|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (20.12.-24.12.2016.) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  57 58 59 60 [61]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Spontani pobačaj
10.1.2017 20:14:17   
vocicana RR
ANA ti je niska, verovatno ti to nuklearno antitelo smeta za trudnocu, genetiku obavezno uradi.

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Mariii)
Direktna veza do poruke: 1501
10.1.2017 21:12:13   
zece
Marii jesi li uradila histeroilaparoskopija

(odgovor članu Mariii)
Direktna veza do poruke: 1502
10.1.2017 21:23:19   
Maraj
Mari , meni su ANA nesto oko 6. Vec sam i zaboravila. Uglavnom , ogromna su mi. Ja nikad nisam imala "normalnu" trudnocu. Kako nisam mogla da zatrudnim , otkrili su mi ta antitela. E sad , ona kad su povisena , antitrla se aktiviraju pa mogu napadati plod i smatrati ga kao uljeza u organizmu. Uz terapiju ja sam na kraju iznela trudnocu. Ne znam kakva je situacija kada su ANA niska kao kod tebe. Pretpostavljam da je suprotno nego kad su povisena kao kod mene tj da ti je mozda imunitet oslabljeniji. Ne verujem da to ima uticaja za trudnoću. Opet kazem , samo nagadjam.
Sto se terapije fraxijem tice. Ja sam je primala i pre i tokom i nakon trudnoce. Sama sebe sambickala u stomak. Zbog pozitivnog pai1 4g/4g. Nisam bi sanjala da cu moci sama sebe da bockam u stomak. Al sve za nase user posted image user posted image

(odgovor članu zece)
Direktna veza do poruke: 1503
10.1.2017 21:27:00   
Zemunka85
Maraj sta si ti sve prosla da dobijes user posted image . Cini mi se da sam negde citala i tvoju porodjajnu pricu i rasplakal se, bas si faca user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1504
10.1.2017 22:41:59   
zece
Maraj kad si ti pocela sa fraksiparin i ja treba da primam kleksan zato te pitam

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 1505
11.1.2017 10:16:17   
Mariii
Doktorka kaze da je u redu ANA.. bas cudno.. Mislim ,super je to , taman sam se razocarala da jos i to ne bude u redu ,ali jeste... HVala Bogu. zece nisam radila histero i laparoskopiju, cula sam da to rade zene koje imaju problem sa zacecem, a ja ostanem u drugom stanju i do 10 nedelje prestane srcence ..user posted image znaci ne mogu da iznesem trudnocu.. Iskreno se nadam da je trombofilija u pitanju ,jer to je resiv problem.. Maraj ja jedva cekam da se bocnem. Malo cudno zvuci ,ali kad znas da to radis za user posted image onda nista nije tesko ni bolno.. Ne mogu da ti opisem koliko zelim bebca , sad me je uhvatilo nesto , ne znam sta mi je. Trebam da se opustim i da se desi, ali ne moguuu. za tebe user posted image jer si iznela trudnocu i jer si zena boracuser posted image E,da , meni je dr rekla da pre trudnoce pijem aspirin,andol, st sam i pocela ,a da bockanje sledi tek kada ostanem trudna.. Vidim ti si se bockala i pre trudnoce? Inace ,imam pai 4g/5g ,i hematolog kaze to nije neka trombofilija, ali ce meni mija gin. cim ostanem trudna da uede frahi jer ne zelim da rizikujem vise..

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1506
11.1.2017 18:42:58   
vocicana RR
E tako treba. ANA ti je niska, trebas konsultovati imunologa , da vidis sta se radi. Kod Maraj je bila jako specificna situacija.

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Mariii)
Direktna veza do poruke: 1507
12.1.2017 0:58:48   
zece
Nema veza i ja sam imala spontani pobacaji pa sam uradila histeroskopija i su mi otkrili da imam septum i to 13 milimetri

(odgovor članu vocicana RR)
Direktna veza do poruke: 1508
12.1.2017 8:53:19   
Mariii
Pa ne znam ,i to da uradim..user posted image A koji su simptomi? Imala si spontani ,da ,ali jos neke simptome? Kakav je to proces?

(odgovor članu zece)
Direktna veza do poruke: 1509
15.1.2017 0:12:31   
zece
Simptomi nikakvi to su vidjeli kad su radili vec histeroskopija nije tacno da ne treba i te kako treba gde se nalazi embrion ako ne u materici

(odgovor članu Mariii)
Direktna veza do poruke: 1510
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  57 58 59 60 [61]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  57 58 59 60 [61]
Idi na:

image
brbljivko
CortinaT krem je neizostavni činilac naše porodične kozmetike.
Za njega sam čula u porodilištu prvi put, kada mi je pedijatar prilikom pregleda pred izlazak, savetovao da bebu mažemo Cortinatom iz razloga što je beba atopijske konstitucije i tada je imao vrlo suvu kožu. I zaista, nakon svakog kupanja mazala sam mu Cortinat i vrlo brzo su se ti delovi kože, pogotovo na pregibima koji su bili isušeni i ispucali, oporavili. Kada nam se prvi ekcem na licu pojavio, nakon par dana redovnim mazanjem se brzo i povukao. Ono što mi je fantastično, je to što je prirodnog sastava, samim tim sme da se maže i oko usta, što je izuzetno važno kad su male bebe u pitanju. A predivni miris neću ni da pominjem.  Više >>
image

Musaka od tikvica sa C Idejom
Kuvar: vikiveki
Zanimljivo i veoma ukusno

Anketa

Koje ime lepše zvuči?
makkipille

Koje ime vam lepše zvuči?

Oznake

Click Here