|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  32 33 34 [35] 36   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Šta spakovati za more?
6.7.2018 21:23:15   
Maraj
Dunja ima na sajtu jata sta sme u rucni prtljag. Mislim da bi tebi fragmin bio problem jer je tecan user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 851
   RE: Šta spakovati za more?
6.7.2018 21:25:51   
Maraj
Evo nasla sam
Izgleda da moze u rucni

KLIK

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 852
   RE: Šta spakovati za more?
6.7.2018 23:50:03   
gagana83
Dunja, moze. Mislim da treba izvestaj lekara samo.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 853
   RE: Šta spakovati za more?
7.7.2018 7:43:44   
dunja RR
I progesteron i fragmin su tecni. Mislite da moze u rucnom prtljagu, ako imam izvestaj?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 854
   RE: Šta spakovati za more?
7.7.2018 8:18:12   
Maraj
Dunja pise da moze. Mada sto bi nosila celu terapiju u rucnom. Ponesi jednu dve doze. Ostalo dole u kofer

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 855
   RE: Šta spakovati za more?
7.7.2018 8:30:20   
dunja RR
ja uopšte ne bi nosila u ručnom ako nije obaveznouser posted image
šta mislite jel dole u prtljagu ok tempetratura ze injekcije?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 856
   RE: Šta spakovati za more?
7.7.2018 8:33:43   
Maraj
Pa pravo da ti kazem u dz oni ih cuvaju u ormaru i leti i zimi. U avionu znam da je dosta hladnije. Ne verujem da to smeta injekcijama.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 857
   RE: Šta spakovati za more?
21.8.2018 12:15:56   
mama Jo
Valjda sam potrefila temu...
Mame koje ste sa bebama isle u inostranstvo - jeste kupovale ovde kasice i nosile? Kako ste tu bebecu hranu resile?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 858
   RE: Šta spakovati za more?
19.7.2019 14:57:14   
MimaKos
Ja sam kasice kupovala jer mi je tako bilo lakse,i cini mi se da je izbor veci kod nas, nego u Grckoj


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 859
   RE: Šta spakovati za more?
20.7.2019 14:17:41   
doramar11
Kasice su ok za put, kao i zitarice koje se lako i brzo smuckaju sa mlekom.

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 860
   RE: Šta spakovati za more?
20.7.2019 20:56:16   
MimaKos
Da, umi to smo pakovali


(odgovor članu doramar11)
Direktna veza do poruke: 861
   RE: Šta spakovati za more?
4.2.2020 18:33:29   
Sanjalicaaa
Imate li predloge sta od hrane mogu da ponesem na more u koferu u avionu? Za decu. Posto se plasim da mozda nece jesti hotelsku pa eto da imam nesto u rezervi.
Da li hrana uopste sme da se prevozi? 🤔

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 862
   RE: Šta spakovati za more?
4.2.2020 18:36:18   
nata11
Sanjalice ja u kofer nosim gotove zitarice, kutija mleka, kasice gotove u teglicama. Nemam pojima koliko je po propisu i da li ima odredjena kolicina, stavicu 6 kasica vecih pa kako bude. 



_____________________________





(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 863
   RE: Šta spakovati za more?
4.2.2020 21:30:21   
Ivanka 75
Jao Sanjice, to je jedan od razloga sto smo prvih godina isli u apartmane sa kuhinjom. Tek zadnjih godina, kako je porasla jedemo po restoranima.
Strah nas bilo da nam dete ne gladuje 😂

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 864
   RE: Šta spakovati za more?
4.2.2020 22:33:19   
Didy


IZVORNA PORUKA: Sanjalicaaa

Imate li predloge sta od hrane mogu da ponesem na more u koferu u avionu? Za decu. Posto se plasim da mozda nece jesti hotelsku pa eto da imam nesto u rezervi.
Da li hrana uopste sme da se prevozi? 🤔



Da se mojima od celog švedskog stola baš ništa ne svidi, ja bih ih pustila da gladuju i ne bih im dala ni da se požale da su gladni. Ne bi mi palo na pamet da im nosim bilo šta za rezervu jer bi tad znali da imaju plan B za obrok. Ovako moraju da izaberu nešto. A, iskreno, još nismo bili u hotelu da se desi da im se baš ništa ne svidi. Prvi put smo bili na letovanju u hotelu kad je Sofija imala nepune 3 godine, a Stefan 5 i po. Ne sećam se da je bilo nekog preteranog biranja. 

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 865
   RE: Šta spakovati za more?
4.2.2020 22:41:41   
Ivanka 75
Didy, bili vec veliki tada, i haaaaaj😊
Nama Iva nije jela meso nesto preterano. Nije jela pizze, makarone niti bilo kakve paste. Grcku musaku jela na kilo, a onda jedan dan trazila pasulj (imala nepune 3 godine).  I mama carobnjak izvadi carnex gotovi pasulj 😊
Kobasice i pomfrit, a ona trazi pire. Pa joj nije jasno kako nema pire. Od muke na moru projede cevape ali joj se te godine smucio pomfrit, ni dan danas ga ne jede. 
Sad se smejem, a tada mi nije bilo do smeha. 

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 866
   RE: Šta spakovati za more?
4.2.2020 22:47:15   
dunja RR
Ja sam ovo nosila kada smo išli u Tursku sa Savinih 15 meseci, avionom, ali sve smo vratili, jeo je tamo svašta, toliko je toga bilo, da je moralo nešto da se nađe što mu odgovara.

IZVORNA PORUKA: nata11

Sanjalice ja u kofer nosim gotove zitarice, kutija mleka, kasice gotove u teglicama. Nemam pojima koliko je po propisu i da li ima odredjena kolicina, stavicu 6 kasica vecih pa kako bude. 





_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 867
   RE: Šta spakovati za more?
4.2.2020 22:48:37   
Didy
Ne znam. Ja sam, očigledno, nemajka na kub. Ja bih samo rekla - Nema pasulj, kad dođete kući, ješćete. Mislim da bih ih bukvalno pustila da umru od gladi. 



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 868
   RE: Šta spakovati za more?
4.2.2020 22:48:52   
dunja RR
Gde idete avionom, ako se dobro sećam ti voliš Majorku, ako ne grešim, pa reko da nisi našla neki ok aranžman.
I koliko dana, ako ej slučajno Grčka u pitanju? Ja sve što sam našla avionom je 10, to me nervira.

IZVORNA PORUKA: Sanjalicaaa

Imate li predloge sta od hrane mogu da ponesem na more u koferu u avionu? Za decu. Posto se plasim da mozda nece jesti hotelsku pa eto da imam nesto u rezervi.
Da li hrana uopste sme da se prevozi? 🤔



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 869
   RE: Šta spakovati za more?
5.2.2020 16:54:46   
emicaa
Sanjalice ja nisam nikad nista od hrane nosila.Uvjek se nadje nesto sto hoce pojesti.Jos da i hranu vucem



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 870
   RE: Šta spakovati za more?
5.2.2020 17:47:35   
Sanjalicaaa
Dunja, obozavam je, ali nije.
Razmatramo Zanzibar. Ovih dana sam slala upite, sada mi stizu ponude. 10 nocenja. 
Bice polupansion ili all inclusive. Kazu da je hrana tamo super, ali opet brinem da l ce deca jesti. 



_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 871
   RE: Šta spakovati za more?
5.2.2020 18:56:08   
dunja RR
Pa ti si moj idol user posted image

Ček, koiko beše mališani imaju godina, 2 i 3 piše tikeru, ili su stariji?



Ja bih se usudila mooožda nekad, kad porastu. Mada bi neku varijantu, presekla bi na pola puta, u Dubai kod moje najbolje drugarice, pa negde dole, u egzotiku.
Baš ta moja drugarica je išla par puta na Zanzibar i oduševljena je.


A da, za tamo bih i ja možda ponela nešto od klope za klince, mada ja verujem da će biti to sve ok, to su iskusni turistički lanci.

Pošalji mi pls na pp, gde gledaš, da bacim pogled na ponude. Hvala ti!

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 872
   RE: Šta spakovati za more?
5.2.2020 18:56:33   
dunja RR
Koliko traje let do tamo inače?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 873
   RE: Šta spakovati za more?
5.2.2020 19:06:53   
Sanjalicaaa
Let traje ukupno 15h sa presedanjem u Dubaiju.


Klinci su 6 i 4 ali tiker vise ne odbrojava.
Hrana mi je najveca muka. Moracu neku vakumiranu cajnu da spakujem 😂 Ako nista, valjda ima voca u izobilju.
Saljim ti pp. 

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 874
   RE: Šta spakovati za more?
5.2.2020 22:38:52   
dunja RR
Uh, dosta, ima da se putuje. Ali vredi.
Zato ja rekoh, presekla bih, svakako mi je drugarica tamo, i sanjam opet za Dubai da idem, zavoleh ga iako sam bila jednom.

Hvala ti za info, ono izgleda sjajno!!, i cena je ekstra!! Tek kada vidš ovo, shvatiš koliko Grci deruuu, ali šta radimo kada ih volimo user posted image , braću našu user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 875
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  32 33 34 [35] 36   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  32 33 34 [35] 36   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Šta određuje krvnu grupu bebe?
Roditelje često zanima koje će krvne grupe biti njihovo dete, naročito ako je jedan od roditelja Rh negativan. Pogledajt...
OJED I OSIP: KAKO LEČITI, A KAKO SPREČITI?
Posle nekoliko dana ovog kombinovanog tretmana (pranje, sušenje i mazanje, uz redovno menjanje pelena), kod većine beba ...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here