|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Smanjena plodova voda
2.4.2015 16:57:57   
Maraj
Ivana tako su i mojoj prijateljici pricali. Ona mi rece da se ne vidi dobro to kad je beba postavljena nisko. Ona je samo pila vise vode nego obicno.I, sve ok

(odgovor članu Ivana.)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Smanjena plodova voda
20.4.2015 9:44:53   
Ivana.
Bili jos dva puta na kontroli i AFI je 16. Dakle voda se ne smanjuje, a vizuelno i dalje izgleda kao da je blago smanjena. I da stvarno zavisi od polozaja bebe, cak i od oblika materice. Sutra cekamo ekspertski uz, pa da Bog da da bude sve u redu, pa da malo odahnem i da se opustim.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Smanjena plodova voda
20.4.2015 9:48:29   
Maraj
Ivana user posted image bice sve ok videces. Samo pij vise vode.
ova moja drugarica je imala zavaljenu matericu i plod je bio nisko pa je na uz delovalo da je smanjena plodova voda. A nije...

(odgovor članu Ivana.)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Smanjena plodova voda
20.4.2015 11:18:42   
Ivana.
Vode pijem, non-stop trckam u WC. user posted image
E vidis, i meni je materica zavaljena, a beba nisko, tako da vise oko toga necu da se sekiram.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Smanjena plodova voda
20.4.2015 12:35:21   
Maraj
Eto zakljucili smo da je i kod tebe kao i kod moje drugarice lazna slika na uz user posted image uzivaj

(odgovor članu Ivana.)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Smanjena plodova voda
20.4.2015 12:39:42   
Anoniman
Ivana bice sve to u reduuser posted image javi se posle euz...

I pridruzi nam se u tromesecjima.

(odgovor članu Maraj)
  Direktna veza do poruke: 31
   RE: Smanjena plodova voda
12.1.2016 14:39:45   
vocicana
Jedna Ivana koja je bila ovde aktivna na temi dala mi je odgovor, normalan AFI je od 9-21, moj u 28- on nedelji trudnoce je veci od 12 sada sam mirna, mada racunam da bi mi Dr rekla da nesto misli da nije u redu.
Hvala Ivanauser posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Smanjena plodova voda
16.8.2018 12:49:02   
Mily83
Pozdrav svima,
Malo su me umirili vaši postovi,
naime meni sad drugu trudnoću vode kao
visokorizičnu zbog smanjene AFI, u 8 mesecu mi je bila 70
pa dve nedelje kasnije 110 (koliko bi i trebala da bude)
pa danas na kontroli opet 80 i rekli su da će me sledeće ned. hospitalizovati ukoliko se smanji ispod toga jer taman 24.08. ulazim u deveti, inače vode pijem od 3-5 litara dnevno i mislim da
to kod mene nema nikakvog efekta jer pijem mnogo vode od početka, da li je još nekoj mami tako varirala ta količina p.v.?

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Smanjena plodova voda
16.8.2018 18:01:10   
lesli
Mislim da je milicicak imala taj problem. Nju su valjda poslali na ogtt zbog toga i cini mi se da je imala cesce kontrole - valjda na 7 dana, umesto na 2 nedelje (bar mene moja dr kontrolice od ulaska u 8. na 2) i isto je bila pominjana hospitalizacija u Frontu zbog toga.
Ispalo je sve ok, porodila se pre nekih 10 dana u 37. nedelji.



< Poruku je uredio lesli -- 16.8.2018 18:02:56 >

(odgovor članu Mily83)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Smanjena plodova voda
16.8.2018 18:10:21   
Mily83

IZVORNA PORUKA: lesli

Mislim da je milicicak imala taj problem. Nju su valjda poslali na ogtt zbog toga i cini mi se da je imala cesce kontrole - valjda na 7 dana, umesto na 2 nedelje (bar mene moja dr kontrolice od ulaska u 8. na 2) i isto je bila pominjana hospitalizacija u Frontu zbog toga.
Ispalo je sve ok, porodila se pre nekih 10 dana u 37. nedelji.



Lesli hvala za info, mislim da je tako i normalnije da kontrola bude češće, mene nisu slali na ogtt i ne znam šta je to, ali su mi bar sada zakazali kontrolu za 5 dana, tj.rekli mi onako besni da dođem samo bez zakazanog termina pošto im navodno 3 Doma Zdravlja poslaše sve trudnice i porodilje jer su doktori otišli na godišnji.

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Smanjena plodova voda
16.8.2018 18:15:21   
lesli
Ogtt je test opterecenja glukozom.
Bilo bi super da se milicicak javi sa svojim iskustvom, ali je sigurno u guzvi...

(odgovor članu Mily83)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Smanjena plodova voda
16.8.2018 18:27:33   
Mily83
najbitnije je da je beba stigla i da su i ona i
mama dobro, taj test sam radila u 6 mesecu i
bilo je sve u redu a sad mi nisu tražili da
isti ponovim koliko sam razumela njega traže
uglavnom kad je povećana količina, pošto je meni
smanjena stalno su me pitali da li sam preležala neke
viruse i da li pijem neke lekove, i dalje se nalivam vodom
i nadam se da će sve da bude Ok user posted image

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 37
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Koliko carskih rezova možete imati i kolik...
Svaka žena je drugačija. Neke se oporavljaju na sličan način nakon svakog carskog reza, dok drugim ženama treba više vre...
Regenerativna medicina i matične ćelije
Matične ćelije su osnovne ćelije ljudskog organizma, od kojih tokom razvoja nastaju sva tkiva i organi (neuroni, kosti, ...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here