|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zvezda baby kalendara za 2015. godinu
23.12.2014 21:08:39   
Bibilib
Svaka cast user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Zvezda baby kalendara za 2015. godinu
23.12.2014 23:10:42   
dejana007
Jeee, sad samo cekamo kalendar divan, najdivniji user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Zvezda baby kalendara za 2015. godinu
1.1.2015 21:46:05   
dddaca
Cestitke svima user posted image . Stvarno su svi preslatki

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Zvezda baby kalendara za 2015. godinu
10.1.2015 22:01:22   
dejana007
Evo malo i nas od danas :) Slike sa ostalim roditeljima i bebam,a dobicu kasnije :) Ovo je samo ono sto ja uhvatila na brzinu :) Bilo je predivno, odlicna igraonica, divna deca i roditelji, organizacija savrsena, organizatori ozbiljni i profesionalni. Mi samo sad malo umorni, ali vredelo je :)
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image



_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Zvezda baby kalendara za 2015. godinu
10.1.2015 22:10:16   
QueenJ
user posted image

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Zvezda baby kalendara za 2015. godinu
10.1.2015 22:28:49   
serpica
user posted image prelepi ste user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Zvezda baby kalendara za 2015. godinu
10.1.2015 23:18:21   
marketing RR

Bilo je zaista divno, i mi smo uživali, hvala svim roditeljima što su došli sa svojim zvezdicama i ulepšali nam današnji dan i druženje user posted image

Čim dobijemo fotografije od sponzora, šaljemo vam dragi roditelji user posted image

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Zvezda baby kalendara za 2015. godinu
19.1.2015 12:23:21   
marketing RR

user posted image

Praznične dane su nam ulepšale naše Zvezdice JOHNSON''S®baby kalendara
10. januara druženje i predstavljanje kalendara je, uprkos zimi i prazničnoj gužvi uveličala većina naših zvezdica, sa izuzetkom najmlađe Stefani- malene aprilske zvezde! U sjajnoj atmosferi, tokom druženja koje je sasvim spontano teklo, prepoznajući jedni druge kao da smo svi stari znanci, zaboravili smo i na satove i na mobilne telefone i na obaveze: fotografisanje sa Zvezdama je nešto što se ne propušta! U galeriji vam poklanjamo fotografije sa druženja koje svakako govore više od reči!!!

Pogledajte kako je proteklo Druženje zvezdica JOHNSON`S® baby kalendara 2015 --------->>>> KLIK

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Zvezda baby kalendara za 2015. godinu
20.1.2015 11:56:40   
dejana007
Savrsene, veliko hvala na fotografijama user posted image

_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 184
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here