|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
25.2.2018 22:24:20   
milicicak
Ja jesam tolerantna, stvarno. Ne zato sto me bas briga za druge nego zato sto verujem da je varijabilnost na svim nivoima bitna. Pa na sta bi licilo kada bi se svi isto ponasali, oblacili, vaspitali decu? Uzas! Zivot bi nam bio dosadan! Svacije odluke i stavove postujem dok su u granicama pristojnog ponasanja i sad bih ovde dodala u okvirima zakona da ne pomislite da podrzavam raznorazna devijantna ponasanja user posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 701
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
25.2.2018 22:27:59   
Rosita
Milicicak, ja obožavam Nemanjiće, zavolela sam ih u osnovnoj kad mi je istoričarka tutnula knjigu u ruke i rekla da se spremam za takmičenje, ne pruhvata neuser posted image . I baš sam mnogo tolerantna prema seriji, ali jeste mlaka i dosta detalja je za zameriti. Ali ja gledam, gleda i D, zapravo ne mogu od njega ni da gledam jer je prepun pitanja, mislim da bi o Svetom Savi mogao da priča pola sata. Inače se nekad umorim od njegove priče, usta ne zatvarauser posted image
Jao, vidim podsećate se poslova. Prodavala na pijaci, lepila deklaracije, jurila ljude da se osiguraju...user posted image
PS mrzim tastaturu na mobilnomuser posted image
D može da legne kasno i bude fit narednog dana, tako da u zadnje vreme stvarno fleksibilno živimo. I meni odgovara da gosti ne dodju kasno. Mada ljudi rade i često ne stižu baš rano.


< Poruku je uredio Rosita -- 25.2.2018 22:31:39 >


_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 702
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
25.2.2018 22:29:56   
Misha i Ljisha
devijantna ponasanja hahah..Ma i ja sam tolerantna, ali kazem nekad se stvori zabuna i sa "nebrigom". Mislim u smislu bas me briga sta ko radi u selu. Iz sela sam pa je u selu briga o tudjem poslu najvazniji deo svakodnevnice user posted image

Hocu reci, ne virim u tudja dvorista, tudje kuce i td. Ne zanima me pretereno da li ima paucine po coskovima i sl user posted image

Jao Rosita i ti bas imas pozamasan "Rezime" hehehe...Neka svaki posao nas je naucio necem.

haha tvoje dete zbori o Sv Savi. Ladno, a moja ne moze kumi da zapamti ime user posted image , a vidjamo je od njenog rodjenja da ne kazem svaki dan, al ajd od kako smo se preselili jednom mesecno minimum ahahh... A tvoje dete gleda Nemanjice. Jao Boze...

Nego nisam vam rekla. Mojoj D ispao zubic. I mm ija uvece se uhvatili za glavu jaooo nismo joj nista uzeli, pa makar onu cokoladicu u obliku dinara da stavimo pod jastuk user posted image i onako skenjano ma kao sta ima veze stavicemo joj 5 dinara ispod jastuka i dati puc puc user posted image Onaaaa...pa kao da je dobila na lutriji 10 miliona evra, i kao da je dobila milku od 300 grama. Hahahah...I opet mm kaze "nase dete je ludo" user posted image rekoh cuti vidis kako se raduje sitnicam, divna je prosto. A meni je doslo da placem sto joj nismo vise uzeli a opet vidim da joj je ovo bilo i vise nego dovoljno. Toliko je pricala o tome ceo dan, drzala pet dinara u ruci kao da je milion.

I na rucku kod mojiih brat moj krene nesto da lupeta, o tome kako zubic vila ne postoji. I kazem mu da mu nisam ja kriva sto se njegova deca ne bi zadovoljila sa pet dinara i puc puc bonbonama vec bi morao u najmanju ruku lap top da im kupi za svaki zub user posted image pa mu odgovara da im kaze da ne postoji da se ne nadaju poklonima, ali sam ga ucutkala da ga D ne cuje. Srecom ona je ceo dan u nebesima, i babi i dedi je pokazivala gde joj fali zub i 100 puta im rekla sta je dobila od zubic vile, jos onako odusevljena kaze DVA DVA poklona i novcic i puc puc user posted image joj skromnica moja mila.

< Poruku je uredio Misha i Ljisha -- 25.2.2018 22:39:34 >

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 703
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
25.2.2018 22:30:22   
Anck Su Nmaun
I moja deca gledaju Nemanjice i naravno naj zanimljiviji je Sveti Sava.

A danas kad sam cula kad mu cica kaze da skine mrak user posted image Toleranta prema seriji maximalno

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 704
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
25.2.2018 22:31:15   
Sanjica26 RR
Zene, previse ste se ovde raspisale u pogresnoj temi. Ajde malo poset_ite i druge teme o kojima piset_e.
Moram da Vas opet pecnem. Sorry. Malo kucnite u pretrazivac i nadjite temu. Uzivajte. user posted image

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 25.2.2018 23:33:49 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 705
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
25.2.2018 22:33:35   
milicicak

IZVORNA PORUKA: Rosita

Milicicak, ja obožavam Nemanjiće, zavolela sam ih u osnovnoj kad mi je istoričarka tutnula knjigu u ruke i rekla da se spremam za takmičenje, ne pruhvata neuser posted image . I baš sam mnogo tolerantna prema seriji, ali jeste mlaka i dosta detalja je za zameriti. Ali ja gledam, gleda i D, zapravo ne mogu od njega ni da gledam jer je prepun pitanja, mislim da bi o Svetom Savo mogao da priča pola sata. Inače se nekad umorim od njegove priče, usta ne zatvarauser posted image

Moj maturski rad u srednjoj je bio Raska drzava Stefana Nemanje :) znala sam da cu upisati biologiju pa sam maturski pisala iz druge oblasti koje volim. Inace obozavam Nemanjice i ceo taj period nase istorije i to je jedan od razloga sto mi se serija ne gleda, bojim se skocice mi pritisak od silnih neslaganja sa cinjenicama

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 706
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
26.2.2018 3:27:49   
Misha i Ljisha
Da nam se tema ne izgubi iz aktivnij debatauser posted image
Mm ce zvoniti sat za koji minut a ja klasika piskenje i pijenje vode. Evo sef mi pise sad. Idem s njim da caskamuser posted image

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 707
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
26.2.2018 7:28:24   
Misha i Ljisha
Dobro jutro.

Evo ja ne razumem moju drugaricu. Ljudi idu u krajnosti. Znaci u Betaniji te poradjaju ako je proslo 7 dana od termina zbog mogucih komplikacija, beba se naguta plodove vode, poviseni CRP AB ostanak duze u bolnici, ona presisala 7 dana jos u subotu i nije otisla. Pa stvarno...Ja razumem da hoce prirodno da krene ali nije se za zezati znaju dr vrlo dobro sta je najbolje za trudnice.

Ne znam sa tim se ne bih igrala al ajd.

Veje sneeeeg juhuuu...Idem da se spremamo za Trening. Dusica moja se probudila i kaze vidi mama zatvoren tunel user posted image i stavi jezik tu gde joj nedostaje zubic ahahah...Kaze to joj taman za slamcicu

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 708
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
26.2.2018 7:34:01   
Maslacak15
Jutrooo....da i ovde je praksa U vecini porodilista da se dozvoljava maksimum sedam Dana prebacivanja termina uz obavezno svakodnevne Kontrole.
Ja odoh na odbranu mastera. Posle na rucak U kafanuuser posted image

Hladno Nam je Ali suncanoo

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 709
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
26.2.2018 7:56:01   
Rosita
Jutro. Prvi put sam ove zime stavila kapu koja nije kapuljača i rukavice. Baš mi prija ovaj vazduhuser posted image
Slušam radio i vučemo se na posao brzinom pužauser posted image
Ja ne znam zašto Bg stane na pojavu prve pahulje...
Lep dan želimuser posted image

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 710
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
26.2.2018 8:22:47   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

Da nam se tema ne izgubi iz aktivnij debatauser posted image
Mm ce zvoniti sat za koji minut a ja klasika piskenje i pijenje vode. Evo sef mi pise sad. Idem s njim da caskamuser posted image



Nece, nece. Samo vi pisite u odgovarajucu temu. Zbog toga postoji pretrazivac. user posted image
Dobro jutro trudnice.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 711
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
26.2.2018 8:24:55   
smeško
Dobro jutro!!!!!user posted image
Ispratila sam starije decake u skolu i na posao. Maki se igra napolju sa ovo malo snega. Pekla sam im picu za dorucak i da Niki ponese za uzinu. Sada pijem kaficu pa cu dalje po kuci. Juce smo isli na izlozbu, druzili se sa veeeeelikom ali divnom kucom Tarom, isli na palacinke u omiljeni kafic,...
Misho, neces verovati, ja se slazem sa tvojim bratom. Zubic vile ne postoje kod nas. Nikiju je prvi zubic ispao sa sest godina, nisam htela da ga zatupljujem ,,pod stare dane"user posted image
Deca u vrticu su ga svojevremeno tuzila da mu je mama rekla da D.Mraz ne postoji.user posted image

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 712
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
26.2.2018 8:42:24   
Maraj
Jutro drage. Ala ste vredne. J ustala pre sat. Dok sam sebe sredila, Lazara , zategla krevete, prostrla ves, njemu caj skuvala... A vi i dorucak obavile. Mora da sam se gadno uspavala danas user posted image
Sinoc me bas boleo stomak. Kao grceve da sam imala. I jutros mi je onako... nije bas kao sinoc.
Napolju sneg bas pada. Sva sreca javila mi mama da ce doci pa ce nam ona obaviti nabavku

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 713
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
26.2.2018 9:23:17   
smeško
Maro, jako je hladno, super je sto neko moze sve da ti donese. Kod nas bas duva vetar.
Ne kasnis ti, nego ja lezem rano, pa tako i ustajem. Deca lezu u 20h, a ja kao kokica za njima. user posted image Niki u 7:30 izlazi iz kuce, pa doruckuje u 7h.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 714
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
26.2.2018 9:42:45   
Maraj
Smesko nama je bioritam skroz user posted image
L je sinoc zaspao u 23h. Ja dok sam raspremila za njim... dok sam legla... opet nocas isla u wc i naravno vrtela se u krevetu sigurno 2 sata....
Sad smo doruckovali palentu L i ja. Ja uzela sad i kafu. Bas me glava boli od jutros . Sva sam nikakva

A da...za mamu...moja mama je carica!
Nekad pomislim da ja necu biti toliko pozrtvovana, koliko je moja mama za nas

< Poruku je uredio Maraj -- 26.2.2018 9:44:49 >

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 715
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
26.2.2018 10:02:33   
smeško
Bolje je sada da uspostavite neki ritam da imate manje problema kada se rodi jos jedan bebac. Ja lezem ranije, ali ne zaspim odmah. Ali, tako mi vise odgovara jer sam i za posao tako ustajala, pa još nisam izgubila naviku. Niki me drzi u kondiciji.user posted image A i Maki ustaje u isti vreme.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 716
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
26.2.2018 10:23:06   
Maraj
Ja sve mislim, da L ide u vrtic, bilo bi nam lakse tj imali bi neki bioritam. Ovako...ne moze covek uvece da ga nagovori da spava. A nije da mu se ne spava...place. vidim da mu se spava, a nece.... ne mozemo mu pidzamu obuci. U poslednje vreme uvece nam bas pravi problem sa presvlacenjem

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 717
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
26.2.2018 10:28:11   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: smeško

Dobro jutro!!!!!user posted image
Ispratila sam starije decake u skolu i na posao. Maki se igra napolju sa ovo malo snega. Pekla sam im picu za dorucak i da Niki ponese za uzinu. Sada pijem kaficu pa cu dalje po kuci. Juce smo isli na izlozbu, druzili se sa veeeeelikom ali divnom kucom Tarom, isli na palacinke u omiljeni kafic,...
Misho, neces verovati, ja se slazem sa tvojim bratom. Zubic vile ne postoje kod nas. Nikiju je prvi zubic ispao sa sest godina, nisam htela da ga zatupljujem ,,pod stare dane"user posted image
Deca u vrticu su ga svojevremeno tuzila da mu je mama rekla da D.Mraz ne postoji.user posted image


Jel sam ja ovo ili tiuser posted image
Samo sto ju je deca nisu tuzila.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 718
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
26.2.2018 10:33:20   
Maraj
Ne rekoh vam ovo....
Izgleda da mi beba naleze na neki nerv sa leve strane. Od samog starta mi je tesko da se namestim na levi bok. Al od pre 4 dana... koci me levi guz user posted image toliko me ukoci da nekad copam. Juce mi je trnulo i levo rame..tako da...ja ko baba...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 719
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
26.2.2018 10:48:21   
smeško
Sanjice, njega su tuzili vaspitacicama. user posted image Vaspitacice se, onda, zalile meni. I jedino on nije morao da crta D.Mraza.user posted image Crtao je sve ostalo.
Maraj, mene streca sa desne strane, ali ne toliko, nije strasno. Inace, negde oko 12. nedelje sam dobila grceve u crevima, pa sam se prepadala kad krenu. Bila sam naduvena kao zabica i bas mi je ogranicavalo kretanje. Nisam smela daleko od kuce, jer kad krenu grcevi...U pocetku sam se bas brinula da li su vrcevi uopste. Sada je ok. Sada cesce izlazim iz kuce.user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 720
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
26.2.2018 10:53:33   
Sanjica26 RR
Slazem se sa tobom Smesko. Mi smo jako iskreni sa decom.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 721
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
26.2.2018 11:47:43   
Misha i Ljisha
user posted image I ja sam vrlo iskrena npr psa su pogazila kola, preminula mu mama i td. Ali ove ovako sarene laze, prosto volim kad dete uziva u njima. E sad ne bih se ja na brata brecnula da on isto prica i za deda Mraza. ne nego to mu je ok a ovo mu nije ok. user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 722
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
26.2.2018 12:09:09   
Maraj
Ja zavrsila rucak... skuvala sam cufte u paradaiz sosu. Danas sa makaronama , sutra sa pireom i eto...rucak za 2 dana. Sad sam skuvala kafu i sela. Ovo ce mi biti vec 2 od jutros. Valjda ce me glava proci. Obicno popijem jednu dnevno...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 723
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
26.2.2018 22:23:19   
Rosita
Potonula nam tema... user posted image
Danas sam duplo više putovala sa posla, haos, vlas' se teško nosi sa malim belim pokrivačemuser posted image . Lepo škripi sneg pod nogama.
Išla sam u dz da mi prepišu recept za referum lek. Ako nekom bude trebalo, da znate da može na recept, inače je 450 d.
Mi bili kod prijatelja, tako da se D i tata tek kupaju.
Pozdrav :)

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 724
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
26.2.2018 23:10:55   
Maraj
E Rosi digla si temu user posted image
Ja sam par puta danas dolazila na rr. Vidim zagubila se tema od ove nagradne igre pa nisam htela da je trazim.
Mene danas ceo dan ubijala glava.
Sto se snega tice...da jos ce biti da ih je opet iznenadio a najavljivali su cele prosle nedelje sneg od danas. Tako da....

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 725
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here