|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  47 48 49 50 [51]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
31.8.2014 23:40:56   
bubulence
Trco samo ti uci Anu, jezici su bogatstvo. to je jedino u cemu planiram da forsiram Emu, a vidim da bas ima dara. dosta zna reci na engleskom i jako mi se svidja kako ih izgovara.
a eto, ja cak i jezik volim tvrdji user posted image . mislila sam da znam Engleski dok nisam otisla u Englesku, nista ih nisam razumela. ali navikne se covek i brzo savlada... posle sam jako zavolela taj njihov akcent i izgovor

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 1251
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
1.9.2014 6:14:05   
plačljiva
Dobro jutro drage moje user posted image cele noći nisam spavala,samo sam se okretala,i okretala,nema šanse da nađem udoban položaj.Ustadoh ko vampir i idem po doznake u DZ.Juče sam se viđala sa gomilom ljudi i svi su me pipkali po stomaku.Uh što mrzim to user posted image ,više nikome neću dati da me takne.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1252
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
1.9.2014 7:55:24   
branki*
ala,ste se raspisale sinocuser posted image dok ja spavam..zaspala jos u pola 10..
ipak sam odvela bozu u vrtic,bolje je,mada kenjkavi se,nece da ide,odvikao se..
jutros,pune ulice,djaci,roditelji...pocela skola.
rucak imam ,malo da pocistim i to mi je danas...
trco,ako mislis da ce biti isplativo zbog posla,skupljaj pare za ispit..ako radis zbog licne satisfakcije,kako smatras...meni je trenutno jedina motivacija za ucenje i usavrsavanje veca plata!prosao me entuzijazam,znanje radi znanja...
odoh da stavim kafu..

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu plačljiva)
Direktna veza do poruke: 1253
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
1.9.2014 8:09:58   
Trcosava
Uhh ja danas generalno sređivanje. Ana ode u vrtić (JEEEEEEEEEEEEEEJ!!) i sad mogu da sredim kuću :D

A što se tiče engleskog, ja od moje škole nemam ništa - mogu da budem bedno piskaralo u grani koja je mrtva već deset godina (građevina). Sa proficiency testom mogu da predajem engleski. Mada i do sada kad sam govorila da sam se spremala za cambridge su već širili oči - haha bez papira

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1254
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
1.9.2014 8:17:02   
bubulence
dobro jutro! ko je za kaficu?
meni nos curi kao da je odvrnuta slavina. nikako nisam spavala, ustala u 6 i 10 . prebrisala podove, rasirila ves i sada pijem kafu i cekam da se E probudi.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 1255
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
1.9.2014 8:25:16   
branki*
znaci vlada neki virus,sto bi rekla moja zaova(njoj je sve virus)user posted image ,nije boza jedini prehladjeni..bubi,da brzo ozdravis!
evo,ja jos pijem kafu...treba da prebrisem..polako.


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1256
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
1.9.2014 8:46:58   
branki*
drugarice,posto je novi mesec,nastavljamo druzenje u novoj temiuser posted image klik

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1257
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  47 48 49 50 [51]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  47 48 49 50 [51]
Idi na:







Regenerativna medicina i matične ćelije
Matične ćelije su osnovne ćelije ljudskog organizma, od kojih tokom razvoja nastaju sva tkiva i organi (neuroni, kosti, ...
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here