|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
18.5.2018 8:46:59   
mama Jo
Von ☹


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 501
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
18.5.2018 9:05:28   
Sanjica26 RR
Meni je najstrasnije kad roditelji nemaju osecaju za svoju decu. To sam se uverila vise puta i evo pise i Von svoje iskustvo.
Molim Boga da budem zdrava da mogu da pomognem svojoj deci kad bude trebalo.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 502
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
18.5.2018 9:14:05   
Rosita
Von, oprosti, ali ona ili je krajnje bezobrazna ili ima neki problem psihičke prirode.


_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 503
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
18.5.2018 10:07:13   
vonavoj
Koliko god da sam navikla na njeno takvo ponasanje, jer traje godinama..zaboli..kako moze da kaze da odvedem decu i lezim..a mm dolazi uvece kasno..sve sama..do 8og meseca sam radila..ma nebitno..
Ima stvarno psihicki problem,niko joj ne odgovara...za svakog ima nesto reci i svi su protiv nje..a ja je ni ne vidim uopste..a ni ona mene..samo projektuje..
Sanjice i ja sam to rekla .bas zato sto nam niko ne pomaze ima da pomazem svojoj deciuser posted image
Inace, odvela sam decu i lezim..rucak se sam skuvao, ves se sam rasirio, sobe spremile. Robot isao u nabavkuuser posted image

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 504
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
18.5.2018 10:13:55   
IvanaSK RR
Von, ne znam sta da kazem.. Moja mama stvarno pomogne kad god moze. Sad smo bili kod muzevljevih tri dana, ona je dolazila ovde tri puta dnevno kuce da izvede. Trudim se da joj ne tražim mnogo pomoc, radi, ustaje ujutru u pet, noge je stalno bole, ima uzasne vene...
Kad sam bila trudna i jedva ziva user posted image znala je da ode u Mek posle posla i da mi donese Big mek (od njega mi nije bilo muka user posted image ). Pricuva decu ako treba nesto da završim, opere sudove.. Nista drugo mi ni ne treba user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 505
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
18.5.2018 10:22:40   
vonavoj
Meni bi jednom nedeljno npr znacilo da ih proseta 3h..da mogu da uradim na miru nesto..
Ma samo da ne lupeta tako okolo...kako joj i padne to na pamet... Boze sta li ljudi misle o njoj kad tako kaze...folirant,inace je zrtva ceo zivot..ali kad je slikanje, proslava neka, onda da se baba pokaze..a ovako im ni cokoladu ne kupi..ma neobjasnjivo je..

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 506
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
18.5.2018 11:09:01   
Misha i Ljisha
Dva puta pisem i izbaci me rr. Znak da nije trebalo biti napisano user posted image

Von a sta kaze tvoj tata? Mislim jel ona tako prema svoj deci ili samo prema tebi? Zasto je to tako?
Sto je tvoj tata i dalje sa njom, mora biti nesto dobro i u vezi te zene, ne?
Ja se slazem sa Rositom, njoj treba psihicka pomoc.

Strasno. Moja mama ima "bubica" ali ni priblizno

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 507
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
18.5.2018 11:23:41   
vonavoj
Ista je takva i prema sestrama..tj.jedna je u Hr.nju vidi 2 puta godisnje, i to kad ode kod nje onda je gost, a kad sestra dodje onda je ja gostim i tata..a majka ne..jasno vam je..
A mladjoj sestri pomaze svekrva,a mama joj kupi nesto,i posle joj 10 puta prebaci..isto ne pomaze.
E sad..sa tatom i njom je duga prica, po njoj on je ceo zivot slusao svoje roditelje koji su im se mesali...a ona je zrtva. Baba je do faxa dolazila kod nas, da kuva.sprema..i to je njoj "smetalo" interesantno..sto nije tad rekla, nego sad prebacuje..oni kao bracni par ne fukncionisu vec sigurno 10 godina..samo zive u istoj kuci, koja je nedeljiva...mislim da tata ceka da mu mama umre,pa da se razvede i razdeli..jer baba jako tesko podnosi kako oni zive i pita se gde je ona pogresila..posto moja majka nijednom nijw otisla da pita kako je, a odhranila nas je..i pomagala joj 20 godina..a dedi na sahrani je bila,ali na groblju nikad..oni su njoj samo zlo cinili..ma zena za lecenje..

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 508
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
18.5.2018 11:29:01   
Misha i Ljisha
Imas jos uvek zivu babu??? Vau svaka cast baki.

Bas strasno. Zao mi je tate u celoj prici on zivi sa njom.

Mislim znam i da si ti tu sto sve to cini jos tezim. strasno.


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 509
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
18.5.2018 11:34:03   
Sanjica26 RR
Treba joj pomoc, ali ako ona ne zeli takvu vrstu pomoci ne moze niko da joj pomogne.
Gledam kako da pomognem koleginici koja je izgleda otisla u sektu. user posted image Sa svima se redom posvadjala. I ovako je i pre ovog stanja bila cudna, ali sad je nacisto flipnula.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 510
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
18.5.2018 11:44:46   
vonavoj
Bas to Sanjice..ona ne misli da joj treba pomoc..kao i ta sto je usla u sektu..kako im pomoci?
Ljisha..tatina mama je ziva,ona je 35.godiste..ona nas odgajila..kuvala..ona jedina zna sta najvise volim da jedem..i dan danas nam pravi kifle i krofne..samo da nam ugodi.
I meni je tate najvise zao.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 511
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
18.5.2018 11:50:17   
Misha i Ljisha
Sto kazete takvim ljudima je jako tesko pomoci posto oni smatraju da im pomoc ne treba. Imam sestru od tetke koja je psihicki lose vec celu deceniju, odrekla se i svog deteta, ne ustaje iz kreveta, nigde ne radi vec citavu deceniju ali ona smatra da je ona ok i da njoj ne treba ni psiholog ni psihijatar ni lekovi ni niko isto jednu lepu rec nema o nikom da kaze. Strasno

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 512
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
18.5.2018 11:51:41   
Ana RR
Jao Von, to je strašno.. ne mogu ni da zamislim da moja mama bude takva prema meni, ili ja prema svom detetu. Grozno.

Moja drugarica je imala sličan problem sa majkom, još je ona bila i jako bolesna (drugarica) i na kraju je otišla iz kuće.

Ljišo, i moja baka je živa, ima 86 godina. I njena rođena sestra je živa a 10 godina je starija. Čak je mnogo vitalnija od moje bake.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 513
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
18.5.2018 11:54:54   
Sanjica26 RR
Lekovi su privremena pomoc. Treba trajno resenje. A trajno resenje bi bilo kad bi ona sama shvatila. Neki ljudi se promene u bolesti, ali ne daj Boze to. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 514
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
18.5.2018 12:08:24   
nata11
Ma o cemu vi piset_e? Kakvi lekovi, doktor. Ima i bolesti u njenom ponasanju ali to su jednostavno takve osobe, takve generacije. Razmazenost, bezobrazluk, nepostovanje, potrebu da budes u centru paznje ne lece psihijatri.
Blokiraj ti to na tel i teraj user posted image

Majkti je i sta... Sada si duzna da dopustis da te psihicki unistava?

< Poruku je uredio nata11 -- 18.5.2018 12:09:22 >


_____________________________





(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 515
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
18.5.2018 14:47:30   
vonavoj
Nato, najgore sto nas dve ne komuniciramo..prosto nemamo nista osim ulaza u kucu zajednicko;ali ona dolazi kuci oko 20h...ali koje one bljuvotine misli.za sve druge i prica..a meni u lice nista..bolest.. moram sa tatom i sestrama da sednem i sad kad se porodim i dodje sestra iz Hr da popricamo svi zajedno, ako nas mrzi, neka ide svojim zivotpm..neka nadje smisao..
Ma ne bi joj se u zivotu javila..dotle je doslo..

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 516
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
18.5.2018 17:23:28   
vocicana
Strasno Von. Grlim te

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 517
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
18.5.2018 17:27:42   
vonavoj
user posted image user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 518
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
18.5.2018 22:06:08   
nata11
A vi ste takoreci u istoj kuci user posted image Ne znam sta bih ti rekla. Drzi se nekako, izguraj user posted image

_____________________________





(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 519
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
18.5.2018 22:11:12   
vonavoj
Pa da.moji su dole..mi gore..mislim sve je odvojeno..osim parkinga i ulazauser posted image najbolje bi bilo da ne zivimo zajedno..

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 520
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
24.5.2018 23:08:41   
Ana RR
E o ovome sam pisala pre neki dan KLIK

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 521
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
24.5.2018 23:13:51   
vonavoj
Bas sam citala Ana...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 522
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
25.5.2018 7:40:47   
vocicana

IZVORNA PORUKA: nata11

Ma o cemu vi piset_e? Kakvi lekovi, doktor. Ima i bolesti u njenom ponasanju ali to su jednostavno takve osobe, takve generacije. Razmazenost, bezobrazluk, nepostovanje, potrebu da budes u centru paznje ne lece psihijatri.
Blokiraj ti to na tel i teraj user posted image

Majkti je i sta... Sada si duzna da dopustis da te psihicki unistava?

Nato u pravu si!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 523
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
23.6.2018 11:46:20   
MimaKos
Dve mame komentarisu juce na rodj nedolicno ponasanje dvoje dece od 4, da 4 godine, odnosno bacaju pricu u seksualno nedolican kontekst, otisle toliko daleko da su zabranile kontakt deci, i naglasile vaspitacicama isto to, da li sam ja luda sto mi je nenormalno da dvoje dece ( koji se pritom samo grle i maze po ruci, samo vise nego ostala deca, da pitala sam) uopste covek sa njihove 4 godine, povezuje njihovo ponasanje sa necim seksualnim? Inace su mame ta dva deteta o tome pricale, ne neko treci, i to kao da je smak sveta, jos se deci brani kontakt sada..

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 524
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
23.6.2018 12:01:55   
mama Jo
Primetila sam da smo skloni preterivanju, zaista. Jedna mame je prokomentarisala na igralistu, deca od 2 i 3 godine se igraju i na toboganu se sporeckali ko ce prvi da se spusti, malena kaze bati - e, ja cu pre tebe, i ode i spusti se, a mali iza nje se posle isto tako spustio najnormalnije... uglavnom mama od decaka je poludela i rekla kako je to vrsnjacko nasilje nad njenim malim... pazite, niko od dece nije suzu pustio, niko se nije udario... apsolutno jedna najnormalnija situacija.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 525
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here