|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 20 21 [22]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Usisivač
24.10.2023 23:32:44   
medamisko

IZVORNA PORUKA: nata11

Ja sam posle duzeg razmisljanja napokon kupila novi usisivac.

Uzela Bosch unlimited 7 i najiskrenije ne vredi 44,000 din.
Pre njega sam imala klasicne Miele usisivace i stapni Severin usisivac koji je mnogo jeftiniji od Boscha a pokazalo se bolji.

Usisina moc je ok, taj savitljivi zglob koji tolikoooo reklamiraju, kao da cete po ceo dan usisavati ispod kreveta. Ali baterija je uzas. Bukvalno jedno usisavanje 70 m2 i to je to.
Pritom nema dugme za brzo praznjenje. U pocetku sam mislila ok i niej to toliko bitno ali verujte jeste.

Znaci moja preporuka za bezicne usisivace-
obavezno svetlo na usisivacu
ovi od 12-13.000 din ni slucajno, to su igracke nisu usisivaci
brzo praznjenje posude
rezervna baterija uz usisivac




Miele su meni skroz dobri.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 526
   RE: Usisivač
25.10.2023 11:45:49   
nata11
Najbolji. Ali nema se uvek para za njih. user posted image

Svi Miele proizvodi su zakon.

_____________________________





(odgovor članu medamisko)
Direktna veza do poruke: 527
   RE: Usisivač
25.10.2023 12:47:55   
flamingos


IZVORNA PORUKA: nata11

Najbolji. Ali nema se uvek para za njih. user posted image

Svi Miele proizvodi su zakon.
Nisam ni čula za tu marku.Sad da znam kad mi nešto treba koju marku da potražim.Pa i to što kažeš.Vredi kupiti kvalitetnu i skupu stvar,ali nema se uvek para.Inače,meni je danas stigao fen za kosu,marke Philips,prosionalni.Vredelo je truda moj rad proteklih meseci(mislim na spremanje,fotografisanje,slanje recepta).Elem,da ne mašim temu.


(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 528
   RE: Usisivač
25.10.2023 13:41:22   
Srecko47E

IZVORNA PORUKA: nata11

Najbolji. Ali nema se uvek para za njih. user posted image

Svi Miele proizvodi su zakon.



Slazem se,ali za nas standar preskupi.

Steta...
Bas traju dugo,kvalitetni su...
Ali je zaista cena abnormalna.
Makar za mene.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 529
   RE: Usisivač
25.10.2023 15:04:48   
flamingos
Nato,o kojoj sumi novca se radi?Mislim-koliko treba izdvojiti za jedan takav usisivač?

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 530
   RE: Usisivač
26.10.2023 12:27:27   
flamingos
Da se vratim na svoj usisivač.Jedina mana(ako to i može da se nazove manom) je ta što je kratak kabl,pa moram u produžni da utaknem.Inače usisava extra.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 531
   RE: Usisivač
26.10.2023 13:29:13   
Ivanka 75
Trenutno je kod mene mamin Zepter bezicni usisisvac. Mm mu promenio bateriju i sad radi ko puckica 😊
Ali... Ja i dalje za detaljno ciscenje koristim standardni. Ovaj mi je za ono usputno usisavanje preko nedelje. 
A, standardni crko letos pa se šlepam s ovim dok se ne nakanim za kupovinu 😂

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 532
   RE: Usisivač
26.10.2023 13:45:30   
nata11
Flam ja sam Bosch uzela na rate za 40.000 din a Miele su oko 100.000 mislim. Imaju online shop. Pricam za ove stapne a jace usisivace.

< Poruku je uredio nata11 -- 26.10.2023 13:46:13 >


_____________________________





(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 533
   RE: Usisivač
26.10.2023 14:22:51   
flamingos
Nato,baš jaku cenu imaju.Ali,dobro,vredi.To ti je isto kao i patike-mm je shvatanja da je bolje da kupi kvalitetne,markirane patike jedan par(što i čini) i da ih duuuugo nosi,nego da kupi više pari patika eto samo da se zove da ih ima.Tako i sa usisivačima i ostalom tehničkom robom.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 534
   RE: Usisivač
26.10.2023 15:05:22   
Srecko47E
Meni rece sveki,tj sestra od moje sveki ali i ova je ista pa dodje kao 2u1,salu u stranu.
dobila je od prijatelji neki wow Bosch od preko 150 000-kada se prebaci iz kuna u dianre,izadje i vise,ali kaze da ne valja.
Nisam je pitala za model usisivaca,ali po njoj ni jedan stapni ne valja.

Gledam i cutim,a mislim se u sebi...Zivis sama,imas jednu macku,meni svaki zavrsi psoao.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 535
   RE: Usisivač
26.10.2023 15:28:03   
flamingos
Joj i nasmeja me sa ovom mačkom.Upravo tako-koji god usisivač,bez njega se ne može.Stvar je ukusa,a i mogućnosti.

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 536
   RE: Usisivač
27.10.2023 15:36:47   
Srecko47E
Naravno.
Kao da ja ne bih volela najbolju tehniku,ali ne moze.
Mozda nekada,ali danas se znaju prioriteti.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 537
   RE: Usisivač
27.10.2023 15:51:26   
flamingos
Pa i to što kažeš.Svi znamo šta je dobro,ali ima i drugih,važnijih stvari od skupocenih kućnih aparata.Kako ko želi i može.

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 538
   RE: Usisivač
28.10.2023 13:40:20   
flamingos
Moj usisivač u selu je LG.Super je.Sad sam usisala muve-da,dobro ste pročitali.Sakupe se na gomili u uglovima sobe,pa redom u usisivač.Eno ih još se vrzmaju i smrdi bube i muve po kući.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 539
   RE: Usisivač
30.10.2023 10:44:48   
Srecko47E
Ja trenutno,koristim samsung,odlicno vuce,ali se kupuju kese.
Ok mi je.
Nemam potrebu za boljim,osim sto bih volela stapni zbog ledja i cinjenice da usisavam nekad i po dva puta dnevno.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 540
   RE: Usisivač
30.10.2023 10:54:09   
flamingos
Da,štapni je super za usisavanje.Milina za leđa.

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 541
   RE: Usisivač
30.10.2023 11:11:51   
Srecko47E
Sve vise razmisljam o kupovini.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 542
   RE: Usisivač
30.10.2023 11:36:14   
flamingos


IZVORNA PORUKA: Srecko47E

Sve vise razmisljam o kupovini.

Kupi.Nećeš se pokajati.


(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 543
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  18 19 20 21 [22]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 20 21 [22]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here