|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Satovi
23.6.2017 14:19:12   
Anck Su Nmaun
Nosite li sat? I kakav volite?

Ja imam neki anti alergijski iz Avona vec par godina i obozavam ga, ne skidam ga.
Mm je skoro dobio od firme.jedan fini sat. Inace bas volim da vidim kad muskarci nose sat.
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Satovi
24.6.2017 8:09:48   
vocicana
Dobra tema.
Imam nekoliko rucnih satova. Jedan od omiljenih mi je D & G , dobila sam ga na poklon odprijateljice pre 10-tak godina, divan je. Ima lepu metalnu narukvicu.
Takodje jedan koji najcesce nosim, je uspomena na sestrinu svadbu, od novca za cvetice,dobila sam mnogo pšara tada, ali sam taj sat zapikirala, kupila i evo 6 godina ga nosim. Obozavam, satove, msm da izrazavaju karakter, volim muskarce koji imaju dobre satove, zene takodje, odraz su stila i pedantnosti.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Satovi
24.6.2017 8:20:07   
nata11
Povremeno me uhvati manija da ne skidam ni sat ni nakit pa onda naidje period (kao sada) da nista ne trpim na rukama. Uvek imam po jedna Fosill. Oni su mi ok cena i kvalitet. Skuplje ne bih nikad kupila jer sam totalno nepazljiva i radim u gradjevini tako da to lupam, udaram od drvo-kamen.

_____________________________





(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Satovi
24.6.2017 9:13:18   
Anck Su Nmaun
Jao Fosilove i ja volim. Ranije sam imala jedan divan , kao devojka dok.mi nije nestao.
Ja nosim svaki dan, sem po kuci jer bih unistila.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Satovi
24.6.2017 12:28:40   
milicicak
Bez sata sam kao gola, ne izlazim iz kuce bez njega user posted image
10 godina sam nosila Fossilov sa metalnom narukvicom. Sad imam Skagen sa crnom koznom narukvicom i diskretnim cirkonima.
Volim velike i lepe satove na drugima, za sebe biram manje, mali su mi zglobovi pa ti masivni satovi na meni izgledaju smesno

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Satovi
25.6.2017 22:02:00   
Duškić
Volim satove, imam par kom. Neke za svaki dan Avon i jos jedan DkNY koji mi je elegantan i baaas ga volim.

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Satovi
27.6.2017 13:18:13   
nata11
Moj omiljeni je bio Fosilov sa snarukvico od drvenih-wenge plocica. user posted image ah i danas ga pamtim. Posle sam uzela neki letnji kao narukvica sa malim satom ali nije mi nesto prirasto srcu.

_____________________________





(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Satovi
28.6.2017 18:41:32   
emicaa
ja imam dosta satova,sa narukvicama u boji i jedan calvin klein,njega sam dobila od sveki kao vjencani poklon i obozavam ga.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Satovi
4.8.2017 12:48:23   
Sarav
Imam lepe satove, ali svaki dan po ceo dan nosim jedan Citizen koji mi je posebno drag❤️

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Satovi
4.8.2017 13:14:15   
krin 40
Ja ne nosim ali imam zavidnu kolekciju pokojne majke koja je imala sreću da dosta putuje i kupuje.Satove je obožavala.Imam i dva zanimljiva na ogrlici

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Satovi
5.8.2017 12:28:30   
IvanaSK RR
Volim satove, ali slabo nosim. Nemam nesto mnogo, nekih sest, sedam komada. Svi su razlicit fazon. Imam i jedan na privesku za kljuceve, u obliku sovice.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Satovi
5.8.2017 13:27:47   
emicaa
Ivana pa kakav nego sovicu user posted image


_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Satovi
10.8.2017 9:25:02   
IvanaSK RR
Bez sovice nistauser posted image
Temu vec imamo Sat

< Poruku je uredio IvanaSK RR -- 10.8.2017 9:50:24 >


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 13
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







KOŽA ŠTITI NAS, MI ŠTITIMO KOŽU!
Eucerin® Oktobar – mesec suve kože
Torbe M&M - unikat u originalnosti
Reč, dve o tome kako nas mašta i kreativnost ispune i donesu satisfakciju... Predstavljamo vam umetničku radionicu Torbe...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here