|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (11.12.-15.12.2017.) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi:
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 27 28 [29]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
25.2.2018 22:24:20   
milicicak
Ja jesam tolerantna, stvarno. Ne zato sto me bas briga za druge nego zato sto verujem da je varijabilnost na svim nivoima bitna. Pa na sta bi licilo kada bi se svi isto ponasali, oblacili, vaspitali decu? Uzas! Zivot bi nam bio dosadan! Svacije odluke i stavove postujem dok su u granicama pristojnog ponasanja i sad bih ovde dodala u okvirima zakona da ne pomislite da podrzavam raznorazna devijantna ponasanja user posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 701
25.2.2018 22:27:59   
Rosita
Milicicak, ja obožavam Nemanjiće, zavolela sam ih u osnovnoj kad mi je istoričarka tutnula knjigu u ruke i rekla da se spremam za takmičenje, ne pruhvata neuser posted image . I baš sam mnogo tolerantna prema seriji, ali jeste mlaka i dosta detalja je za zameriti. Ali ja gledam, gleda i D, zapravo ne mogu od njega ni da gledam jer je prepun pitanja, mislim da bi o Svetom Savi mogao da priča pola sata. Inače se nekad umorim od njegove priče, usta ne zatvarauser posted image
Jao, vidim podsećate se poslova. Prodavala na pijaci, lepila deklaracije, jurila ljude da se osiguraju...user posted image
PS mrzim tastaturu na mobilnomuser posted image
D može da legne kasno i bude fit narednog dana, tako da u zadnje vreme stvarno fleksibilno živimo. I meni odgovara da gosti ne dodju kasno. Mada ljudi rade i često ne stižu baš rano.

< Poruku je uredio Rosita -- 25.2.2018 22:31:39 >

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 702
25.2.2018 22:29:56   
Misha i Ljisha
devijantna ponasanja hahah..Ma i ja sam tolerantna, ali kazem nekad se stvori zabuna i sa "nebrigom". Mislim u smislu bas me briga sta ko radi u selu. Iz sela sam pa je u selu briga o tudjem poslu najvazniji deo svakodnevnice user posted image

Hocu reci, ne virim u tudja dvorista, tudje kuce i td. Ne zanima me pretereno da li ima paucine po coskovima i sl user posted image

Jao Rosita i ti bas imas pozamasan "Rezime" hehehe...Neka svaki posao nas je naucio necem.

haha tvoje dete zbori o Sv Savi. Ladno, a moja ne moze kumi da zapamti ime user posted image , a vidjamo je od njenog rodjenja da ne kazem svaki dan, al ajd od kako smo se preselili jednom mesecno minimum ahahh... A tvoje dete gleda Nemanjice. Jao Boze...

Nego nisam vam rekla. Mojoj D ispao zubic. I mm ija uvece se uhvatili za glavu jaooo nismo joj nista uzeli, pa makar onu cokoladicu u obliku dinara da stavimo pod jastuk user posted image i onako skenjano ma kao sta ima veze stavicemo joj 5 dinara ispod jastuka i dati puc puc user posted image Onaaaa...pa kao da je dobila na lutriji 10 miliona evra, i kao da je dobila milku od 300 grama. Hahahah...I opet mm kaze "nase dete je ludo" user posted image rekoh cuti vidis kako se raduje sitnicam, divna je prosto. A meni je doslo da placem sto joj nismo vise uzeli a opet vidim da joj je ovo bilo i vise nego dovoljno. Toliko je pricala o tome ceo dan, drzala pet dinara u ruci kao da je milion.

I na rucku kod mojiih brat moj krene nesto da lupeta, o tome kako zubic vila ne postoji. I kazem mu da mu nisam ja kriva sto se njegova deca ne bi zadovoljila sa pet dinara i puc puc bonbonama vec bi morao u najmanju ruku lap top da im kupi za svaki zub user posted image pa mu odgovara da im kaze da ne postoji da se ne nadaju poklonima, ali sam ga ucutkala da ga D ne cuje. Srecom ona je ceo dan u nebesima, i babi i dedi je pokazivala gde joj fali zub i 100 puta im rekla sta je dobila od zubic vile, jos onako odusevljena kaze DVA DVA poklona i novcic i puc puc user posted image joj skromnica moja mila.

< Poruku je uredio Misha i Ljisha -- 25.2.2018 22:39:34 >

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 703
25.2.2018 22:30:22   
Anck Su Nmaun
I moja deca gledaju Nemanjice i naravno naj zanimljiviji je Sveti Sava.

A danas kad sam cula kad mu cica kaze da skine mrak user posted image Toleranta prema seriji maximalno

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 704
25.2.2018 22:31:15   
Sanjica26 RR
Zene, previse ste se ovde raspisale u pogresnoj temi. Ajde malo poset__ite i u druge teme o kojima pisite
Moram da Vas opet pecnem. Sorry. Malo kucnite u pretrazivac i nadjite temu. Uzivajte. user posted image

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 25.2.2018 22:33:04 >

"Prava ljubav je jedino kad ljubav ne trazi svoje, kad volis nekoga bez ikakve logike;. To je prava sloboda. Zato sam i hriscanin".

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 705
25.2.2018 22:33:35   
milicicak

IZVORNA PORUKA: Rosita

Milicicak, ja obožavam Nemanjiće, zavolela sam ih u osnovnoj kad mi je istoričarka tutnula knjigu u ruke i rekla da se spremam za takmičenje, ne pruhvata neuser posted image . I baš sam mnogo tolerantna prema seriji, ali jeste mlaka i dosta detalja je za zameriti. Ali ja gledam, gleda i D, zapravo ne mogu od njega ni da gledam jer je prepun pitanja, mislim da bi o Svetom Savo mogao da priča pola sata. Inače se nekad umorim od njegove priče, usta ne zatvarauser posted image

Moj maturski rad u srednjoj je bio Raska drzava Stefana Nemanje :) znala sam da cu upisati biologiju pa sam maturski pisala iz druge oblasti koje volim. Inace obozavam Nemanjice i ceo taj period nase istorije i to je jedan od razloga sto mi se serija ne gleda, bojim se skocice mi pritisak od silnih neslaganja sa cinjenicama

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 706
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  25 26 27 28 [29]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 27 28 [29]
Idi na:

image
krin 40
Prezadovoljna sam Fitolatom
Ja sam Fitolat počela da koristim pre sedam dana. Prezadovoljna sam, ovo je treća beba koju dojim. Zaista deluju kao što i piše. Imam konstantan osećaj "punoće grudi".  Više >>
image

Posni leptirići
Kuvar: Torbica
Preukusna zarazna grickalica!
Click Here