat sa udatim prezimenom.nisam vadila opet kg.

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 2728
   RE: Trudnice(1-42)nedelja 07/2015 (chat)
31.7.2015 14:25:02   
Anoniman
Moja mama kaze da oni to vode po knjigama, tako da ako su zapisali, mogu da tako uradeuser posted image

Jabudicu , Frcokla jos malo!user posted image

mada Jabudic ce sutra, sutra je 1.8 user posted image

< Poruku je uredio Unina mama -- 31.7.2015 14:26:55 >

(odgovor članu suzi kju)
  Direktna veza do poruke: 2729
   RE: Trudnice(1-42)nedelja 07/2015 (chat)
31.7.2015 14:32:41   
Frcokla
Izgurasmo user posted image mada još uvek nisam mirna dok ne osvane ponedeljak.
Jao kakvo mučenje, na nervnoj bazi. user posted image sve nokte pogrickah.

Lepo ja rekoh Jabudic ili čekaj mene pa idemo zajedno, ili ću te ja svejedno pokupiti..
Uglavnom Stižu nama uskoro curica i dečkić..

_____________________________

Malo magije. I malo vise strpljenja.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2730
   RE: Trudnice(1-42)nedelja 07/2015 (chat)
31.7.2015 14:36:03   
Maraj
Meni su pred operaciju trazili krvnu grupu sa vazecim imenom i prezimenom. Ne vazi prezime pre braka ako si sada uzela muzevljevo. Taj dokument nije validan. Bar je tako u bg-u. Suzi je skroz u pravu.

adulence pojma nemam
Mi smo u aksi gledali Chicco Urban i Graco Evo. Prodavac nam tako rece za Urban kolica,
da su imali reklamacije zbog tockova. Evo je nahvalio a i nama su nesto bila lepsa uzivo od Urban

< Poruku je uredio Maraj -- 31.7.2015 14:37:08 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2731
   RE: Trudnice(1-42)nedelja 07/2015 (chat)
31.7.2015 15:08:52   
Anoniman
ma razumem vas ja sve, ali ja sam uzela muzevljevo prezime kada sam bila trudna sa Unom, i imala sva dokumenta na njegovo sem z. knjizice, koja mi je bila na devojacko, i porodila se, tako da videcu sada sta ce biti...

(odgovor članu Maraj)
  Direktna veza do poruke: 2732
   RE: Trudnice(1-42)nedelja 07/2015 (chat)
31.7.2015 15:56:36   
Frcokla
Žene drage, nešto noćas razmišljah, gledajući mm kako mirno bezbrižno spava... A ja se borim sa sobom, sa snom, odlascima na wc, bolovima u kostima, i bebicinim ne više tako prijatnim udarcima i razvlačenjem stomaka.

Treba bre stvarno u guzicu da nas ljube!!! user posted image user posted image

_____________________________

Malo magije. I malo vise strpljenja.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2733
   RE: Trudnice(1-42)nedelja 07/2015 (chat)
31.7.2015 16:01:56   
Valerie

IZVORNA PORUKA: jess021

Valerie, krvna grupa treba svaki put i kod nas se to radi u zavodu za transfuziju.
Verovatno mislis na Hbs antigen tj. test na zuticu, treba uput i on se radi u 9. mesecu.


da, to user posted image taman da se setim i tog uputa, uz onaj za porodiliste.
a krvna grupa bila na papircetu. moram da pitam da li mogu u gradskoj ili mora u zavod, tu nisam nikad bila.
jednom vadila privatno, ali nije bas jeftino, a i da se ne mrste iz nekog razloga.
trebace i faktori koagulacije za cr...
opet sest adresa, pet vadjenja, da nastavim sa standardnim kukanjem.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 2734
   RE: Trudnice(1-42)nedelja 07/2015 (chat)
31.7.2015 19:30:33   
suzi kju
Ja sutra idem u aksu user posted image
Nema vas nešto, prija vam ova promena vremena pa šetate i uzivateuser posted image

(odgovor članu Valerie)
Direktna veza do poruke: 2735
   RE: Trudnice(1-42)nedelja 07/2015 (chat)
31.7.2015 19:44:05   
Frcokla
Suzi trudnice su uvek najaktivnije ujutru i uveče, kao i njihove bebice. user posted image

Jabudic, jel ti Lucija još nestašna ili se smirila?
Mene ovaj bebac bukvalno ubija, na sve strane iskače, oči mi ispadaju. user posted image

_____________________________

Malo magije. I malo vise strpljenja.

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 2736
   RE: Trudnice(1-42)nedelja 07/2015 (chat)
31.7.2015 19:54:17   
Anoniman
mi nismo imali strujuuser posted image
majstori postavlajli nove oluke, i pogode u glavni kabal koji vodi struju i cela kuca nijee imala struje, pa dok su dosli drugi da porave, grrrr, jedav cekam da svi majstoi oduuser posted image

(odgovor članu Frcokla)
  Direktna veza do poruke: 2737
   RE: Trudnice(1-42)nedelja 07/2015 (chat)
31.7.2015 19:55:32   
Jole84

IZVORNA PORUKA: ivaMark

Kato, htela si da pitas da li je planirana trudnoca pretpostavljam user posted image

Jole, mnogo mi je drago sto je tako ispalo, eto....moze i jednostavno. Pitala sam te jer imam jednu drugaricu koja godinama ne moze da zatrudni...nemam konkretan problem ali eto... ja joj pricam da je sve moguce.....

A mi kako smo....eto....Jovana se pentra po meni , Luka me vuce za noguuuu i tako....vise i ne pisem ovde....aaaa


Kata se malko loše izrazila, al opraštam joj user posted image
Joj Ivče, ja prosto ne verujem kad kažu da nema nikakav problem, čista doktorska neodgovornost, mrzi ih da daju uput za sve analize, mora čovek da ih moli. Garant postoji nešto, makar sitna glupost, ali čim je godinama, sigurna sam da ima neki problemčić, što je naravno i bolje, kad znaš problem onda znaš šta rešavaš...Poljubac za drugaricu, i neka menja doktore sve dok ne nađe nekog ko će da joj otvori put do bebija user posted image Ljubi klince!

Frcokla još samo malo user posted image kad gledaš svoju bekanu u krevecu, biće ti čudno da te niko ne šutirka, sve porodilje imaju taj trip user posted image
a kažu kakvi su u stomaku, takvi su i kasnije, moja mala je bila baš aktivna, šutirala mi je desno rebro, plakala sam x puta kolko boli, i sad je pravi zvrk, ne staje...user posted image
Ado, Jana...i ja isto u rebusu kako ću sa Milom, vaše su veće al ovo moje pindžimišče još džonja blizu mene, računam ima vremena al stra' me vata user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 2738
   RE: Trudnice(1-42)nedelja 07/2015 (chat)
31.7.2015 20:02:45   
suzi kju
Frcokla jesi svesna da ćeš se kroz par dana upoznati sa svojom bebom? Ima li treme?
Ja ne mogu ni da zamislim kako se osećaš user posted image

(odgovor članu Frcokla)
Direktna veza do poruke: 2739
   RE: Trudnice(1-42)nedelja 07/2015 (chat)
31.7.2015 20:05:53   
adulence
Jole daj pisi kakava su tibiskustva sa tockovima na kolicima mozes i u temi,bas se premisljam opasno....joj zene ja danas malo prosetala,kao njivu da sam preorala taki se osecam . ...uhhhhh

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 2740
   RE: Trudnice(1-42)nedelja 07/2015 (chat)
31.7.2015 20:15:21   
GagaT
Cao trbice.. Kako ste mi?
Evo da se javnem i ja. Radim, lezim, setam kad mi vreme dozvoli, inace je hladno i vetrovito.
Dobro sam raspolozena, malo teze disem , sporije se krecem, nosim pojas za stomak dok radim i tako dobro je.
Beba sutira, i izvodi akrobacije tako da mi to bude smesno, ali mi je dobra ne budi me nocu, kad mama spava i ona spava.
Razmisljam o porodjaju vec sada, u 28-oj sam nedelji :)
Ponekad mi nadodji po neke zastrasujuce misli ali ih brzo odagnsm i mislim o lepom. Kupili smo kolica i krevetac, i garderobicu, i korpu-stolicu za auto i tako polako se snabdevamo.

Sta ima kod vas, o cemu vi razmisljate u vezi vas i bebe?
Puno vas user posted image vasa Gaga.

(odgovor članu janabons)
Direktna veza do poruke: 2741
   RE: Trudnice(1-42)nedelja 07/2015 (chat)
31.7.2015 20:40:46   
jess021
Gago, ja jedva cekam da je vidimuser posted image Uglavnom mislim o tome, za sad nemam nikakav strah, ali imam jos fore za njegauser posted image
Bila do dz po rezultate, sve super, gvozdje 19, a prosli put bilo 7. Izgleda da je terapija uradila svoje.
Kod nas je zahladnelo, ja obula carape, sad cemo da sklapamo krevetacuser posted image

Jole, nije za ovu temu, ali aposlutno se slazem da kod steriliteta koji traje duze od godinu dana problem postoji, ali nije pronadjen.


< Poruku je uredio jess021 -- 31.7.2015 20:42:14 >


_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu GagaT)
Direktna veza do poruke: 2742
   RE: Trudnice(1-42)nedelja 07/2015 (chat)
31.7.2015 20:42:36   
Frcokla
Jao devojke, treme nemam. Samo da sve lepo prođe kako treba. To mi je prva misao.
Drugo, zanimam se proučavajuci malo o dojenju. Pa da i to uspostavimo, nadam se da hoćemo.
Jedva čekam, i maštam tako kako ležimo na krevetu mazimo se u tišini... I i i tako, ne mogu ni da zamislim. Neću skidati pogled s njega verovatno! user posted image

_____________________________

Malo magije. I malo vise strpljenja.

(odgovor članu GagaT)
Direktna veza do poruke: 2743
   RE: Trudnice(1-42)nedelja 07/2015 (chat)
31.7.2015 20:48:38   
Anoniman
Jess cekamo sliiceuser posted image

Ja sam danas gledala neke fototapete zalepila bih iza krevetca, jos samo da odlucim koji bih!

Frcokla jos malo, u ponedeljak cekamo lepe vesti! A tisina, pa u prvih nekoliko meseci, godinauser posted image je nece biti ,ali samo neka su zivi i zdravi!

< Poruku je uredio Unina mama -- 31.7.2015 20:49:11 >

(odgovor članu Frcokla)
  Direktna veza do poruke: 2744
   RE: Trudnice(1-42)nedelja 07/2015 (chat)
31.7.2015 21:21:33   
doktorkakristal
klik
drage nase trudnice ajmo u sledeci mesec ljubim vas sve

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2745
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  106 107 108 109 [110]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  106 107 108 109 [110]
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
Krvarenje u drugom i trećem tromesečju tru...
Pročitajte koji su najčešći razlozi zbog kojih u drugom i trećem tromesečju dolazi do krvarenja u trudnoći.



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here