|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (27.03.-31.03.2018.) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Rosacea
25.5.2018 17:51:26   
dunja RR
Ma pretpostavila sm da nemam, odmah sam ja pre neki dan rekla dr da nemam ni jedan od simptoma koje je nabrojala, pre svega kaže težina u stomaku, dijareja-zatvor, ja to nemam,imam baš normalan metabolizam. A perem ruke non stop, toliko da me ceo život zezaju zbog toga ukućani, pa bi me još više zezali da sam baš ja dobila heliko (zovu je i bolest prljavih ruku), tako da sve je ok user posted image

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...

Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 26
25.5.2018 17:53:13   
IvanaSK RR
Super user posted image

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 27
25.5.2018 17:56:58   
dunja RR
A da sam je dobila, to bi značilo da svi u kući imamo jer se ona prenosi očas posla, pa mi je laknulo stvarno.

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Ma pretpostavila sm da nemam, odmah sam ja pre neki dan rekla dr da nemam ni jedan od simptoma koje je nabrojala, pre svega kaže težina u stomaku, dijareja-zatvor, ja to nemam,imam baš normalan metabolizam. A perem ruke non stop, toliko da me ceo život zezaju zbog toga ukućani, pa bi me još više zezali da sam baš ja dobila heliko (zovu je i bolest prljavih ruku), tako da sve je ok user posted image

< Poruku je uredio dunja RR -- 25.5.2018 17:57:31 >

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 28
7.6.2018 1:55:46   
dunja RR

Koža mi je očajna OČAJNA. Verovatno od hormona se stanje pogoršalo + vrućina, a sinoć sam preskočila Rosamet, sve se plašim jer ipak ima antibiotska dejstva, ali sam večeras morala da ga namažem, jer je stanje alarmantno. Jako se pojačalo crvenilo po sredini obraza sa obe strane lica.

Nemam pojma da li sada smem da koristim Rosamed, dermatologu sam objasnila za VTO, ona kaže da je krema bezazlena.

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 29
7.6.2018 11:16:45   
Ana RR
Suzi, meni je bilo slično, prve 3,4 nedelje imala sam utisak da je gore nego što je bilo. Ali onda je počelo lice da se sređuje. Ja sam baš bila očajna, ceo život imam lepo lice, bez bubuljica, i onda me je to crvenilo samo na jednom mestu izluđivalo.

Mislim da mora da prođe neko vreme pre nego što koža počne da se sređuje. E sad, ne znam kakav je taj Rosamed (mada mi se čini da ga je moj svekar koristio), ja sam na početku terapije koristila losion koji se pravi + krema a posle samo krema.

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 30
7.6.2018 11:29:24   
dunja RR
Utešila si me Anči, stvarno, jer meni izgleda sada mnooogo gore.

Ali kažem, ne znam da li je do hormona, ipak sada primam gigantske doze, a čitala sam da je to jedan od glavnih okidača za rozaceu (hormoni), kao i sunce, a sada eto baš moram da šetam puno, i šetam po najjačem suncu, jer su mi injekcije između 1 i 2, i pešačim do klinike. Stavljam ja kada krenem Biodermu SPF 50, a kačket nikako da kupim, videću danas ako stignem.
Ja malo pišem Rosamed malo Rosamet, u stvari je Rosamet, to je antibiotska krema i vidim da je baš hvale na forumima o Rosacei. Samo preksinoć je nisam stavila (počela da tripujem da ne valja zbog VTO), i Juče mi je lice bilo haos, da me nekoliko ljudi pitalo šta mi se desilo sa licem. Bukvalno kao ringla user posted image Sinoć sam je stavila ipak, dermatolog kaže da je ok i u trudnoću, a pitaću još i dr Jelenu u subotu.

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 31
7.6.2018 13:04:29   
Ana RR
Sigurno da utiču hormoni + plus vrućina... mislim, zacrveneo bi se svako. Ja se sećam da sam na prvoj kontroli posle 4 nedelje rekla dr kako ne vidim da je bolje čak naprotiv, deluje mi gore nego što je bilo. I tačno posle te kontrole je počelo da se povlači. I najviše me nerviralo to što budem ok dok se ne umijem, čim voda dotakne lice taj deo počne da svrbi, svrbi... uh. Ona mi je rekla da pokušam da što manje kvasim lice običnom vodom već da se umivam ili sapunom (isto kolekcija za rosaceu) ili da čistim micelarnom vodom dok se stanje ne smiri.

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 32
7.6.2018 18:11:56   
dunja RR
Meni prija umivanje Anči, sa hladnom vodom, rashladi me kada se vratim kući.
A uveče perem lice sa nekim gelom Bioderma za crvenilo, oni imaš komplet liniju za Rosaceu i crvenilo. Uveče stavim Rosamet, jedino on nije Biodermin, pa ujutru se umijem samo vodom, i namažem Biodermu za crvenilo, a kada krenem napolje namažem Bioedermu toniranu sa SPF 50.

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 33
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:

image
mama Jo
Živeo PHARMALIFE!
Nemam dilemu koje proizvode ću koristiti sa drugim detetom, sa prvim stalno u nekom strahu, mislim da sam svakog proizvođača toliko detaljno prostudirala i znam sve sastojke napamet, naravno da sam se odlučila za PHARMALIFE... Još kada sam dobila više nego pozitivnu preporuku od pedijatra, a zatim i od apotekara (u nekoliko apoteka) svaka dilema je otklonjena. MAPEZ SPREJ nas je spasio... često smo kod bake i deke na selu pored Dunava, gde komaraca i insekata ima na izvoz... od sada više nemamo problem sa njima, beže od nas, a naša koža više nije istačkana ujedima, konačno. ŽIVEO MAPEZ. Ja trenutno pijem OMEGA JUNIOR jer sad trudna, pa kao dopunu ishrani. Od septembra planiramo preventivno da uzmemo IMMUNO sirup... Takođe, APIS GOLA i FITOBALM su nam osnovna stavka kad krećemo na duža i kraća putovanja, malo je reći da smo prezadovoljni!!  Više >>
image

Štrudlice i kiflice 2u1
Kuvar: OKEAN
od istog testa dva slatkiša
Click Here