|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (10.12.-14.12.2018.) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  64 65 66 67 [68]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Spontani pobačaj
10.12.2018 22:34:19   
smeško
IZVORNA PORUKA: EllaElla

Zdravo svima,nova sam ovde.E ovako...2012 godine  pobacaj u 12-toj nedleji uzasna dijagnoza(molarna trudnoca)prva trudnoca,grozno iskustvo...Posle 3 meseca zateudnim i 2013 rodim moju prvu srecu...2016-te rodim drugog sina sve savrseno.Medjutim pre nedelju dana imala sam spontani u 11 nedelji plod se nije razvijao..Jakooo jakoo tesko iskustvo iako imam dvoje dece ovo me je dotuklo...Zene ne odustajte,svaka teudnoca je za sebe,samo napred...Zelim vam punoo lepih i zdravih bebica

Mene u korak prate prve dve. Od toga druga molarna. Posle nje sam morala da čekam dve godine.

Tamarice, toliko mi je žao. Nisam prošla kroz to, ležala sam sa ženama koje jesu. Ne želim ništa da ti pišem o tome, jer je svaka priča za sebe. I ne slušaj, dovoljan ti je sopstveni stres. Želim ti posle svega ovoga jednu uspešnu trudnoću i prelepu bebicu!

< Poruku je uredio smeško -- 10.12.2018 22:37:08 >

(odgovor članu EllaElla)
Direktna veza do poruke: 1676
16.12.2018 20:58:01   
tamaricapn
Drage molim za pomoc imala sam indukovani pobacaj iz medicinskih razloga od juce mi krecu konstantni bolovi kao grcevi u materici krvarim oskudno sta bih smela protiv bolova popiti oni su mi rekli paracetsmol ili brufen ali to ne umanjuje bol nikako

Ako se nekada na prasnjavom putu zivota sapletes i padnes,ustani otresi prasinu i nastavi dalje..

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 1677
16.12.2018 21:08:07   
jess021
Tamarice, ako se bol je smanjuje od Brufena mozda ne bi bilo lose da odes kod lekara. Krvarenje je normalno, ali neki neizdrziv bol bas i nije.

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu tamaricapn)
Direktna veza do poruke: 1678
16.12.2018 21:10:46   
vonavoj
Bolje idi do dr.da ti urade uz..da nije ostao neki ugrusak,pa da imas kontrakcije da izbacis..a ne izlazi..

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1679
17.12.2018 9:42:32   
tamaricapn
Hvala vam drage puno danas su malo manji bolovi u petak sam pustena kuci i tada mi uz i pregled radili bilo je ok i pustili me pila sam kapi za skupljanje materice uzas d njih dr moj mi je rekao da su kontrakcije jer je matetica bila 12cm i vraca se sada u normalu

Ako se nekada na prasnjavom putu zivota sapletes i padnes,ustani otresi prasinu i nastavi dalje..

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1680
17.12.2018 9:56:56   
jess021
Tamarice, drago mi je da ti je bolje. Zao mi je zbog svega sto ti se izdesavalo. 

Direktna veza do poruke: 1681
17.12.2018 10:09:55   
tamaricapn
Hvala jes21 nedaj Boze ni jednoj zeni da se desi meni je ovo bila 5 vto ali oporavise zena fizicki a psihicki se ne zaboravi nikada! Mi smo zene jake! 

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1682
17.12.2018 11:26:57   
jess021
Verujem ti, ali moras dalje. Odboluj neko vreme pa u nove pobede. Od srca ti zelim da sto pre ostvaris najvecu zelju!

Direktna veza do poruke: 1683
17.12.2018 11:27:27   
vonavoj
Onda je od tih kapi...ali me cudi da slabo krvaris? Setaj,da izbacis sve..znam da i posle porodjaja savetuju da se set_a,da ne bi ostali ugrusci..ja imam lose iskustvo sa tim..

Direktna veza do poruke: 1684
16.1.2019 0:16:39   
BabyD
Drage moje saborke, meni je doktorica posle spontanog rekla da nikako ne pokusavam sa sledecom trudnocom narednih 6 meseci. Jos uvek cekam PH nalaz, stojim u mestu... Nadam se da je tema jos uvek aktivna i da neka moze da mi kaze zasto 6 meseci, jer je period obicno kraci. 

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 1685
16.1.2019 0:40:15   
lesli
Kolika je bila starost trudnoce?
Pre 3.5 godine sam imala missed u ranoj trudnoci (7. nedelja, otkriven nesto kasnije) i kiretazu. Rekli su da sacekam prvi ciklus, uradim briseve i ako je sve ok mozemo ponovo da pokusamo. To je savet lekara iz fronta, doktorka u dz je bila malo rigoroznija. Ona je rekla 3 meseca. Na kraju je bila zlatna sredina, jer sam lecila eserihiju, ali da su brisevi bili ok pokusali bismo vec posle mesec dana

(odgovor članu BabyD)
Direktna veza do poruke: 1686
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  64 65 66 67 [68]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  64 65 66 67 [68]
Idi na:

image
krin 40
Prezadovoljna sam Fitolatom
Ja sam Fitolat počela da koristim pre sedam dana. Prezadovoljna sam, ovo je treća beba koju dojim. Zaista deluju kao što i piše. Imam konstantan osećaj "punoće grudi".  Više >>
image

Kolačići od kuglica
Kuvar: Torbica
Preukusne kuglice, za čas se naprave!

Anketa

Najlepše muško ime
Boka8

Koje vam je najleđše muško ime?

Oznake

Click Here