|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 09/18 [chat]
29.9.2018 14:42:04   
Sanjica26 RR
Nadam se i ja da ne pusi i da ce prestati posebno sto je toliko cekala da dodje do trudnoce.

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 29.9.2018 14:47:36 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 09/18 [chat]
29.9.2018 15:06:08   
suzanazeljko
Bila sam,sada vise ne. 

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 09/18 [chat]
29.9.2018 18:05:37   
Maslacak15
Ne nikako!!! Primera ima nazalost narocito U srbiji. Zgrozim se uvek. To je jedna od najgorih stvari Koje mozes da Radis svom nerodjenom detetu U razvoju.a onda kad cujem cuveni izgovor:veci je stres za bebu da ostavim nego da Malo pusim je jedna od gorih gluposti. Da moze kaznjavala bi za Tako nesto.inace nemam nista protiv pusaca, moja omiljena je SVE Sto Radis Sebi Radis ali da bebomu stomaku...ocaj. jedino opravdanje Mi je hriscansko: boze oprosti im jel ne znaju sta rade.

(odgovor članu suzanazeljko)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 09/18 [chat]
29.9.2018 18:12:50   
jess021
Sutra malo ne znaju sta rade. 
Da, i ja odlepim kad cujem rekao mi je dr bolje da zapalim koju, nego da se nerviram???? 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 09/18 [chat]
29.9.2018 18:41:55   
vonavoj
Dunja,podicice se posteljica do 24te nedelje..i ja sam tako imala..jos ima vremena..Super da je sve ok!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 09/18 [chat]
29.9.2018 19:00:34   
suzanazeljko
Bila sam pusac godinu dana i do pre transfera sam ostavila. I ne planiram da pusim u trudnoci. Jedva sam cekala da zatrudim i borila se za to i ne zelim sad nesto da naudim bebi. 


°°Jedva cekamo da stigne beba°°

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 09/18 [chat]
29.9.2018 21:00:30   
Maraj
Dunja user posted image super
Bas si se malo ugojila. Za mene se kilogrami lepe u trudnoci...

(odgovor članu suzanazeljko)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 09/18 [chat]
29.9.2018 22:43:48   
dunja RR
Von, a da li si osećala pritisak u donjem stomaku i povremena probadanja u karlici i pubičnoj kosti? Mene razbija taj pritisak poslednjih par dana, i češće piškim. Mislim ne prečesto, ali do sada mi se uopšte nije piškilo, bukvalno sam se terala do wc-a.
U isto vreme sam počela i da osećam bebu, sada iščitah da se pokreti više oset___e kada je posteljica na zadnjem zidu. Ja je baš osećam, skoro uvek na istom mestu, sa desne strane.

Znam da se beba ranije oset___i u drugoj trudnoći, ali ovo nema veze sa tim, već zato što je sa S posteljica bila na prednjem zidu, i baš sam kasno počela da ga osećam.


Do pre neki dan ništa od ovog nisam imala, bukvalno nisam osećala stomak.
Možda i ova cista što se resorbuje pravi dar mar, a zatvor i dalje imam, sva sam napeta u stomaku.


IZVORNA PORUKA: vonavoj

Dunja,podicice se posteljica do 24te nedelje..i ja sam tako imala..jos ima vremena..Super da je sve ok!



< Poruku je uredio dunja RR -- 29.9.2018 22:56:53 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 09/18 [chat]
29.9.2018 22:59:50   
vonavoj
O da..sve je to normalno. Ja sam bas bila zabrinuta,jer mi je u prvoj bio skracen grlic,otvorena..pa u drugoj nisko posteljica,ali se podigla u 24oj i bilo je lakse. Citala i o onoj placenta previa,ma svasta..ali sve je proslo super. Tako ce i kod tebe,a inace super izgledas!A i normalno je da sada vise j cesce oset_is bebu nego prvi put..ja sam drugu bebu u 13oj nedelji,a sad M skoro u 12oj nedelji.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 09/18 [chat]
29.9.2018 23:03:12   
dunja RR
Znači kada se podigne posteljica bude lakše, smanje se ovi bolovi?

J sam u prvoj a i sada (za sada bar, nadam se da i ostane) imala dugačak grlić zatvoren, bez ijedne kontrakcije. Ali čitam da beba nisko može da izazove kontrakcije i skrati grlić.

Ali čitah tamo u temi juče, da je Maslačak pisala da nije ista stvar postavljena posteljica nisko i nositi bebu nisko?


Sada ću da nađem kako je dr napisao za posteljicu, da vam napišem, tamo u temi. Pls bacite pogled.

< Poruku je uredio dunja RR -- 29.9.2018 23:04:43 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 09/18 [chat]
29.9.2018 23:07:56   
vonavoj
Da.da..dunja,nemoj da brkas te dve stvari.Ja sam prvu bebu nisko nosila i zato mi se skratio grlic,lezala je na njemu.A u drugoj mi je nisko bila posteljica. I sve je bilo ok do kraja.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 09/18 [chat]
29.9.2018 23:08:53   
vonavoj
Kad se podigla u 24oj nedelji.(Ne mogu u mob verziji da uredim poruku)

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 09/18 [chat]
29.9.2018 23:13:17   
dunja RR
Hvala ti, jasno sad, ali ja nemam pojma da li je i beba nisko, to mi dr nije spominjao, ja ne znam da procenim (beba trenutno udara negde u predelu jajnika sa desne strane, ja bi rekla da je to nisko? ii je normalno za 17. nedelju?), a ovaj UZ juče je katastrofa, ništa nisam videla.
Takav UZ je bio i sa S, samo sam sneg videla. Ali verujem dr, znam da je bitnijie ko gleda od samog aparata.

Kod Ivanovića na UZ se vidi sve kao na dlanu, imaju savršen UZ. Ali sam morala da pređem kod mog dr koji će me porađati, bilo je krajnje vreme, ipak skoro ulazim u 5. mesec, da se osiguram za porođaj kod njega. On privatno radi u dve ordinacije, u obe je loš UZ.

< Poruku je uredio dunja RR -- 29.9.2018 23:15:26 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 09/18 [chat]
29.9.2018 23:15:06   
vonavoj
Rekao bi ti. Mada je za tu nedelju i normalno da je beba nisko,jos uvek..pa materica nije jos ni preko pupka..

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 09/18 [chat]
29.9.2018 23:47:05   
suzanazeljko
Moze li neka da mi objasni kako se to racuna koliko si dana/nedelja u drugom stanju. Poslednja menstruacija je bila 28.avgusta a transfer je radjen 18.sept. 11 dans posle tranfera beta je bila 251. E sad ja uopste nzm koliko sam trudna? 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 09/18 [chat]
29.9.2018 23:49:33   
Maslacak15
rekli smo ti juce. Trudna si 4 nedelje. user posted image

(odgovor članu suzanazeljko)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 09/18 [chat]
30.9.2018 19:55:10   
Sanjica26 RR
Trudnice, prelazimo u oktobarsku temu. KLIK

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 167
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Idi na:







Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.
13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here