|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Trudnice 1-42 nedelja 01/18
31.12.2017 19:51:48   
IvanaSK RR

Drage naše trudnice, nastavljamo razgovor ovde user posted image
Napravili smo male izmene i odlučili da spojimo trudničke teme i da otvorimo jednu u kojoj će se okupljati sve naše trudnice.

Uživajte i družite se!

Vašu trudnoću možete pratiti na Ringeraji na sledeće načine:
-u kalendaru trudnoce Klik
-putem mail-a Klik
Procitajte i zanimljive clanke o trudnoci:

-rast ploda po nedeljama Klik
uobicajeni pregledi i analize u trudnoci Klik
-tumacenje ultrazvucnih nalaza u trudnoci Klik

Za trudnice pred porodjajem imamo :
-spisak porodilista u Srbiji Klik

Nakon porođaja vidimo se u temi spisak spisak RR mama
Ne zaboravite da konkretna pitanja o zatrudnjivanju, trudnoći, bebama, deci, porodici itd. postavljamo u za to otvorene teme.
Zbog toga preporucujemo da procitate opsta pravila koristenja foruma Klik
Ako ta pravila budu kršena,chat teme ćemo zatvarati .

Javite se moderatorima ili administratoru putem privatne poruke kada ima nekih promena oko termina, da redovno ažuriramo spisak .


Spisak trudnica u trećem tromjesečju:
06.03.18 Isidora88


< Poruku je uredio emicaa RR -- 2.1.2018 18:58:25 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
31.12.2017 19:59:05   
smeško
Maraj, kako skuvas kao kafu i bude ukusno? Meni ne polazi za rukom. Je l' to bas zbog tog kakaa?

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
31.12.2017 21:11:23   
emicaa
stomacici dragi uzivajte u trudnickim danima i u Novoj Godini user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
31.12.2017 22:44:02   
Maraj

IZVORNA PORUKA: smeško

Maraj, kako skuvas kao kafu i bude ukusno? Meni ne polazi za rukom. Je l' to bas zbog tog kakaa?

Pa da, stavim vodu kao za kafu, kad provri vida stavim kasikicu i po kakaa , da zavri i to je to. Kao kafa. Ali da, organski kakao jeste drugaciji. Nije ni ovaj " obican" los, al organski (ja kupujem u dm-u) je odlican.

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
1.1.2018 7:50:29   
smeško
Hvala, Maraj! Kupujem cim pocni da rade.
Da ste mi zive i zdrave trudnicice! I cela vasa porodica! Da ove godine postanemo mame jos jednoj zdravoj i lepoj bebici! Zelim vam puno toga lepog, ali ovo mi je najbitnije.
Ljubim vas puno!user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
1.1.2018 7:53:36   
Misha i Ljisha
Dobro jutro mame. Srecna nam Nova godina.
Ova ce svim stomacicima prisutnim aigurno ostati zapamcenauser posted image

Mi smo naravno spavali. D se komirala i njen tata a ja sam kao docekala NG.
Juce smo se ponasali kao da joj nije niata. Odnosno nismo isli kod dr, otisli smo kod mojih, jer vise joj ni nos ne curi, zali se joa na vrat tj na te zlezde ali sinoc joj nisam.ni brufen dala. Tako da cu da racunam da je zbog nosa i virusa njoj to oteklo. Samo da nema nekog pogorsanja i sve ce biti ok.
Jos dva dana i rezultati. Eto docekah i to

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
1.1.2018 8:06:20   
Maraj
Jutro drage! Sve najlepse u Novoj!! Puno srece , zdravlja i ljubavi!!

Nama bila rodbina na veceri do nekih 22-23h. Onda smo se raspremili pa u krevet.
Ja sam ustala gladna...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
1.1.2018 8:52:10   
isidora88
Dobro jutro trudnice, svima nam zelim zdrave bebice, lake porodjaje i da nam ova godina donese samo lepouser posted image
Mi ustali, mm i ja docekali ng, cestitali i legli da spavamouser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
1.1.2018 11:29:31   
Rosita
Dobar dan. Srecna Nova godina, da nam donese zdrave bebice i puno radosti!
Ja sam legla u pola dva. Ali tako oko jedan lezem pola dana u nedelji, kad god ostanem da se druzim i pricam sa mm, a drugu polovinu zaspim uz pricu sa detetom :).
Ljiso, ma bice sve ok! Virus. I moj D naprasno nesto poceo da se ceska. A koza mu bela i nezna pa odmah odreaguje. Posebno me nervira sto ceska lice. Ali mazem pantenol, procice.
Bas cu i ja da kupim taj kakao! Vec mi je koleginica preporucila taj iz dm-a.
Mi cemo da setamo po gradu.
D je nasao pod jelkom lego betmena od Deda mraza, pa je presrecan.
Puno pozdrava.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
1.1.2018 11:55:30   
isidora88
Ima li jos neka trudnica problem sa glavoboljama? Mene vec danima ubija glava, pritisak mi je ok, nije mi jasno od cega me boli svaki dan

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
1.1.2018 12:17:51   
smeško
Isi, mene boli dok ne izadjem napolje. Pritisak mi je super.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
1.1.2018 12:24:27   
Maslacak15
Srecna Nova godina drage tudnice user posted image . Zelim Vam bezbrizno vreme do termina i lake porodjajeuser posted image .
isidora od rastuceg estrogena na Primer. On oce da pouzrokuje glavobolju a raste eksponencijalno celu trudnocu. Normalna pojava.
Kod Nas ruska i becki Konzert a posle ski skovi iz garmisha- sve po protokolu.user posted image


< Poruku je uredio Maslacak15 -- 1.1.2018 12:25:00 >

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
1.1.2018 12:49:19   
smeško
Maslacak, imamo isti repertoar! user posted image

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
1.1.2018 13:09:30   
veselicaa
Srecna Nova drage trudniciceuser posted image

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
1.1.2018 13:19:04   
Maraj
Isi i mene je u prosloj trudnoci bolela glava. Doduse, na pocetku trudnoce me cesce bolela

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
1.1.2018 13:39:59   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: smeško

Isi, mene boli dok ne izadjem napolje. Pritisak mi je super.

Ovako hoce i mene kad ne izlazim. Svez vazduh mi uvek prija.
A i vreme je sasavo pro.enljivo.

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
1.1.2018 13:49:13   
emicaa
Isidora ja sam imala glavobolje cijelo zadnje tromjesjecne.Pritisak uvjek bio ok ali sam umirala od glavobolje.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
1.1.2018 15:50:32   
isidora88
Odspavala sam i sad mi je bolje. Vec sam svasta umisljalan da mi fali zbog tih glavobolja, sad mi je lakseuser posted image
Ja sam bas postala nestrpljiva da se porodim, jedva cekam kraj februara, pocetak marta, tesko mi je sa ovom kilazom i stomakom. Bolje bi mi biko da skinem brzo makar pola viska kilauser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
1.1.2018 20:27:31   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Maraj


IZVORNA PORUKA: smeško

Maraj, kako skuvas kao kafu i bude ukusno? Meni ne polazi za rukom. Je l' to bas zbog tog kakaa?

Pa da, stavim vodu kao za kafu, kad provri vida stavim kasikicu i po kakaa , da zavri i to je to. Kao kafa. Ali da, organski kakao jeste drugaciji. Nije ni ovaj " obican" los, al organski (ja kupujem u dm-u) je odlican.


Tako sam ja pila u trunoći a vrlo često i sada mm i ja popijemo user posted image obožavam kakao.

Trudničice, srećna vam Nova godina!

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
1.1.2018 21:56:19   
Misha i Ljisha
Gde nam je Maslacak? Imam pitanje inace za vas. Elem D smo odveli u lab da uradimo kks i crp. Crp je 35. Povisen. Kks pokazuje visoke neutrofile sto mi je logicno za bilo kakvu upalu ALI pokazuje niske limfocite???? Zar to nije cudno. Leukociti su takodne poviseni. Zar nije logicno da i limfociti budu poviseni tokom bilo kakve upale?
D je inace dobro, nema temp. Otece su zlezde, znaci nema ni poboljsanja ni pogorsanja. Bune me sad ovi limfociti tj njihov %.
Samo neka sekiracija ovih dana.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
1.1.2018 22:06:26   
Maslacak15
Juhu tuj samuser posted image srecna Nova ljiso. Ukupni leukociti ili ti Bela krvna zrnca su zbir limfocita i neutrofila. Limfociti su vise aktivni U virusnim infekcijama intzv adaptivnom odgovoru dok neutrofili "Jedu" Bakterije. Znaci lici i Kod D na bakterijsku infekciju. Da nisu krajnici ili usi?...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
1.1.2018 23:11:06   
Rosita
Ljiso, valjda su oni obrnuto proporcionalni i zbiraju se, sto su veci jefni manji su drugi. Nije naivan taj crp user posted image . Moj D je imao 20-ak sa upalom pluca. Rastao bi, ali je stao sa ab. Sad ce, nadam se i kod vas to stati posto ste dobli ab. Zelim da sto pre to prodje!

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
2.1.2018 7:21:40   
Misha i Ljisha
Dobro jutro trudnice.
Rosita D je dobila panklav forte, ona nema "vidljivu" upalu ajd tako da kazem. Znaci otecene zlezde, grlo super, usi super, ma sve je ok na izgled.
Maslacak hvala puno na pojasnjenju. Ja se ufonjala sinoc jer je dr spomenula hematologa. (isli smo juce kod dezurnog) i onako me bas strecnula, zasto pobogu kod hematologa i ukucam na netu low lymphocyte count kad me srcka nije strefila. Nadamo se da ce ab da resi problem. Malo su se iscudjavali sto ona nema temp. U fazonu po toj krvnoj slici bi trebala da ima. Neutrofili su joj jako poviseni a ni crp nije mali i sta ja znam. Eto necije telo se bori i bez tempuser posted image .
Sinic smo se malo prosetali pa mi se jako razocaralo dete sto niamo poneli klizaljke da se klize u cudesnoj sumi. Rekla sam joj kad ozdravi.
Sutra je dan D. Rezultati.
Odoh da titram mojima da vidim sta ce za dorucak i da se malo pokrenem. Sad mi je vec nezgodno da se namestim da spavam, ne znam za vas al ja se vec oaecam kao trut.

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
2.1.2018 7:35:58   
Maraj
Jutro drage. Ja ustala. Moji momci spavaju. Budim se u poslednje vreme nocu il pred zoru. Ne mogu da spavam. Pa se tako vrtim i na kraju ustanem. I u prosloj trudnoci sam se budila tako nocu. Kao da se brze naspavam...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
2.1.2018 8:16:11   
isidora88
Dobro jutro, ja spavam skoro svaki dan preko dana i jos nocu, meni bas fali sna.
Odoh da dam deci dorucak, kasnije treba da idemo do mojih. Kako je lepo kad nema kuvanja svaki danuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.
13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here