|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 8 9 [10]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zavaljena materica
17.7.2012 15:46:08   
Olga75
otpozadi i nece user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Zavaljena materica
18.7.2012 15:12:05   
sandrasrki
Ma mi imamo drugih problema nemozemo prirodnim putem al ko zna mozda tako i uspemo

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Zavaljena materica
18.7.2012 20:42:45   
Cecana
Ja imam zavaljenu matericu i to nije apsolutno nikakav problem u zatrudnjivanju.Ja sam zatrudnela prvog meseca cim smo prestali sa zastitom.
Drugo dete nikako da nas iznenadi,ali zbog hormona koji mi prave haos.
Cula sam cak da zene idu na masazu kod kojekakvih bakica,da im navodno "nameste matericu".Uzas

(odgovor članu sandrasrki)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Zavaljena materica
18.7.2012 21:04:29   
Torbica
I ja imam "zavaljenu" matericu, i uredno sam rodila troje dece, sve prirodno. Prvo je uspelo odmah, na drugom smo radili od septembra do marta, a na trecem od kad mi je drugo detence napunilo 6 meseci i zatrudneli smo sa njegovih nepunih 10 meseci. Pritom nikad nisam gledala u kalendar, u proseku smo imali odnose dva, redje tri puta nedeljno i to je to. Kad god sam bila najopustenija i najmanje mislila na trudnocu, desila se. Jedino sam sa trecim dizala noge u svecu, da li je to pomoglo, pojma nemam. Ali sam taj mesec kad sam to pocela da radim, i ostala trudna. Drugarica mi je tako savetovala i rekoh ajd da probam! user posted image

(odgovor članu Cecana)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Zavaljena materica
19.7.2012 12:46:32   
sandrasrki
Kod vas predpostavnjam vasi muzevi nemaju problem pa ste uspele al kod mene je nazalost taj problem pa mozemo samo vto al ja se ipak nadam nekom cuduuser posted image

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Zavaljena materica
8.11.2012 19:27:42   
*Nani*
Mene samo zanima jel ima ko da zna za koga ko namješta maternicu,trebala bi,jer mi je rečeno da je malo okrenuta,inače sam iz Slovenije i kod nas toga nema toliko,nikoga ne mogu načiuser posted image ....

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Zavaljena materica
8.11.2012 23:53:29   
dunja RR
Molim za pomoć našoj korisnici koja pita:

"Mene zanima da li zna ko nekoga ko namješta maternicu masažom?Inače sam iz Slovenije i kod nas toga nema toliko,bar ne mogu da nađem nikoga:/....A došla bi bilo gde samo da mi se to namjesti,jer ne mogu ostati trudna več dobre 4 godine:(...Nadam se odgovoru:)Pozdrav"



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Leki 77)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Zavaljena materica
9.11.2012 18:45:43   
Anoniman
ja ti nisam od pomoci, ali mislim da ces baciti pare, gde god isla. Mani se toga, i ako je dokazano da ne mozes zbog toga ostati trudna (mada znam gomilu zena koje su sa tim problemom rodile i po dvoje, troje dece), skupi papire i idi na vto.
Nadam se da ces nas obradovati. Pozdrav.

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 233
   RE: Zavaljena materica
9.11.2012 18:58:12   
Jacq
Moja snajka bila i pila macinu travu i virak i ostala user posted image . E, sada ne znam sta je od toga pomoglo posle 5 godina braka. Imam adresu zene gde je ona bila pa ako treba, tu sam. Baka je u fazonu da ne naplacuje ali svakako nece niko otici bez da joj da bilo sta

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Zavaljena materica
17.1.2013 0:47:33   
tasa_1991
Jel moze neko da mi pojasni ovo?
Uterus u AVRF polozaju,jasnih ivica,homogene gradje,bez lokalizovanih poremecaja ehogenosti,normalnih dimenzija.
Endometrijum odgovara fazi ciklusa,pokazuje znake razdvajanja u fundusu-naznaceni rogovi.
Hvala vam unapred ...

(odgovor članu Jacq)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Zavaljena materica
27.4.2013 23:44:19   
LadyGaga
Поздрав свима,
Већ 3 год покушавамо, променили смо разне лекаре и установе у земљи и иностранству и нико није успео да открије узрок-зашто не долази до трудноће! Сви су приметили да имам заваљену материцу и рекли да то није никакав проблем. А онда сам чула за неку бабу, која масажом и бајањем то среди. Отишла сам код ње и након три третмана осетила сам да се нешто унутра "померило". За оне који не верују у овакве ствари или такве бабе сматрају преварантима рећи ћу само да баба то не ради због пара (частила сам је са 10е за 3 третмана, толико кошта једна масажа код физиотерапеута). Оно што је најинтересантније кад сам отишла код новог лекара није приметио да ми је материца заваљена. Ни докторка код које сам отишла последнји пут. До трудноће још није дошло, али сам коначно открила узрок-uterus septum или преграђена материца. О овом проблему постоји тема. Желим Вам свима пуно успеха и потомака!

(odgovor članu tasa_1991)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Zavaljena materica
1.7.2015 1:37:42   
choopa choops
Nemam problem sa zatrudnjivanjem, ali da ne otvaram novu temu kad ova već postoji....

Možda je malo glupo pitanje user posted image Interesuje me može li materica promjeniti položaj? user posted image Mislim, bila sam danas na kontroli, drui put nakon porođaja (4mjeseca) i dr mi kaže kako imam zavaljenu matericu! Malo sam se šokirala jer mi je to prvi put da mi to kažu, a valjda bi neko primjetio poslije x ginekoloških pregleda, 4 trudnoće, 3 porođaja...Nemama pojma otkud sad to, malo sam se zbunila pa nisam ni pitala....

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu LadyGaga)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: Zavaljena materica
1.7.2015 8:48:36   
nata11
Mozda nakon porodjaja stvarno neznam user posted image
Ja inace imam zavaljenu matericu ali neznam da li moze menjati polozaj. Javice se neko.

_____________________________





(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 238
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 8 9 [10]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 8 9 [10]
Idi na:







Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?
Pitali smo dr ginekologa: folikularna cista
Ringeraja vam je dala priliku da pitate lekara sve što vas zanima u vezi ovulacije kao i rešenja problema sa njom. Farma...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here