|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (10.12.-14.12.2018.) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/19 [chat]
15.2.2019 11:04:48   
vonavoj
Ti lekovi ne smeju naglo da se prekidaju,samo ih smanjujes..uzimaj 3x1..dok ti se ne javi..ako je pritisak pod kontrolom.ne menjaj do porodjaja.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 176
15.2.2019 13:27:56   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: dunja RR

Ne, moja dr mi je rekla da nije pristalica lekova za smirenje u trudnoci i da nece da mi prepise, a ni ginekolog nije prepisao benswdin.

Mene nije bolela glava. Samo sam jutros sva osamucena, dugo sam spavala od leka. I pritisak mi je sada 117 sa 75,nw znam da li smem da nastavim sa lekom da ne snizim previse pritisak, cekam dr da se javi.

IZVORNA PORUKA: Maraj

Dunja mene je glava jako bolela kad mi je pritisak skocio.
Al dali su mi metildopu i bensedin kao terapiju. Tebi bensedin nisu dali?

Pametno, ne razumem zašto se bensedin trudnicama deli šakom i kapom kod nekih lekara.

Suzi, nemam iskustva sa pritiskom, ali nisi bez razloga dobila terapiju. Pij lekove, odmaraj i ne stresiraj se bez potrebe. Biće sve kako treba user posted image

< Poruku je uredio Ana RR -- 15.2.2019 13:28:15 >

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 177
15.2.2019 13:52:04   
vonavoj
Ana,moj dr nije cak ni za metildopu...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 178
15.2.2019 19:01:07   
dejana007
Dunja sad citam. Jel ti prethodilo nesto pritisku? Neka nervoza il stres il tako iz cistig mira? 

Mojmiki i ja bila juce na pregled i ctg. Sve mirno i sve ok. Sledeci put idem 19.02. Iz Tako da se ti i ja jurimo ;)

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)

(odgovor članu MojMiki)
Direktna veza do poruke: 179
15.2.2019 20:05:19   
MojMiki
Deki jos da idemo u isto porodiliste bile bi zajedno

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 180
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Idi na:

image
krin 40
Prezadovoljna sam Fitolatom
Ja sam Fitolat počela da koristim pre sedam dana. Prezadovoljna sam, ovo je treća beba koju dojim. Zaista deluju kao što i piše. Imam konstantan osećaj "punoće grudi".  Više >>
image
Kuvar: Torbica
Drugačije štrudlice, kao keksići!

Anketa

VEZBANJE
DJURICI

kada ste pocele da vezbate posle prirodnog porodjaja a i dalje ste dojile...

odmah (42%)

posle prestanka dojenja (31%)

posle bebine prve kasice (11%)

ili napiste u komentaru (17%)

Ukupan broj glasova: 65

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!

Oznake

Click Here