|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Tema za istresanje negativne energije- XII deo
23.2.2017 10:15:42   
mati
Prethodna dostigla 100str... Izvolite se istresati i ispustati ventile.
Prethodna tema
Pocecu ja... Mm najavili otkaz od 1. Samo neke lose vesti, a treba ostati normalan da deca ne osete...
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
23.2.2017 12:44:33   
Anck Su Nmaun
Uhhh nemoj o otkazima, mm je Dao otkaz ali opet... mogla bih pljuvati po njegovoj firmi do besvesti, kako se danas ne cene dobri radnici, kako danas diploma nista ne znaci, samo veza i veza!!!! i tako u nedogled user posted image user posted image

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 23.2.2017 12:48:05 >

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
23.2.2017 12:49:20   
eca89
Joj, Mati baš mi je žao user posted image !

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
23.2.2017 14:06:18   
vocicana
Eh mati moja...evo ja da se mini istresem, meni je radno vreme od 1.3 od 7 ujutru!!! Ja pocinjem istina 17.3 al ce biti veselo ujutru....

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
24.2.2017 21:35:17   
mati
I to mu je treci posao od prosle god. Jedan od vlasnika je bivsi direktor jedne gradske firme i sad dovlaci radnike odatle.
Za sve ti treba veza ili partijska knjizica, strasno.
Zateknem tako sebe kako mu prebacim u raspravi, a onda mi bude zao jer znam da njemu sto puta teze.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
25.2.2017 9:06:35   
branki*
mati,jako mi je zao..mozda se nesto i desi,pa ne bude..bzv.valjda ce iskrsnuti neki posao.ova situacija je jezivauser posted image msm kod nas u zemlji.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
25.2.2017 10:52:38   
vocicana
Mati, sve mi je toliko poznato, tako je ruzno i tesko vreme doslo, tako te razumem. Zelim vam da ubrzo sredite stanje sa polom i opravite se od stresova. Ja sam se hiljadu puta ujela za jezik, ne sada ali kada su moji roditelji u pitanju, sada me srce zaboli, ali nije to njnihova nesposobnost( ni mojih roditelja ni tm), vec je ovo vreme nesposobno samo po sebi, nikakve perspektive nema, a samo ovakviu porazi se desavaju.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
25.2.2017 19:43:43   
IvanaSK RR
Mati, ne znam sta da kazem.... Nek sto pre nadje novi posao!

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
2.3.2017 21:04:52   
mati
user posted image user posted image
Ovaj zivot je jedna velika nepravda

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
2.3.2017 21:07:10   
Sanjica26 RR
Mati sta se desilo?

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
2.3.2017 21:19:15   
vocicana
Mati sta se desilo maco?

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
2.3.2017 21:24:07   
mati
Napustila nas je jedna jako dobra osoba i ljudina... Dugo su se mucili da dobiju dete... A sada ce malena trsa rasti bez oca

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
2.3.2017 21:26:18   
Sanjica26 RR
O Bozeuser posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
2.3.2017 22:38:03   
IvanaSK RR
user posted image user posted image zao mi je.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
3.3.2017 7:35:34   
IvanaSK RR
Zasto u ovoj državi sve mora da ide preko veze?!?!? Zašto ljudi koji se trude, trpe, posteni su, rade na kraju ne dobiju nista?!?!?


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
3.3.2017 7:40:42   
PustinjskaRuza
Ja cu da istresem neg energiju zbog mm koji svaku priliku koristi da se raspravlja sa mnom i da vredja. Da li je ovo promasaj sudbine ili stauser posted image Da li se ovo naziva brak i ono U DOBRU I ZLU DO KRAJA ZIVOTA user posted image

_____________________________

Svaki novi pad, u meni jaca ratnicu.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
3.3.2017 7:44:18   
emicaa
Ivana sta bi?
Pustinjska ruzo a zasto dopustas da te vrijedja,ne razumijem

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu PustinjskaRuza)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
3.3.2017 8:37:21   
IvanaSK RR
Emice, duga prica :( al bice bolje, valjda.
PustinjskaRuzo, zašto dozvoljavas da te vredja? Svadje su normalne, al sve ima svoje granice.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
3.3.2017 8:43:49   
Sanjica26 RR
Ivancice, tako ti je to svuda. Nemoj da se sekiras za nesto sto ne mozes da promenis.


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
3.3.2017 10:49:43   
mali_mis
Jedan veliki zagrljaj za Ivanu i Pustinjsku ruzu user posted image
Ivana, ja to pitanje postavljam svaki drugi dan. To nas sve ovde nervira. Ali valjda ce se nekad i to promeniti.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
3.3.2017 12:38:43   
PustinjskaRuza
Vjerujte da iz nicega napravi HAOS. Ja se jucer upravo pitam sta pogresno radim... Ne mogu da ga shvatim. Sad se smije, zeza, za 3 min.ce se poceti derati i govoriti kako sam bezobrazna. A ustvari on bezobrazan. Sinoc nam bili neki prijatelji. Prije njihovog dolaska ja pospremala po kuci, kuhala veceru a on bio vani s R. Pozovem ga u kucu da mi pomogne zavrsiti jer ponestaje mi vremena, nisam se ni presvukla a gosti trebaju svakog trena da stignu. Dodje on, kazem mu da u spavacoj posteljinu zategne, slozi jastuke. I to je uradio samo da mu ispadne iz ruku posao..... sve mu je tesko. Nista nije ni slozio ni zategao. Opet ja morala. Jos kaze JA TAKO ZNAM AKO TI ZNAS BOLJE IDI URADI. Pa mu kazem da usisa kupus u kuhinji sto mi se prosuo , nece, da mi izreze meso na listice, jedva 2 komada izreza i to na neke debele komade i kaze I OVO TI JE PREVISE . ETO IZREZAO SAM 2 KOMADA DOVOLJNO JE. I ode. Ja i to morala zavrsiti. Konstantno se inati, ponasa kao klinac u pubertetu. Sve sto kazem njemu to nije ok i kontrira. Psuje. Auto vise voli od mene. Ako slucajno ostavim neku mrlju u autu , to moram odmah da izbrisem. Da ostavim sve radi toga. user posted image

_____________________________

Svaki novi pad, u meni jaca ratnicu.

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
3.3.2017 16:40:27   
mati
P. Ruzo on nema nimalo postovanja prema tebi.
Ivana, danas je svuda tako. Recimp mm ima pp svim stavkama bolje kvalifikacije od ljudi koji su dosli posle njega, ali pni imaju vezu i to je to. To je danas najmerodavniji kriterijum.
Mm sad poslali na odmor, ali to sve izgleda zato sto im pre par dana banula inspekcija...

< Poruku je uredio mati -- 3.3.2017 16:44:02 >


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu PustinjskaRuza)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
3.3.2017 17:43:57   
Khaleesi
Danas u prevozu i moja stanica, ja vicem ima izlaz ima izlaz, nece niko da se pomeri da dodjem do vrata, a na vratima petorica srednjoskolaca, nece da se pomere da prodjem a nece ni da sidju da mogu da prodjem. Vozac zatvara vrata ja i dalje vicem ima izlaz i pitam one momke kakav je to nacin oni me gledaju kao kreteni. Kao bez mozga. Uzas. Da se smrznes.

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
3.3.2017 20:06:29   
eca89
Mnogo sam tuzna, ljuta, razocarana!
Danas sam isla na razgovor za posao i zenska me bas isprozivala! Kad sam rekla da bi mi najbolje odgovarala prva smjena, jer imam dijete! Kad ona na mene zgromi, je li samo ja imam dijete i ima li dijete oca?user posted image !
Ja kazem da ima, ali da on radi skoro cijeli dan i ne moze je uzeti iz vrtica.
I kako mogu da sanjam samo prvu smjenu, da to nikad necu u Slo.

Ja stvarno kontam da je tesko da se samo radi prva smjena, ali ja drugu ne mogu. Morala bih platiti zenu da je uzme iz vrtica dok mm ne dodje, a on nikad ne zna kad ce. A dadilja ovde nije nimalo jeftina i dok platim nju i vrtic, nista mi ne ostane.

Bas sam se smorila, kuce mi je preko glave, stvarno trebam posao, ali kakouser posted image !
Evo da se ovde istresem bar!

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
4.3.2017 14:19:54   
branki*
u,bre,eci..bas bzv.msm bzv sto je tako tesko naci posao,a sto se nje tice,zabole te,na jedno uvo ti udje ,na drugo izadje..samo ti trazi i pokusavaj,naci ce se valjda nesto da odgovara.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here