|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 15 16 [17]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Skidanje fleka sa veša
12.8.2019 22:36:07   
Maslacak15
ali potopljen??? ne vredi ako je samo naprskan pa se susi, mora da se raskiseli😁


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 401
   RE: Skidanje fleka sa veša
13.8.2019 10:56:40   
emicaa
Pa sad da sam ga potapala i nisam 😂



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 402
   RE: Skidanje fleka sa veša
13.8.2019 11:01:07   
MimaKos
Maslacak, ja ostavim i celu noc, ali nece, znam proceduru :))


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 403
   RE: Skidanje fleka sa veša
13.8.2019 11:47:30   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Maslacak moj stoji nekad i dan na fleki.Skida on lakse flekiceali fleke tipa trava ili paradajz sos ne.




Moj muž pre neki dan isflekao belu majicu paradajzom i vanish nije skinuo. Inače fleke od čokolade, trave, krvi... to skida.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 404
   RE: Skidanje fleka sa veša
13.8.2019 12:02:07   
Duškić
Meni nije cokoladu sa cerkine bele majce.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 405
   RE: Skidanje fleka sa veša
13.8.2019 23:22:55   
Dora89
Sećam se da je u "Praktičnoj ženi" bio savet da se fleke od trave pre pranja prvo tretiraju šećerom i vodom pomešano. Nisam primenila taj savet, obično mi prašak za veš završi posao sa travom.
Masne fleke - "Fairy", direktno nanošenje i trljanje, bez vode. Uvek mi je uspelo!
Primetila sam da fleke od krvi skida običan sapun i hladna voda, ali obavezno hladna! Koliko puta sam tako rešila problem, pošto su mi menstruacije obilne.
Inače, moje dete je pri prvom nošenju haljinicu upropastilo smolom. Pretpostavljam da je to završena priča.

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 406
   RE: Skidanje fleka sa veša
7.8.2022 12:44:28   
dddaca
Posle kupanja na bazenu na postavi sa unutrasnje strane kupaceg kostima pojavile su se zuto zelene fleke. Ne verujem da je od mleka za suncanje jer na moru ih nije bilo. Pretpostavljam da je od hlorisane vode u bazenu. Oprala ih uobicajeno, ali fleke su i dalje tu. Kako skinuti ove fleke, a ne upropastiti kupaci kostim? Ne bih pokusavala sa wanishom, mislim da je previse agresivan za tkaninu.

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 407
   RE: Skidanje fleka sa veša
7.8.2022 16:02:00   
Didy
Mislim da će se oprati nakon nekoliko pranja, možda već posle sledećeg. Mi zimi idemo u Mađarsku u njihova kupališta, akvaparkove, banje a tamo imaju i bazene s termalnom vodim koja imaju specifičan miris i braonkastu boju, pa se nekad pojave fleke. Nisam nikad ni razmišljala, možda su i od hlora. Uglavnom, par puta su ostale slične fleke, oprale su se posle 2-3 pranja. Ne bih nikakvu agresivniju hemiju koristila na tvom mestu. 



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 408
   RE: Skidanje fleka sa veša
7.8.2022 16:35:27   
dddaca
Ne bih ni ja, sinoc sam to mesto istrljala obicnim sapunom, isprala i posle uobicajeno oprala. Ali nista, fleka je ostala. Ne vidi se to spolja, sa unutrasnje strane je, ali me nervira. Deluje kao da je prljavo

< Poruku je uredio dddaca -- 7.8.2022 16:37:12 >

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 409
   RE: Skidanje fleka sa veša
7.8.2022 18:45:24   
dunja RR
Daco, nama se od jednog bazena, početkom leta roze M kupaći baš bio uzeleneo (zapravo neka boja plavo-zelena) ove godine, a i S kupaći šorc, sa M kupaćeg mi se skinulo posle nekoliko pranja, i posle kupanja na Adi, i posle kupanja na drugom bazenu. Iako joj menjam neka 3 kupaća,. baš često smo na kupanju, pa se to zeleno sa tog rozeg kupaćeg skinulo od plivanja a i od pranja (nekad operem samo vodom, nekad ubacim na 30 stepeni u mašinu).

Sa S kupaćeg se nije skinulo posle nekoliko pranja, smanjilo se, ali se ipak vidi, ali je njemu taj kupaći omalio, pa smo aktivirali novi, iz Lidla, mislim da si nam ti prepoučila onda na popustu (i papuče), i super je, hvala ti :)


Taj prvi bazen jeste bio malo više hlorisan, vidim da su gosti komentarisali.


Sada smo bili u Banji, na drugom bazenu, i tu nam nikakve fleke nisu ostale.

IZVORNA PORUKA: dddaca

Posle kupanja na bazenu na postavi sa unutrasnje strane kupaceg kostima pojavile su se zuto zelene fleke. Ne verujem da je od mleka za suncanje jer na moru ih nije bilo. Pretpostavljam da je od hlorisane vode u bazenu. Oprala ih uobicajeno, ali fleke su i dalje tu. Kako skinuti ove fleke, a ne upropastiti kupaci kostim? Ne bih pokusavala sa wanishom, mislim da je previse agresivan za tkaninu.



< Poruku je uredio dunja RR -- 7.8.2022 18:47:23 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 410
   RE: Skidanje fleka sa veša
7.8.2022 21:16:22   
Sanjica26 RR
Daco, upravo je Sofi takav danas kupaci sa unutrašnje strane. U bazenima kod mojih u gradu je voda bas hlorisana. Videcu da li ce se njen oprati. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 411
   RE: Skidanje fleka sa veša
8.8.2022 8:18:28   
dddaca
Hvala vam devojke.
Kod mene i nekako, ima fleka, ali deciji kostim je bas kao prljav sa unutrasnje strane. Pokusacu jos jednom da ubacim u masinu, jer ne znam da li cemo opet ici negde na kupanje. A i ako idemo, opet cemo na bazene.
Sanjice probaj pa javljaj rezultate.
Dunja, super da ste zadovoljni papucama i kupacim (mada mislim da ti je neko drugi preporucio kupaci) I mi imamo jedan kupaci iz Lidla i bas je super. user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 412
   RE: Skidanje fleka sa veša
19.8.2022 8:38:33   
flamingos


IZVORNA PORUKA: dddaca

Ne bih ni ja, sinoc sam to mesto istrljala obicnim sapunom, isprala i posle uobicajeno oprala. Ali nista, fleka je ostala. Ne vidi se to spolja, sa unutrasnje strane je, ali me nervira. Deluje kao da je prljavo
Feri.Stavi na fleku,utrljaj i ostavi da malo odstoji,pa operi.


(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 413
   RE: Skidanje fleka sa veša
20.8.2022 9:15:46   
IvanaSK RR
A sto ne probas rozi venis? Utrljas i ostavis pola dana, dan i onda u masinu. Kupace uglavnom perem na 40 stepeni 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 414
   RE: Skidanje fleka sa veša
20.8.2022 13:44:42   
dddaca
Ne bih venis, plasim se da ne bude previse jak za tkaninu. Ne znam s cim sam prala prosle godine kupaci, ali lastis na gornjem delu se istopio. Ne bih i ovaj da upropastim, ovog leta sam ga kupila
Ponovila sam pranje, opet natrljala obican sapun i malo se skinulo, ali ima jos.
Tako da ce verovatno posle nekoliko pranja da se skine.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 415
   RE: Skidanje fleka sa veša
20.8.2022 13:52:42   
flamingos
Možda i hoće posle nekoliko pranja da se skine fleka.Ako ne,pokušaj sa ferijem.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 416
   RE: Skidanje fleka sa veša
20.8.2022 14:34:15   
dddaca
Njega koristim uglavnom za masne fleke, ali mogla bih da pokusam

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 417
   RE: Skidanje fleka sa veša
20.8.2022 15:11:47   
flamingos
Ja koristim feri za sve fleke i pomaže.Pokušaj,ako ne uspeš ničim drugim da ukloniš.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 418
   RE: Skidanje fleka sa veša
20.8.2022 15:25:33   
dddaca
Probacu

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 419
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  13 14 15 16 [17]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 15 16 [17]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here