|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  43 44 45 46 [47]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vigantol / AD3 kapi
28.1.2021 17:10:47   
dunja RR
Mati, kod nas nema, osim ako se nekom baš posreći da nađe čim stigne u neku apoteku, državnu, jer tamo dobijaji vrlo male količine.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 1151
   RE: Vigantol / AD3 kapi
28.1.2021 18:20:33   
mati
Suzi bas sam sada pogledala, ona je 25. kupila, pre neki dan znači. Ja sam pomislila onda da se opet prodaje i da ga ima u svakoj. Njoj su rekli da uzima zbog Covida.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1152
   RE: Vigantol / AD3 kapi
29.1.2021 10:28:32   
Marissima
A da li je neka primetila promenu od D3 bebitol kapi, one kapsule uljane? Da se dete mučilo da prdne? Ili neku drugu promenu? 


(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 1153
   RE: AD kapi
29.1.2021 12:05:33   
dunja RR
Marisima, našla sam ova post od pre godinu i po, vidi šta piše lesli, set_ila sam da je njima smetao.

IZVORNA PORUKA: lesli

Ja sam davala do 2 meseca, ali je ona taj bebitol grozno podnosila. Od njega je imala najstrasnije grceve. 

Ja sam u to vreme imala dovoljno mleka, ali sam davala do 2 meseca jednu formulu dnevno da bih bebitol davala na 2. dan (rekli mi da tako moze), a visak mleka trpala u zamrzivac. Sa 2 meseca sam izbacila bebitol, presla na vigantol, ali do 3 meseca davala jednu formulu dnevno iako mi je zamrzivac bio pun mleka.Verovatno da nije imala problema slusala bih preporuku lekara i davala ga do kraja 3. meseca, ovako sam je na svoju ruku ranije prebacila na vigantol, sto mi je pedijatar na sledecoj kontroli aminovao.



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 1154
   RE: AD kapi
16.11.2023 21:53:14   
Kata90
Vitamini D3 Babytol i DHA omega kapsule se daju od 4 meseca pa  do 3 godine....ako je neko koristio mozda zanima me kolko ste bili zadovoljni.....Cula sam da nekim bebama stvara grčeve.






_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1155
   RE: AD kapi
17.11.2023 16:07:54   
dunja RR
Ja sam od 1. oktobra standarno počela sa Vigantolom, deci uveče po jedna kap, nama matorima 5, pa do proleća...

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 1156
   RE: AD kapi
17.11.2023 19:34:12   
Kata90
I mi pijemo vigantol,iskreno kada se set_im onda stavljam Ognjenu na hranu.Pomoglo je....

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1157
   RE: AD kapi
18.11.2023 8:27:10   
Srecko47E
Meni je imunolog rekao nikako na vodenoj bazi bazi dojenoj deci.
To mi je bas striktno naglasila-moje dete je imalo oromne grceve,pa smo stigli i gde nismo.user posted image

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 1158
   RE: AD kapi
18.11.2023 9:49:26   
nata11
Ja detetu dajem 2kapi a ja sam na Detrical trenutno.

_____________________________





(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 1159
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  43 44 45 46 [47]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  43 44 45 46 [47]
Idi na:







Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...
Praktična rešenja za miran san vaše bebe
Dolazak beba na ovaj svet predstavlja jedan od najlepših životnih trenutaka svakog roditelja. Pored toga što roditeljstv...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here