|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Slatki sto
22.10.2017 13:03:51   
MamaNecaVo
Drage mame,obzirom da za slatki sto traze wow svote novca,bilo bi lepo da na ovoj temi podelimo iskustva u pripremi stola i gde ste sta pronasle povoljno.
Ubacicu sliku naseg slatkog stola.
Bilo bi lepo da tema zazivi pa da naredne godine ukrademo neciju foru za slatki sto.
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Slatki sto
22.10.2017 16:25:25   
Mala Elena
Dobra ideja.
Mene zanimaju oni stampani kartoncici i kartonske casice za mafine...

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Slatki sto
22.10.2017 18:04:12   
MamaNecaVo
Elena da li je dozvoljeno javno pisati imena osoba od kojih smo porucili?
Ja sam nasla 100% najpovoljnije pomenuto.
Sve prave po zelji uz zeljeni dizajn,a odradim sve preko mejla ili putem telefona.
Ja sam prezadovoljna.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Slatki sto
22.10.2017 18:07:48   
Anck Su Nmaun
Pa tema bas NE odgovara jer ovde ne smete da reklamirate ali mozete da pisete ideje i ako ste same pravile.
Ja sam sad sama spremala za Vukov prvi rodjusic.

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Slatki sto
22.10.2017 18:11:17   
MamaNecaVo
Onda takve detalje pisem u pp.
Mada tema je napravljena bas sa ciljem ideja.

Meni je bilo tesko da se odlucim kakva ce tema biti.
Kod nas je tema bila-mornarska.
Sve sam pravila sama.
Kolace,kekj popse takodje,dekoraciju..
Cokoladice..Poklone za goste :)

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Slatki sto
22.10.2017 18:22:57   
Anck Su Nmaun
Ovde bi mogle i da postavljate slikice i tako dajete ideje jedna drugoj. Znam da sam i ja trazila po netu kad sam pravila.

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Slatki sto
22.10.2017 18:37:48   
MamaNecaVo
Mene je spasio Pinterest,mislim da se tako zove.
Trazila sam kako napraviti da bude lepo a opet povoljno da izadje.

Cim budemo kuci,pisem i ubacujem slike.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Slatki sto
22.10.2017 18:42:08   
Anck Su Nmaun
Moze biti dosta povoljno samo da smo malo kreativni i imamo viska vremena user posted image Dosta ideja sam pokupila bas od zenica koje su same radile. Ja nisam nesto spektakularno ali sam onako cisto da bude deci zanimljivo..

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Slatki sto
22.10.2017 18:44:05   
MamaNecaVo
Trebalo bi mi je nekih 8dana da sve pripremim racunajuci i 10o poklona za goste.
Jedino sam medenjake kupila i to oko 17o komada za 1400dinara.
Bilo je i za slatki sto i za poklon gostima.


Kesice za pakovanje poklona sam pravila sama.
Generalno usteda je 100%.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Slatki sto
22.10.2017 18:46:29   
Ana RR
Ja uvek sve sama pravim. Internet je prepun ideja, pogotovo pinterest. Ove godine su pirati bili tema, imali smo tortu gusarski brod, mm je pravio mačeve, top, utvrđenje, girlanda sa piratima itd.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Slatki sto
22.10.2017 18:48:06   
MamaNecaVo
To je super ideja.
Ako stignes,ubaci i ti slike.
U fazi sam kraduckanja ideja.


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Slatki sto
22.10.2017 19:08:17   
Ana RR
Imam samo sliku torte, mm nije stigao da fotka pre nego što su stigli gosti. E da, pravila sam i ram za slikanje i imali smo mađioničare. Ali to je već druga tema.

Za decu sam pravila mini sendviče, mesila sam pecivo.

user posted image


< Poruku je uredio Ana RR -- 22.10.2017 19:11:26 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Slatki sto
22.10.2017 19:12:00   
Mala Elena
NAmom , onda mi posalji u pp user posted image
Ne moze se sve postici po principu "uradi sam"...
Ili treba poceti dosta ranije...

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Slatki sto
22.10.2017 19:37:15   
MamaNecaVo
Super je!
Hvala.
Mislim da bi tortu mogla cak i sama napraviti.


Saljem ti za koji dan,kuci mi je notes sa podacima.
Nema potrebe zaista.Meni je zaista trebalo malo vremena za pripremu.Jedino mi je problem bio gde sta naci povoljno.


(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Slatki sto
22.10.2017 19:39:35   
Ana RR
ME, može ako se počne na vreme. Ja sam sve sama napravila što se hrane tiče, jedino smo roštilj na kraju poručili jer ne bih stigla da pripremim i meso. Ali mesila sam pecivo za sendviče, napravila dve torte, salate, zezalice za decu, ram za slikanje, mm je pravio sto za decu, top, utvrđenje, mačeve, i hteli smo još štošta ali dani su nam bili kratki za sve user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Slatki sto
22.10.2017 19:58:19   
Anck Su Nmaun
Me da znas da moze, ne znam sta tacno zelis ali ja sam zinula kad sam videla neke slatke stolove tako proste stvari su oko nas samo nam treba ideja.

A npr. zastavice i sl. mozete takodje same, mi imamo Uradi sam npr. ili maloprodaju samo za pakovanja tu se svega moze naci. kao i one male figrice i nalepnice. Cak ima dosta stvarcica koje mozes nabaviti i kod kineza.I ukrase i stapice...

Ja sam sama pravila sejkove u malim bebecim teglicama, sarene trakice okolo.
Male mafine,ukrasene, onda one Cace pops isto...ma samo treba ideja nije to bauk.
Gledala sam npr. od onih pufnastih bonbona kako zene nanizu pa naprave drvo...ma fantasticnih ideja.

jedino sto nisma sama pravila al to su mi prijatelji pravili su slova od stiropora.

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 22.10.2017 20:01:01 >

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Slatki sto
22.10.2017 20:05:22   
Mala Elena
Verujem vam, samo sto ja radim sve skoro knap user posted image
Pravim i ja cake pops i cake cups ali nisam ih stavljala u te kartoncice. I nisam pravila pokloncice za decu koja dodju na rodjendan iako sam htela. Mesila sam rol virsle i kroasane sa sirom. Torte sam dobila, to me spasilo.
Samo sam ih doradila, stavila figurice.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Slatki sto
22.10.2017 22:06:40   
MamaNecaVo
Mi smo uzeki mancmelou u boji,ima ga u idei puna kesa oko 100din.
Isekla sam na tanke kruzice i redjala u tegle za bombone (kupila sam ih u Jumbu po 400din),puslice sam uzela u Maksiju,pu a kesa oko 70 din.
Obzirom da je decak,belo plavo je bilo-red mancmeloa,red puslica..Ukrasila mornarskom trakom pri vrhu tegle.



Kupila sam 6 flasica sokica u slatkoj kuci.Flasice oprala,skinula nalepnicu potom nalepila svoju na kojoj je pisalo Aleksej 1
Dlasice sam otvorila u restoranu i ubacila plave mornarske slamcice (kod Kineza 12komada 70 ili 80din) a kao poklopac sam stavila po okrugli cokoladni keksic tipa cajni kolutici.Divno je izgledalo.


Cokoladice-uzela sam nekoliko slika,umanjila ih i odnela na stampanje.
Odstampane su na kvalitetnijem papiru koji sam sekla i lepkom za papir na male cokoladice lepila.
Po jednu cokoladicu i po jedan medenjam broj 1 sam ubacivala u kesicu za poklon gostima.
Kesice sam vezivala satenskom masnom koje sam provlacica kroz ceduljice-Hvala sto ste dosli,Aleksej.


Mafine sam pravila sama-ao i ukrase za njih (zdrava hrana ima mornarske gotovo ukrase). A postolje za mafine sam uzela u plastikari,plasticno belo,fantazija izgleda za celih 120 dinara.

Uzela sam ukrasnu kutiju sa temom mora,poduprela je cackalicom tako da bude kao polu otvorena,napunila sam je plazma mlevenim keksom (kao pesak) i ubacila sarene bombone unutra kao blago.


Drvo-Uzela sam grana,ofarbala ih u belo kao i vecu teglu (onu od 5l) koju sam napunila ukrasnim kamenjem u plavo beloj boji i ubacila i po koju skoljku.
Grane sam rasporedila bas kao drvo,a na njih sam kacila slike bebe.Za svaki mesec po jednu.

Potom,ukrasnu saksiju bele boje sam napunila onim zelenim sundjerom.Tu sam redjala po 4 kejk popsa kao i mancmelou u boji na stapicu za raznjic.
Tako da izgleda kao buket.Sakrila sam dno folijom a nju prekrila isto kao pesak,mleveni keks..

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Slatki sto
22.10.2017 22:25:55   
MasnaMasnica
Nevena daj slicice. Deluje interesantno.
I ja sam prosle godine sama sve osmislila, torte su bile porucene i mafini.

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Slatki sto
22.10.2017 22:36:32   
MamaNecaVo
Kacim slike cim stignemo kuci.
U sustini slike izbliza nemam jer pametni fotograf nije uslikao,ali stopiracu snimka pa hvatati slike.


(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Slatki sto
24.10.2017 11:09:49   
Mala Elena
NAmom, bas si mastovita, sve mi se svidja osim prosipanja plazma keksa njamiiiuser posted image ) i bacanja para na ukrasno kamenje user posted image

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Slatki sto
24.10.2017 11:12:32   
MamaNecaVo
To kamenje mi inace stoji u vazi sa cvecem :)
Kod Kineza 1kg je 200 dinara a dobijes punuu kesu.
Zaista zanemarljiva stavka.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Slatki sto
24.10.2017 13:45:28   
isidora88
Svaka cast na kreativnostiuser posted image
Ja nemam toliko ideja, ja sam imala samo mafine i torte i papirnu dekoraciju i balone. Nekako mi je sve to velik trosak s obzirom da se sve baci posle

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Slatki sto
24.10.2017 14:18:38   
mama Jo
Super ideje, i super tema. Ja sam isto skontala da se slatki stolovi naplacuju kao svadbu da pravis covece, a da za jeftine pare mozes sam da napravis predivno da izgleda, samo je bitno da znas gde sta da kupis. Zato jos jednom - bravo za temu!!

Mi nismo imali slatki sto, prosto nisam uspela stvarno ove godine to sve da izorgaizujem, ali sam sama napravila jednu jednostavnu tortu koju sam.skroz ukrasila slatkisima... najvise sam stavila onih raznih cokoladnih i sarenih bombonica... uglavnom u slatkoj kuci na merenje imate kakvih pozelite, 100g kosta 50- 60 din...

Jos jedna lepa ideja koja minse svidela jeste da se naprave vocni raznjici 😊
Na stapoce za raznjice seckate i redjate razno sezonsko voce, super moze da izgleda.

Za rodjuse kod starije dece, ili gde ima dosta starijih, sacuvate koru od lubenice, presecete je na pola i te dve polovine kore sacuvate, sipate sok i deca iz slamcice piju, to je njima kao neki super koktel 😊

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Slatki sto
14.11.2017 0:55:11   
MamaNecaVo
Isidora pa sta se to bavi posle?
Nista.
Makar u mom slucaju.
Gledam da kreativne stvari pravim od onoga sta imam kuci.
Samo slatkise kupim.Tako je za sve kreativne stvari.


Nikako slike da ubacim.user posted image

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here