|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  39 40 41 42 [43]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
31.3.2018 8:59:47   
Sanjica26 RR
Nemojte u tim trenucima da se cujete sa decom. Izdrzace oni. Veliki su ovo. Ako je moja T izdrzala mnogo mladja od vase dece, izdrzace i oni veliki. Samo nemojte da pricate preko mobilnog.
Ljiso, ovo posebno vazi za tebe jer si ti sledeca. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1051
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
31.3.2018 9:04:32   
vonavoj
Rosita,nema razgovora..moja T je imala skoro 3 godine..i nismo pricale..
Milicicak,nemam terapiju..jer mi je bio ok sve vreme..evo u ponedeljak je skakao i juce..a merim ga dva puta dnevno...praticu..dr kaze da pravi razlog za visok pritisak ne postoji,pa se ne zna i sta se leci..ali uvesve mi terapiju ako trrba..kaze to je najlakse..ali beba po uz je ok.nema nikakvog znaka da pati..

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 1052
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
31.3.2018 9:05:57   
Rosita
Nismo, mili.
Čekam vizitu. Bebac se razbaškario, bole ga uši, nameće pravila.
Umorna sam i neispavana...
Da, hteo je da me čuje, pa nisam mogla da odbijem. Ali necu ja forsieati cuvenje

< Poruku je uredio Rosita -- 31.3.2018 9:06:58 >


_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 1053
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
31.3.2018 9:20:05   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Nemojte u tim trenucima da se cujete sa decom. Izdrzace oni. Veliki su ovo. Ako je moja T izdrzala mnogo mladja od vase dece, izdrzace i oni veliki. Samo nemojte da pricate preko mobilnog.
Ljiso, ovo posebno vazi za tebe jer si ti sledeca. user posted image

user posted image Znam znam. Sve znam. I naravno da je logicno da se ne cujemo s njima. Bila moja frajla u kampu 5 dana i roditeljima bilo strogo zabranjeno da se cuju s decom a i deci bili zabranjeni telefoni (doduse moja nema telefon ali starijoj deci). Kazu bez obzira kolika su deca cak i starija tamo od 8 i 9 godina placu kad se cuju s roditeljima user posted image .

Rosita bas se razbaskario.

Jaooo mene sad uhvatila frka kao da se ja poradjam user posted image ajd Rosita sledeci put kad se javis da cujem "deran ispao" ahahha bez problema bez epizioomije i bolova (haha ala sanjarim)

Ljbim vas. Idemo na turnir. Virkacu u pauzama da vidim sta se zbiva

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1054
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
31.3.2018 9:21:45   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: vonavoj

Rosita,nema razgovora..moja T je imala skoro 3 godine..i nismo pricale..
..

Von, ja se sa njima ne cujem ni kad su kod mojihuser posted image Samo se sa T kuckamo preko mobilnog. Sinoc su htele da nam pozele laku noc. I moja mama je pristala. Inace ne daje . Ovako svima mir.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1055
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
31.3.2018 9:26:38   
vonavoj
Ja se umereno cuj3m kad odu kod sveki..ali kad je T bila na ekskurziji,nisam je zvala..

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1056
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
31.3.2018 9:26:45   
Rosita
Ljiso, nece to kod mene skoro. Vodenjak curka, ja leskarim i tako.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1057
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
31.3.2018 9:31:29   
milicicak
Ne znam, moja je navikla da ja nisam tu i da ona ode kod bake na par dana. I obavezno se cujemo svaki dan da mi isprica sta je radila. Ne cujemo se uvece pred spavanje, nego popodne. I obozava kad je zovem iz inostranstva ili iz neke sume pa joj usput i posaljem slike :)
Rosi, sad ti ostaje samo da cekas i nadas se da ovnic nece biti mnogo tvrdoglav user posted image moj ovnic pod utiskom barbi musketarke vezba macevanje i zvezde, blago meni...
Von, juce je bilo bas gadno vreme, meni su non stop puckali kapilari u nosu i bilo mi je lose. Mozda ti je pritisak zbog vremena skocio.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1058
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
31.3.2018 10:13:05   
Maraj
Rosi, deran boga mi zeza user posted image

Mi sad klopali pa cemo do crkve
Volim Lazarevu subotu
Rosi na divan dan ces se poroditi user posted image

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 1059
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
31.3.2018 19:32:53   
IvanaSK RR
Stomacici, selimo se u april..
Klik

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1060
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  39 40 41 42 [43]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  39 40 41 42 [43]
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
D.L.: Moja porođajna priča
Doktor me prima na patologiju i kaze da ne mrdam, jer beba je po svim parametrima sitna i porođaj se može završiti elekt...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here