|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Youtube za klince
6.3.2015 7:43:56   
veselicaa

IZVORNA PORUKA: mali_mis


IZVORNA PORUKA: Bibilib

Kad je komp.ukljucen kod nas se obavezno slusaju Pilici i Mama voli bebu,to bebac obozava....


Isto. Plus "Ide zmija".

Koliko su ove pesmice sada hit medju decom user posted image Deverov sin ih stalno slusa.A ima i Njam.njam user posted image

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Youtube za klince
6.3.2015 8:41:47   
muzicarka
Mi na youtube najcesce gledamo crtane filmove....

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Youtube za klince
6.3.2015 8:45:08   
Bibilib
IZVORNA PORUKA: veselica


IZVORNA PORUKA: mali_mis


IZVORNA PORUKA: Bibilib

Kad je komp.ukljucen kod nas se obavezno slusaju Pilici i Mama voli bebu,to bebac obozava....


Isto. Plus "Ide zmija".

Koliko su ove pesmice sada hit medju decom user posted image Deverov sin ih stalno slusa.A ima i Njam.njam user posted image



Da,da a ima i Mekani zvekani...user posted image user posted image mali psic

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Youtube za klince
6.3.2015 14:44:26   
mila83
evo sta mog sina sad interesuje,inace voli vozice, pa sad u kombinaciji sa slovima user posted image KLIK

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Youtube za klince
6.3.2015 14:58:33   
peki i maki
mi trenutno volimo da gledamo Tomasa samo steta sto na srpskom nema uopste epizoda ni jedna, a pored toga voli i razne pesmice na engleskom na primer : https://www.youtube.com/watch?v=BGa3AqeqRy0 voli i mnoge drug..ekorist iz ovih pesmica, naucio je neke boje i brojeve

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Youtube za klince
6.3.2015 15:05:59   
mila83
Znam za te pesmice,odlicne su !user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu peki i maki)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Youtube za klince
12.3.2015 12:52:53   
mila83
KLIK evo sto nam ulepsava ovaj sivi dan !user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Youtube za klince
12.3.2015 14:53:43   
Bibilib
Poceli smo da slusamo i Snela koka jaje...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Youtube za klince
23.5.2015 11:32:08   
ivaMark
Kako mene nervira kada mi usred mede Carlija ili pcelice Maje upadne video gde se otvaraju kinder jaja...a Jovana se zabulji u to i ne trepce..

_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Youtube za klince
23.5.2015 12:54:23   
mila83
ivaMark i kod nas se to desava, moji su to neko vreme trazili da gledaju ! i ja ne volim,bas je glupo.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Youtube za klince
23.5.2015 13:08:19   
ivaMark
mila, uzas jedan...ni meni se ne dopada a ima onoliko pregleda. ne znam kako je to uopste nekome palo na pamet da snima.

_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Youtube za klince
23.5.2015 13:15:00   
mila83
Mislim da su prvo pocele reklame tako...mozda neki kolekcionari..ali najvise me nervira,ima jedan snimak,tata snimao sincica kako otvara citavu gomilu kinder jaja...stvarno ne mogu da shvatim te kompleksase.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Youtube za klince
23.5.2015 13:33:01   
amdn
mi najvise gledamo Wheels on the bus, mada mnogo voli pesmice o bojama, abecedi, oblicima
jooj zaboravi, meni mnogo glupo al on je uzivao jedno vreme u Tutitu user posted image
a ti likovi sto otvaraju kinder i druga j. mislimda dobijaju neki kes od gledanja user posted image

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Youtube za klince
23.5.2015 13:45:13   
mila83
Moguce Amdn. I moj sin jos voli da gleda tutitu,iako je vec veliki.Voli da pogadja predmete i ponavlja na engleskom.Kod nas isto preovladjuju te pesmice,sto na srpskom,sto na engleskom o bojama,slovima,brojevima,oblicima,zivotinjama...Nekad gledamo snimke zivotinja,nekad i smesne klipove sa njima pa mi pricaju sta se desilo i zastouser posted image da cujete tih objasnjenja user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Youtube za klince
23.5.2015 23:49:00   
bubulence
kod nas je yt stalno ukljucen, sve vreme idu decije pesmice, nema posebno omiljenu trenutno, uglavnom samo ukucam decije pesme i tako se vrti po ceo dan. od crtaca Masa i medved, Pepeljuga i Bozicni dinosaurusi.... i to sada vrti u krug..

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Youtube za klince
23.5.2015 23:52:04   
veselicaa
S.od pre nekoliko dana stalno slusa Slon lepotan Dondolan user posted image user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Youtube za klince
6.7.2015 16:28:51   
mila83
KLIK

Evo nas izbor ovih dana,plesemo i glupiramo se..bekana posebno uziva,samo se smeje.....user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Youtube za klince
6.7.2015 16:33:48   
Anoniman
U obozava da gleda crtace ima 5-6 omiljenih i onda ih vrti, to bude maminih sat vremena odmorauser posted image

(odgovor članu mila83)
  Direktna veza do poruke: 68
   RE: Youtube za klince
6.7.2015 16:35:49   
mila83
Ili odmora ili bas suprotno,da mama nesto i uradi a ne samo sa klincima user posted image Moji su vec veliki,ali Teodori znam da pustim pesmice i stavim joj prostirku na pod da se igra..bude super.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Youtube za klince
6.7.2015 16:37:25   
vikiveki
Ja sam već negde pisala,ali moj najmlađi voli jako da sluša one pesme za decu na engleskom,ja ne umem da postavim link,tako da ćete za link ostati uskraćene user posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Youtube za klince
6.7.2015 16:39:20   
mila83

IZVORNA PORUKA: vikiveki

Ja sam već negde pisala,ali moj najmlađi voli jako da sluša one pesme za decu na engleskom,ja ne umem da postavim link,tako da ćete za link ostati uskraćene user posted image


Viki,idi na temu kako napraviti lep link,lepo je objasnjeno,nije tesko i ja sam to ovde naucila user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Youtube za klince
6.7.2015 16:43:32   
vikiveki
Probaću,mada sam pre pokušavala...tehnika mi nije jača strana user posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 72
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:







LJUBAV NE BROJI HROMOZOME
Vesna je došla na svet, omalena, slabašna, kosooka. Ljilja je plakala od sreće i brige: nije se plašila da dete gaji sam...
Trogodišnjake doslovno boli briga za vas!
Dvogodišnjaci svakako jesu zahtevniji nego jednogodišnjaci, ali su nebo i zemlja od trogodišnjaka koji su hvala na pitan...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here