|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  58 59 [60] 61 62   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
25.6.2019 14:29:31   
Ivanka 75
Moja ne izmislja, ali smara mnogo😊 
I dalje tvrdim, nije losa zena ali voli da je po njenom niko je ne slusa, a ona i dalje tera svoje 😂

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1476
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
28.6.2019 20:41:44   
Ivanka 75
U bedaku sam...
Umesto da cas_tim za sve petice besna sam, tuzna, razocarana... Uciteljica nam je tehnoliski visak. 
Prosle god smo pisali peticiju da ostane pa je nekako ispalo da je ostala ali je drugo odeljenje prvog razreda rasformirano i 11oro dece doslo u Ivkino odeljenje i imalo ih 30 ove godine. 
Sad nema dovopjno upisane dece u prvi razred a nasa uciteljica je najmladja pa i poslednja po bodovanju. Druge skole se grabe za nju a mi ne znamo kako da je zadrzimo, stvarno je kvalitetan pedagod i covek. 
Ne znam ni kako Ivi da saopstimo, sacekacemo jos koji dan da prezdravi pa da joj kazemo. 
Mnogo sam tuzna... 
Deca koja su dosla u odeljenje i roditelji su znali da dolaze kod i vise nego odlicne i uspesne uciteljice, sta sad? Ova uciteljica o kojoj procaju da ce preuzeti odeljenje nije neko u koga se mozes pouzdati. Ni roditelji ni deca nemaju lepo misljenje o njoj. 
Bes me lomi... 


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1477
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
28.6.2019 21:24:20   
pari
Uf Ivanka...nepravda...Uvek me u zivotu najvise mucila nepravda i kad je nesto van moje kontrole, odnosno van mog uticaja...
Da postoji neki nacin,vi biste to uradili...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1478
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
28.6.2019 21:29:13   
Ivanka 75
Da je neka nekvalitetna uciteljica pa i da se prihvati zamena, ali je izuzetna, refernce preko 4 strane, ima silna prosvetna zvanja ili kako se vec zovu, predsednica udruzenja ucitelja, radova gomila, nagrada sa decom isto gomila i ove i prosle godine...
Ona sama kaze da nema sanse ove godine da ostane, 90 posto ide... 

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1479
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
28.6.2019 21:31:42   
Ivanka 75
I to samo zato sto fali 6oro dece u prvom razredu... 😭

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1480
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
28.6.2019 21:39:43   
smeško
Ivka, kakve to veze ima sa Ivom? Ona nije prvak.🤔


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1481
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
28.6.2019 21:54:13   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: smeško

Ivka, kakve to veze ima sa Ivom? Ona nije prvak.🤔





5 odeljenja zavrsava 4ti razred, a prvaka se prijavilo za 3 odeljenja. 
Bodovali ucitelje i nasa uciteljica poslednja jer ima najmanje godina radnog staza, samo 14.najmladja je u kolektivu. Tehnoloski visak je onaj sa najmanje bodova, nije bitno koji razred vodi. 

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 1482
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
28.6.2019 22:39:08   
smeško
Bodovanje.🧐 Cista glupost.


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1483
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
28.6.2019 22:47:53   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: smeško

Bodovanje.🧐 Cista glupost.





Po bodovanju mladji predavaci nikad ne mogu zadrzati radno mesto, sta god radili, ma koliko se trudili i bili uspesni. One starije stiti kolektivni ugovor. 

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 1484
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
28.6.2019 22:51:54   
Milena18
Možda i ne bi bilo glupo kad bi postojali pravi kriterijumi. Ovako je stvarno besmisleno. Mnogo je takvih situacija u prosveti. Evo moj muž je već četvrtu godinu pripravnik. U stvari, prve dve godine nije bio, a onda je dobio ugovor na dve kao pripravnik. Kad mu to istekne, verovatno će biti po drugi put pripravnik, sa šest godina radnog iskustva 😁

< Poruku je uredio Milena18 -- 28.6.2019 22:52:54 >

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 1485
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
28.6.2019 22:53:24   
Ivanka 75
Besmisao totalni... 

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 1486
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
29.6.2019 23:19:31   
smeško
Ivanka, po bodovanju izgleda nije vise bitno kakav si predavac, nego koliko dugo.😥

Upravo sam zapenila i kontrolisem prstice da ne odgovorim! *** ti i viber grupe i sve po redu!😡Zadnji je dan kampa kod N i trener kaci fotografije i snimke kako se provode. I piju sokice, grickaju i stize poruka:,,Krece pauk". Kakav pauk?! Ukratko, starija grupa u pubertetu peva neku pesmu Ere Ojdanica (morah da kucam na YT-u da bih ukapirala). I trener pise odjavljujemo se. Rekoh:,,I bolje da ne cujemo vise". Nikad cula pesmu. I onda se jave pametnice koje te isprozivaju da se foliras i da je to hit, sa pitanjem da ne slusam, mozda, Labudovo jezero? Rekoh:,,Ne, Labudovo jezero se gleda, znate, kao o svaki balet". 😡  Dete mi ima 8 godina i ne slusa Eru Ojdanica, jer ga ne slusam ni ja niti bilo ko meni blizak! Muka mi je vise od toga sto svako misli da treba da te ponizi i svasta ti kaze zato sto je bezobrazan! Muka mi je sto nemas prava da kazes svoje misljenje bez potrebe okoline da te naoravi budalom! **** vas Era Ojdanic, ja to ne slusam! 😡😡😡Ali, ocutah sve, jer cu N napraviti problem.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1487
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
29.6.2019 23:27:41   
bebilule
Kakav sad Era i Pauk, jos i hit?! :)

Ja ne mogu na yt, prepusticu masti, ali po tvojoj reakciji mogu malo da zamislim :) 

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 1488
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
29.6.2019 23:27:52   
Ivanka 75
Smeško 😂😂😂
Moje dete je pre godinu dve pitalo sta je to zadruga. Ja krenem da objasnjavam, pa znas kako, ljudi koji na selu zive moraju da rade zajedno pa se okupe u zadruge.... I tako ja objasnjavam nadugacko i nasiroko, ona zbunjena skroz. 
Mama, pa sta ce onda oni na televiziji? 
Ou maj gad 😊
Opusteno, ja sam se nervirala a onda sam shvatila da samo treba da se nasmejem slatko, iskuliram, i tako sebi smanjim pritisak. 

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 1489
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
29.6.2019 23:32:19   
Sanjica26 RR
Prvi put cujem tu muziku.
Smeško, ne daj se iznervirati. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1490
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
29.6.2019 23:33:11   
Sanjica26 RR
To je hit iz 2003user posted image Sad videh

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1491
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
29.6.2019 23:35:39   
smeško
Ma, vi ste foliranti, kao niste čule! user posted image
Mislim da živim u pogrešnom vremenu. Ja sam za doba kada su se ljudi obraćali sa više poštovanja jedni drugima. Danas bre,svi poludeli.user posted image

Zamisli kakav je to hit kada smo tek sada čule. Da ne beše pubertetlija da pevaju na sav glas, ne bih čula ni sada.

Ivanka, ćera ti je BAŠ pametna. Moja deca još nisu čula za zadrugu samo zato što su baš mali, čeka nas i to jednog dana.

< Poruku je uredio smeško -- 29.6.2019 23:38:26 >

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1492
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
29.6.2019 23:37:42   
bubulence
Zasto se nerviras!? Budala bilo i bice... Neka njihova deca slusaju Eru. 


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1493
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
29.6.2019 23:39:52   
smeško
Zato što imaju automatsku potrebu da te ponize. Evo i mm mi već pola sata objašnjava da se nerviram bezveze. Jarac u meni, nekada ga baš ne podnosim.user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1494
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
29.6.2019 23:39:58   
pari
Jao smesko,i ja bih poludela skroz...Ja sam za Labudovo jezero 😊 

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 1495
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
29.6.2019 23:44:10   
veselicaa
I moja deca ne znaju za tu vrstu muzike,a rijaliti programi se kod nas ne gledaju.Kada odu kod babe i dede,njima je to na tv-u uvek,ali objasnili smo im sta je to.
Nama na tv-u ili crtaci ili national geographic,discovery,uglavnom strani tv kanali.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1496
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
29.6.2019 23:47:44   
Ivanka 75
Mama, pusti mi Limunadu.
Sta da ti pustim? 
Pesmu Limunada, svi je znaju samo ja ne znam. 
Pustih, odslusala i rekla "Dobro". To znaci "upoznata sam sada sa tim i odlucila sam da mi se  u stvari bas i ne dopada" 😊


(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 1497
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
29.6.2019 23:48:11   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: veselica RR

I moja deca ne znaju za tu vrstu muzike,a rijaliti programi se kod nas ne gledaju.Kada odu kod babe i dede,njima je to na tv-u uvek,ali objasnili smo im sta je to.
Nama na tv-u ili crtaci ili national geographic,discovery,uglavnom strani tv kanali.



Vi ko da ste u nasoj kuci 😂

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 1498
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
29.6.2019 23:49:20   
bubulence


IZVORNA PORUKA: smeško

Zato što imaju automatsku potrebu da te ponize. Evo i mm mi već pola sata objašnjava da se nerviram bezveze. Jarac u meni, nekada ga baš ne podnosim.user posted image



Ponizis i ti njih... Mislim da je sasvim dovoljno sto si rekla da se Labudovo jezero gleda... Ta jedna recenica je rekla sasvim dovoljno... Moja deca su do pre god dana slusala samo i samo decije pesme. Sada vec ne toliko, ali mi se svidja njihov ukus za muziku i samo neka tako ostane... 

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 1499
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
29.6.2019 23:52:44   
bubulence


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Mama, pusti mi Limunadu.
Sta da ti pustim? 
Pesmu Limunada, svi je znaju samo ja ne znam. 
Pustih, odslusala i rekla "Dobro". To znaci "upoznata sam sada sa tim i odlucila sam da mi se  u stvari bas i ne dopada" 😊





Moje znaju limunadu, ali je nikada nisu pustale... Cuju deca u vrticu i skoli... Njihove opsesije su Jelena Tomasevic, Marija Serifovic, i Masa voli 2 pesme od Nine Badric... I to je to, nista drugo se ne slusa... Ne racunajuci decije pesme... Kaje, Slobe, i ostale danasnje zvezde nece nikada videti na tv u nasoj kuci... Ja sam deinstalirala sve dnevne novine sa tel samo zato sto su svuda glavne vesti vezane za te farme, zadruge i ostale gluposti

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1500
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  58 59 [60] 61 62   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  58 59 [60] 61 62   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here