|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  114 115 116 117 [118]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice(1-42)nedelja 08/2015 [chat]
31.8.2015 15:06:05   
Maraj
Bekolino vruce mu je sigurno. I oni reaguju na ove promene vremena.

Meni stigao krevetac i ormaric user posted image namontirali su krevetac. A ormaric je jos u kutiji. Izvadice ga mm kad dodje s posla. Samo , prejako mirise na farbu pa sam ga dovukla do terase i tu ostavila da se malo luftira. Stavicu slicicu naravno danas/sutra tamo u temi user posted image

(odgovor članu Bekolino 25)
Direktna veza do poruke: 2926
   RE: Trudnice(1-42)nedelja 08/2015 [chat]
31.8.2015 15:08:16   
adulence
Bekolini pred porodjaj se beba umiri,izvini nisam islratila jel si bila na ctg?

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Bekolino 25)
Direktna veza do poruke: 2927
   RE: Trudnice(1-42)nedelja 08/2015 [chat]
31.8.2015 15:32:55   
superm
Žene, meni ove kontrakcije danas ne prestaju. Predveče treba moj muž da ode do dz da uzme doznake i uput za porodilište, a planiram, za svaki slučaj, da spakujem torbu za porodilište, neka bude sve spremno!

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 2928
   RE: Trudnice(1-42)nedelja 08/2015 [chat]
31.8.2015 15:33:58   
LIDIJA STEVAN
Zenske hvala na podrsci,sutra idem na prvi ctg pa cu pitati doktora da li bi mogla nesto da uzmem za smirenje,to nikad nisam uzimala a i posto sam med.sestra a ne konzumiram ni alkohol plasim se kako bi reagovala na te lekove jer iz iskustva znam da na anesteziju reagujem zestoko,spavam ko zaklana i uopste mi ne treba puno da bi me uspavali..
Vocicana a gde ces se ti poradjati?u Holandiji?ne razumem bas najbolje,tamo zivite ili tamo muz radi?
Jess draga ja hedva cekam to zahladjenje,po ovakvom vremenu ne funkcionisem..kako ti napredujes sa dijetom?ja se ugojila 17kg.
Maraj kako si ti?
Suzike nema,nadam se da je dobro..
Um nadam se da ce U brzo ozdraviti...
Superm za user posted image 36 nedelju..pratim te u stopu..
Bebule pitacu za bendzu..jer sam zaista neispavana..
Bekolino jesi li bila do sada na ctg-u?

_____________________________

Dete je najvece blago..

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 2929
   RE: Trudnice(1-42)nedelja 08/2015 [chat]
31.8.2015 15:35:14   
Maraj
Superm pa od kad ih imas? Imas ti jos mesec dana da guras jer da? Nemoj da me plasis sa tom torbom ni ja je jos nisam spremila user posted image

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 2930
   RE: Trudnice(1-42)nedelja 08/2015 [chat]
31.8.2015 15:40:26   
jess021
Superm, a jel mozes da nazoves doktora da pitas?

Lidija, ne znam sta bi ti rekla. Trudim se da ne jedem posle 20h, ali...nisam se ni merila, ne smemuser posted image
Verovatno cu se sokirati kad odem kod dr, kod nje ti je ovako: udjes, dobar dan, ajd na vaguuser posted image

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 2931
   RE: Trudnice(1-42)nedelja 08/2015 [chat]
31.8.2015 15:40:58   
MAMAMAJ
Bekolino, Superm a gde ste vi danas požurile? Nema toga još, strpite se, i bebe i mame. user posted image
Ja mislim, žene, da nam sve radi vrućina, ja sam se sada ispružila jer osećam da mi se stomačić steže, pošto mi je i inače vruće, a sad sam stajala pored šporeta. user posted image
Pobegoh iz kuhinje, a mislim da beba trenutno štuca. user posted image user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 2932
   RE: Trudnice(1-42)nedelja 08/2015 [chat]
31.8.2015 15:47:02   
LIDIJA STEVAN
Mammaj....draga kako ste ti i deca?ja danas u kuhinji kuvam samo kafu,koju god hocete ,od rucka nista ,vrucina je uzasna,klima radi non stop ali ja ne mogu ni to da podnesem..zivci su mi na minimumu...ja za koji dan pocinjem da spremam torbu.za porodiliste jer bi za dve nedelje dr da me smesti u bolnicu...

_____________________________

Dete je najvece blago..

(odgovor članu MAMAMAJ)
Direktna veza do poruke: 2933
   RE: Trudnice(1-42)nedelja 08/2015 [chat]
31.8.2015 15:49:13   
Anoniman
maraj super cekamo sliciceuser posted image user posted image user posted image
superm proveri, ali verujem da ce se bebica smiriti jos malo kod mameuser posted image

mi bile do dr, tj ja je vozla, pa pokupile mm u carinarnici, i on je vodio, ja ne smem u te viruse, kaze dr da ima infekciju grla, dobila je antibiotik i nesto za tempuser posted image kako nas to sada snadje ne znamuser posted image

maraj ja se mislim da li da pokupujem sada stvari za torbu za porodiliste ove nedelje, ili cu u toku septembra tj krajem mesecauser posted image

mene boli glava ne mogu na oci da gledam, rucak nisam ni spremala, U ce supicu i jos nesto cu na brzinu mozda jaja, jer je stvarno prevruce...

< Poruku je uredio Unina mama -- 31.8.2015 15:50:45 >

(odgovor članu Maraj)
  Direktna veza do poruke: 2934
   RE: Trudnice(1-42)nedelja 08/2015 [chat]
31.8.2015 15:49:43   
Maraj
Jess021 super ti je ta dr. Mene ovs njena sestra jednom merila i to je to..... doduse izmeri mi pritisak svaki put.
e moja bebs nije stucala do sad il ja to nisam primetila mada cisto sumnjam da ne bi
lidija a sto da uzmes bensedin? Da bi spavala? Ja isto slabo spavam al racunam da to tako trebs , da se priroda postarala da se na vreme uhodamo za kasnije ne spavanje kad beba dodje user posted image

(odgovor članu MAMAMAJ)
Direktna veza do poruke: 2935
   RE: Trudnice(1-42)nedelja 08/2015 [chat]
31.8.2015 15:53:17   
Maraj
Um pa ja otprilike sve imam za torbu. Uloske imam , mrezaste gace kupila a pre neki danbila do dm-a i uzela ona putna pakovanja antiperspiranta, gela za tuširanje, uzela i sampon za suvo pranje kose posto cu na cr pa necu moci da se kvasim .... uglavnom mislim da sve imam samo da odem u temu kamperski vodic za porodiliste pa da lolako iscitam i napunim moju torbu.... al sve kao da sredim sobu za bebu pa cu nda to...a da vam slikam i losaljem na sta ta soba sada lici - kao atomska da je pala....

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 2936
   RE: Trudnice(1-42)nedelja 08/2015 [chat]
31.8.2015 15:57:11   
MAMAMAJ
Lidija user posted image
U globalu smo dobro, ja malo kriziram zbog sutra, prvi dan vrtića, a ustvari me drmaju hormoni, pa sam dosadna sama sebi ovako njanjasta. user posted image
Jess, i kod moje dr isto, čim dođeš, odmah te izmere, pritisak i kilažu.
UM, znači ipak grlo. I da ti kažem, pametno da ništa ne kuvaš na ovoj vrućinštini, ja ću ujutru napraviti neke pite i domaću supu i ćao zdravo za ceo dan.

< Poruku je uredio MAMAMAJ -- 31.8.2015 16:00:21 >

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 2937
   RE: Trudnice(1-42)nedelja 08/2015 [chat]
31.8.2015 15:57:38   
Anoniman
maraj pa vecinu imam i ja, ali trebam da dokupim i sitnice kozmetiku za bebe, setic za noktice, kosicu, mada imam vremena, i ja cekam da okrecimo nasu sobu i hodnik , i da kupim stikere, hoces one preko stiker laba da uzimas?

(odgovor članu Maraj)
  Direktna veza do poruke: 2938
   RE: Trudnice(1-42)nedelja 08/2015 [chat]
31.8.2015 16:02:39   
adulence
Maraj ako ce da ti bude lakse nisam ni ja spakovala,a imam jos 23 dana do termina sutra prekosutra cu da odem da pokupujem sta mi jos treba i da spakujem...
IZVORNA PORUKA: Maraj

Superm pa od kad ih imas? Imas ti jos mesec dana da guras jer da? Nemoj da me plasis sa tom torbom ni ja je jos nisam spremila user posted image



_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 2939
   RE: Trudnice(1-42)nedelja 08/2015 [chat]
31.8.2015 16:07:06   
MAMAMAJ
Ada, pisala sam ti u pristojno vreme u adekvatnoj temi, ali ko bi to tako sve ispratio, pa te pitam ovde. Prošlo uvce?

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 2940
   RE: Trudnice(1-42)nedelja 08/2015 [chat]
31.8.2015 16:19:33   
Maraj
Da da. Narucujem one stikere. Onu dzunglu user posted image samo da se sobica okreci narucujem o'ma user posted image

(odgovor članu MAMAMAJ)
Direktna veza do poruke: 2941
   RE: Trudnice(1-42)nedelja 08/2015 [chat]
31.8.2015 16:22:54   
Anoniman
I ja to cekamuser posted image i ja cu sa onog sajta samo one druge hoces one 1mx1m? od 2190?

(odgovor članu Maraj)
  Direktna veza do poruke: 2942
   RE: Trudnice(1-42)nedelja 08/2015 [chat]
31.8.2015 16:23:01   
Ana RR
Ajmo u septembar klik

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 2943
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  114 115 116 117 [118]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  114 115 116 117 [118]
Idi na:







VIDEO: Beba spava u vodenjaku, doktori je ...
Neverovatan video bebe rođene u plodovoj vrećici, dok je lekari bude pre dolaska na svet.
D.L.: Moja porođajna priča
Doktor me prima na patologiju i kaze da ne mrdam, jer beba je po svim parametrima sitna i porođaj se može završiti elekt...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here