|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Urastanje noktiju
9.10.2015 22:12:22   
choopa choops
jesam. Dva dana sam kišala noge u toploj vodi sa sodom bikarbonom. Onda bih uzela jednu altaku nalik na one metalne turpije za nokte samo što je gore onaj špic zaobljen, nije oštro. I onda bih proobala da podignem taj dio da izguram do kraja. Jeste da oči ispadaju, ali kratko traje. Pa sam stavljala (pošto nisam imala ništa drugo user posted image ) hloramfenikol za oči. Nosila širu obuću i to je to user posted image

Neko mi reče da pomaže i paradajz da se stvalja, ali nisam eksperimentisala.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Urastanje noktiju
11.10.2015 14:23:54   
daca77
Kato, kod pedikira ne smem, jer oni ne sterilisu instrumenta, a ja imam ranu na prstu...ne bih da me zaraze nekim virusom...
Choopo, sinoc probala i jos drzala led kako bih ublazila bol i nista nisam iscackala...ugao nokat nije urasouser posted image

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Urastanje noktiju
11.10.2015 19:45:01   
choopa choops
Ne znam, kažu da treba kod hirurga onda. Kao tamo sjeku taj nokat. Mada, mnogi se kunu u pedikere. Znam da je to zeznuto, jer ako nemaš pedikera od ovjerenja, možeš da zakačiš svašta pa da ti bide još gore. Ne znam, jedino neko da ti preporuči neki salon koji je čist sto posto, ili da poneseš svoj pribor? user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Urastanje noktiju
13.10.2015 19:26:06   
daca77
Choopa, ne znam sta mi je vise cinitiuser posted image
Danas je 37 dana kako gnoji...
Mm kaze da od veceras, on obradjuje ranu i da ce je do vikenda srediti...

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Urastanje noktiju
13.10.2015 20:55:11   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: daca77

Kato, kod pedikira ne smem, jer oni ne sterilisu instrumenta, a ja imam ranu na prstu...ne bih da me zaraze nekim virusom...
Choopo, sinoc probala i jos drzala led kako bih ublazila bol i nista nisam iscackala...ugao nokat nije urasouser posted image

Jel? Odakle to? Možda ne u onaj aparat za sterilisanje, ali valjda ga 100% alkoholom makar prebrišu? U moju pedikirku iz Beograda ja imam puno poverenje. Ovde i ne baš. Đžaba svi oni aparati i stolica što masira i aparatura za sterilisanje kad ne ume da sredi nokat i oko nokta kako treba.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Urastanje noktiju
13.10.2015 21:45:32   
daca77
Trco, to briskanje alkoholom nicemu ne sluzi...tako se ne ubija virus Side i hepatitisa...a moja sveki je zato nadrljala u zivotu, morala na transplataciju u inostranstvu za sta je platila preko 100.000Eura...ja toliko para nemam, za nedaj Boze...

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Urastanje noktiju
13.10.2015 22:12:34   
choopa choops

IZVORNA PORUKA: daca77

Trco, to briskanje alkoholom nicemu ne sluzi...tako se ne ubija virus Side i hepatitisa...a moja sveki je zato nadrljala u zivotu, morala na transplataciju u inostranstvu za sta je platila preko 100.000Eura...ja toliko para nemam, za nedaj Boze...


Iju user posted image Ma užas. Ne znam neka ti muž pokuša, možda će on lakše to da ti sredi. Ako ne, idi kod hirurga, šta da radiš...

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Urastanje noktiju
13.11.2015 18:29:13   
daca77
Konacno sam resila problem sa noktom...
ova grozota je izgledala ovako KLIK
A sada me uopste ne boli, ali su me zato osisali sa 5000din.u dr Vais.

< Poruku je uredio daca77 -- 13.11.2015 18:33:47 >

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Urastanje noktiju
24.12.2018 8:33:20   
milicicak
Mame, da li znate nekog proverenog kozmeticara koji radi pedikir za decu? Mini bubi svi nokti na nogama rastu na unutra bojim se da ce joj urasti. Vec mi je frka da joj secem nokte. A i hocu da mi neko profesionalan pokaze kako.

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Urastanje noktiju
25.8.2019 19:34:12   
dunja RR
Meni nije urastao nokat, već sinoć, ne znam kako i od čega, odvalio se, znači visi sada, i osećam neprijatnost kada hodam.
Drugarica je imala sličan problem skoro, ali je odvalila nokat mehanički (možda sam i ja ali se ne sećam. ali moguće dok sam gurala kolica ili sl. ovih dana u jurnjavi stalno, pa moguće da nisam osetila). Kod mene je dobro ako se tako može reći, to što je nokat na malom prstu desne noge u pitanju, znači mala je nokatna površina, kod drugarice je bio palac, i morala je da ide neko vreme na redovna pervijanja (njoj je i krvario prst). Suma sumarum, nisu joj skidali taj stari nokat već je visio dok sam nije otpao, tj. dok ga novi nokat nije pogurao. Da ostavim tako i ja? Da ne idem kod dermatologa, ili kod koga se već ide u ovakvim slučajevima?
Plašim se samo da ga ne zakačim ovako jadnog, na nešto ..

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu pandina)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Urastanje noktiju
25.8.2019 19:36:37   
dunja RR
I ne znam da li može da se inficira, da ga zavijem ..a najradije ga ne bih dotakla..

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Urastanje noktiju
25.8.2019 20:22:37   
Ana RR
Dunja, flogocid je odličan za takve stvari ali možda ipak bolje da odeš da neko pogleda...

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Urastanje noktiju
25.8.2019 20:40:28   
Duškić
Najbolje da ti pogleda neko. Ja stavljam neki melem na sve moguce user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Urastanje noktiju
25.8.2019 22:47:01   
Milena18
Jao Dunja i meni se isto desilo juče. Hodala sam na ulici iza muža, neka gužva je bila i on stane, a ja udarim u njega i odvali mi se deo nokta na palcu. Nije me mnogo ni bolelo, ali kada sam videla kako izgleda, bilo mi je baš muka. Kad sam stigla kući sipala sam povidon jod i zalepila hanzaplast. Možda nije trebalo, ali baš mi je frka da ga pogledam, a i plašim se da ga negde ne zakačim. Sada me više uopšte ni ne boli.


Javi šta si uradila i jesi li mazala nešto. Ja nemam pojma šta mi je činiti.

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Urastanje noktiju
26.8.2019 4:03:52   
dunja RR
Milena, uh :(
Nije mi pao napamet jod, a imam ga, nego da ne bih prljala krevet, a nadam se da ću uskoro da legnem (zaglavih sa poslom), naprskah sada oktanisept, valjda je ok?

Anči, žene, dermatolog to pregleda ili ko? Da pišem dr Gorani ako je dermatolog i za ovakve slučajeve ..

< Poruku je uredio dunja RR -- 26.8.2019 4:04:44 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Urastanje noktiju
26.8.2019 6:12:40   
Duškić
U pravu je Milena, mozes i povidon jod da stavis.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Urastanje noktiju
26.8.2019 8:33:13   
Milena18
Dunja, sigurno može i oktanisept. Da li tebe to boli?Ja sam se usudila sinoć da skinem hanzaplast. Otpao je deo nokta već, sad i ne izgleda toliko strašno. 

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Urastanje noktiju
26.8.2019 10:49:58   
dunja RR
Boli kada se dodirne, evo sad me sin zakačio.

A kada hodam onako, više je neprijatno nego što boli,valjda kako se pomera nokat dok hodam. 

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Urastanje noktiju
27.8.2019 6:25:32   
Duškić
Sigurno se pomera dok hodas pa zakacinje.
Brzo da prodje.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Urastanje noktiju
13.9.2019 20:41:49   
jane1
Kod hirurga se resava problem, kud nisam otisla ranije. Mazala antibiotske masti, a problem se uvek iznova javljao.

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Urastanje noktiju
17.9.2019 2:50:17   
dunja RR
Na kraju mi je otpao, nisam ni primetila kada, 2-3 dana posle ovog mog pisanja, a novi je već tada bio narastao, bzv sam brinula.
Mala je to površina, verovatno je komplikovanije kada je veći prst.

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Meni nije urastao nokat, već sinoć, ne znam kako i od čega, odvalio se, znači visi sada, i osećam neprijatnost kada hodam.
Drugarica je imala sličan problem skoro, ali je odvalila nokat mehanički (možda sam i ja ali se ne sećam. ali moguće dok sam gurala kolica ili sl. ovih dana u jurnjavi stalno, pa moguće da nisam osetila). Kod mene je dobro ako se tako može reći, to što je nokat na malom prstu desne noge u pitanju, znači mala je nokatna površina, kod drugarice je bio palac, i morala je da ide neko vreme na redovna pervijanja (njoj je i krvario prst). Suma sumarum, nisu joj skidali taj stari nokat već je visio dok sam nije otpao, tj. dok ga novi nokat nije pogurao. Da ostavim tako i ja? Da ne idem kod dermatologa, ili kod koga se već ide u ovakvim slučajevima?
Plašim se samo da ga ne zakačim ovako jadnog, na nešto ..



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 96
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here