|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   U parku
9.3.2009 10:10:33   
Anoniman
Jel idete sa decom u park? Čega se igrate? Jel nosite igračke? Koje? Jel ste stalno detetu za petama ili ga puštate da trčkara a vi iz daleka gledate?
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: U parku
9.3.2009 14:51:57   
Lu
U mom gradiću nema parka,da nije žalosno bilo bi smiješno ima jedan mali u kome se skupljaju školarci a moje dvorište je 10x veće,tako da ja sjednem u ljuljačku i pijem kavu dok se moje dijete igra u pijesku,s loptom,autima,traktorima ili se ljulja na ljuljački.
Sad ćemo mu kupiti i tobogan i trambolin,skupim mu djece i ja sam bez brige jer je dvorište potpuno ograđeno.
Evo želim vam dobrodošlicu,dovedite djecu nek se igraju a mi ćemo da ispijamo koktele i tračamouser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: U parku
9.3.2009 14:56:04   
Anoniman
Pošalji mi adresu na pp... stižem! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: U parku
9.3.2009 15:03:02   
Lu
Važi poslaću ti i sliku dvorištauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: U parku
9.3.2009 15:12:44   
Anoniman
No, dok ne odputujem kod lu user posted image , da vam ispričam kako je to kod mene i Luke.

Uglavnom idemo u Dunavski park, jer nam je najbliži. Dal je to najleši novosadski park ili ne, zavisi od toga šta tražite u parku. Ako tražite malo divljine, bolje pođite u Limanski ili Futoški park. Dunavski je sređen, u samom centru grada. Ima jezerce sa labudovima (ne znam zašto obezbeđenje dozvoljava hranjenje istih kada do kraja i kese od čipsa završe u jezeru user posted image ). Ima igralište, međutim, tobogan je izlizan, tu nema trave (ugažena je), pa mene ne fascinira skakanje po prašini. Ima deo travnjaka gde smeju deca. Tu ima milion dece, ograđeno je žbunjem, što baš i nije genijalno rešenje jer se kojekakvi manijaci zavlače, tako da Luki ne dam da ulazi u žbunje. Jednom je ušao, i ušla sam i ja za njim, pa smo izašli kada su nam se oko nogu uplele pink tanga gaćice. user posted image  Problem sa tim travnjakom je što jedva malo ima hlada, većina je na suncu, i to je leti užasan problem.
U ostalim delovima parka deca ne smeju na travu (ali kerovi smeju da prošetaju da piške i kake). user posted image  Prošle godine se dadilja zbog toga posvađala sa obezbeđenjem, pa im je odobreno da odu na taj deo travnjaka. user posted image
Uglavnom nosimo dosta igračaka... autiće, kamione, lopate, grablje, kante, loptu...
Veoma često trčim sa njim, vijamo se, iako moram da pazim kada šta cveta, pošto sam alergična na polene... user posted image  U svakom slučaju, nikada ga ne ispuštam iz vida.

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: U parku
12.3.2009 22:52:36   
stsanja
Najvise volimo da vodimo sina u Limanski park,on mi je najlepsi,ima i deo ako bas hoce da se pentra i igra kao u igraonici.Tamo voli da vozi bicikli ili da seta kuce,tj pusti ih da trce pa on za njima..Kad me zabole noge,a sad pri kraju trudnoce me cesto bole,muz i ja sednemo na klupu i gledamo kako nam se sincic igra..A blizu nas je Dunavsi park ali ga nesto ne volim,samo ga  leti par puta prodjemo

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: U parku
13.3.2009 7:20:40   
Anoniman
Uopšte nisam bila u Limanskom parku od kada su ga sredili. user posted image Samo sam kolim prošla, i sviđa mi se, mada ga mnogi novosađani pljuju kao "Jao što su ga uništili", a meni se dopada, onoliko koliko sam iz auta videla. Čekam lepo vreme da odšetamo... user posted image

(odgovor članu stsanja)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: U parku
6.3.2015 17:54:00   
mila83
Mi volimo da idemo u park,nije bitno koje je godisnje doba.Kad je toplo,zna se,ima igraliste u njemu i to je aktuelno.U jesen volimo da trcimo i skacemo po suvom liscu(pisem u prvom licu mnozine jer i ja to radim !user posted image ) trazimo razne insekte, skupljamo kestenje,grancice,neobicne kamencice...ma idejama nikada kraja! sada kada su stariji,sednem i pustim ih da se igraju.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: U parku
6.3.2015 17:55:46   
nikiteki
mi obozavamo da idemo u park ali ovo kisno i snezno vreme nam sad ne dozvoljava da idemo

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: U parku
6.3.2015 18:50:18   
veselicaa
Kako nemamo park u blizini,mojoj deci je dozivljaj svaki puta kada odu u neki.A kako retko idu svaki odlazak me papreno kosta,nekoliko voznji onim auticima na akumulator,pa one igracke koje se prodaju u parku,pa kokice user posted image A uvek se nadje jos po nesto.

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: U parku
6.3.2015 19:32:47   
mila83
Veselice,po tvom opisu rekla bih da mislis na luna park....

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: U parku
6.3.2015 19:34:41   
veselicaa
Ne,na park user posted image
Na bulevaru,u Nisu user posted image

< Poruku je uredio veselica -- 6.3.2015 19:35:11 >

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: U parku
6.3.2015 19:36:53   
mila83
Pretpostavila sam da je neki veci grad.Ja vise volim parkove bez svih tih stvari,samo odvlace paznju deci.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: U parku
6.3.2015 19:39:20   
veselicaa
Ma idemo mi i u te manje parkove,ovde kod nas ima samo klackalice,tobogan,penjalice i one kucice ali ovaj u Nisu im je omiljeni,i to bas zbog svih tih stvari koje kupuju tamo

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: U parku
7.3.2015 5:07:55   
mila83
Ja volim kada oni uzivaju u samoj igri,kada se isprljaju,iskacu.budu uzbudjeni zbog "blaga" koje pronadju u parku...meni je to predivno vreme provedeno sa decom!

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 15
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
MAJKE i SINOVI - to je jedna nežna i neras...
Ali postoji ta mekoća i nekomplikovana nežnost u odnosu majka-sin, nešto što postaje sve snažnije kako moji sinovi rastu...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here