|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Trudnice 1-42 nedelja 09/18 [chat]
31.8.2018 11:21:27   
IvanaSK RR
Drage naše trudnice, nastavljamo razgovor ovde user posted image

Uživajte i družite se!

Vašu trudnoću možete pratiti na Ringeraji na sledeće načine:
-u kalendaru trudnoce Klik
-putem mail-a Klik

Procitajte i zanimljive clanke o trudnoci:


-rast ploda po nedeljama Klik
uobicajeni pregledi i analize u trudnoci Klik
-tumacenje ultrazvucnih nalaza u trudnoci Klik


Za trudnice pred porodjajem imamo :
-spisak porodilista u Srbiji Klik

Nakon porođaja vidimo se u temi spisak spisak RR mama

Ne zaboravite da konkretna pitanja o zatrudnjivanju, trudnoći, bebama, deci, porodici itd. postavljamo u za to otvorene teme.
Zbog toga preporucujemo da procitate opsta pravila koristenja foruma Klik

Ako ta pravila budu kršena,chat teme ćemo zatvarati .

Javite se moderatorima ili administratoru putem privatne poruke kada ima nekih promena oko termina, da redovno ažuriramo spisak .


Spisak trudnica:

11.12.2018 dekidaki0206 user posted image

25.02.2019. MojMiki user posted image user posted image

26.02.2019. dejana007 user posted image

8.3.2019. dunja RR user posted image user posted image

25.03.2019 mama ivane user posted image user posted image





< Poruku je uredio veselica RR -- 24.9.2018 19:39:36 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 09/18 [chat]
31.8.2018 11:45:48   
lesli
Da se zapljunem u septembar sa zeljom da se odjavim odavde za jedno 10-14 dana user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 09/18 [chat]
1.9.2018 2:25:10   
MojMiki
Lesli nisam sigurna da li sam citala...ides li na prirodan porodjaj ili cr? Gde ces se poroditi?
Ja lecim M , temperatura koja ne popusta vec peta noc. Vadili smo krv, kazu jak virus. Ja sam dobro sem sto ne spavam, ali brinem za M. Dam mu brufen polovinu od kg i deluje tek za oko 1.5h i posle 4h od davanja ponovo temperatura, na paracetamol ne reaguje.

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 09/18 [chat]
1.9.2018 14:29:36   
dunja RR
Miki, joj ozdravite brzo!Mi smo tj. S, zaradio gadan osip ali hvala Bogu nema T.  Nadam se da ste sve dobro, trudnicice. 

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu MojMiki)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 09/18 [chat]
1.9.2018 14:40:49   
Maslacak15
Lesli da te razocaram zivot nije vecernja revija zeljauser posted image Ja ti zelim i tvojoj devojcici ravnih 40 nedelja, jer je tako najbolje a za bonus ce morati ona sama da odluciuser posted image Osim toga mislim da bi ti jedna vaga bolje pasovala od zenske device, ali ovaj poslednji komentar necu potkrepljivati mojim naucnim akreditivimauser posted image .

Miki Drzi se!
Pozdrav za sve trudniceuser posted image

< Poruku je uredio Maslacak15 -- 1.9.2018 14:41:52 >

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 09/18 [chat]
1.9.2018 14:49:15   
Sanjica26 RR
Maslacak, nemoj da diras nas deviceuser posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 09/18 [chat]
1.9.2018 15:03:03   
Maslacak15
daleko bilouser posted image Ja sam samo rekla mislim da bi za Lesli i njen karakter vaga bila bolji match- ja kao astroloski ekspert hahahhaha.

Osim toga ja nikako da ukapiram da bilo ko zeli da se porodi sa 37+0. Ok ako se desi nije strasno naravno, ali mislila sam da smo vec naucili da je svaki dan u stomaku plus za bebu ( pod uslovom da nema medicinskih problema). Lesli je za neke stvari pravi streber a onda ne pazi na casu pa moram da je pecnem.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 09/18 [chat]
1.9.2018 15:22:16   
Sanjica26 RR
Salim se Maslacak. user posted image
Lesli ce sigurno da se porodi u 40. I ja imam taj osecaj. user posted image

Porodila sam se i sa jednom i drugom u 42 nedelji. Ni tada nisam zelelauser posted image A gospodjice ni tada nisu htele da izadju. A sve vreme sam imala kontrakcije.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 09/18 [chat]
1.9.2018 15:57:48   
Rosita
Sanjice, budi iskrena, bolje da bude vaga ;)Srećno!

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 09/18 [chat]
1.9.2018 18:00:54   
lesli
IZVORNA PORUKA: MojMiki

Lesli nisam sigurna da li sam citala...ides li na prirodan porodjaj ili cr? Gde ces se poroditi?
Ja lecim M , temperatura koja ne popusta vec peta noc. Vadili smo krv, kazu jak virus. Ja sam dobro sem sto ne spavam, ali brinem za M. Dam mu brufen polovinu od kg i deluje tek za oko 1.5h i posle 4h od davanja ponovo temperatura, na paracetamol ne reaguje.


Miki, ozdravite brzo!
Da li smes da mu dajes nesto za imunitet? Propolis ili nesto slicno?

Dunja i da vas brzo prodje osip!

Za sada je plan da se ide na prirodni. Naravno ako se ne pojavi konkretan razlog za CR. Moja dr ne smatra da je VTO konkretan razlog i drago mi je zbog toga. Doduse, nece me ona poradjati, jer vise ne radi drzavno, ali ce mi biti "veza".

A u planu je Zemun. O NF sam ovde, a i sa strane cula losa iskustva u poslednje vreme. U Visegradskoj nam se poradjala kuma, pre godinu dana i rekla "nikad vise tamo" iako je privatno vodila trudnocu kod doktorke koja tamo radi, tako da je izbor pao definitivno na manja porodilista - Zemun, DM, gradska... Od toga nam je Zemun najblize, a culi smo da su ok.

Nego da li je neka od vas cula za program 9 na 9 (jevremova je u pitanju, cini mi se)?
Nisu uopste male pare u pitanju, ali uslovi zvuce bas primamljivo.Doduse, sad mi je malo kasno za to, ali pitam onako informativno...

A inace vam slabo ide matematika. Ako sam sad 36+, za 10-14 dana je blize 38, nego 37+0 user posted image


< Poruku je uredio lesli -- 1.9.2018 18:12:00 >

(odgovor članu MojMiki)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 09/18 [chat]
1.9.2018 18:27:23   
mama ivane
Kako ste drage mojeuser posted image

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 09/18 [chat]
1.9.2018 18:50:17   
MojMiki
Lesli sto duze izdrzis to bolje i za tebe i za bebu. Videces :-) A ja cu morati carski ponovo, nije moj izbor. Prvi put sam u Visegradskoj...nisam odusevljena, ali prezivi se tih par dana. Uzela sam apartman zbog wc-a jer je jako prljavo....i imala sam sasvim drugaciji tretman nego ostale zene, sto je tuzno. Mene su previjali svaki dan a druge i kad im treba kazu da nemaju materijal. Inace ni taj "aprtman" nije bas sjajan...Sada bas ne znam ni kod kog lekara ni koju bolnicu i stalno se raspitujem. Jedino znam da necu u SD

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 09/18 [chat]
1.9.2018 18:53:37   
Maslacak15
Hahaha Lesli ja znam na tu temu Samo jednu matematiku: 27.9. je Datum terminski. Sto znaci treba da se poredis najranije 20.09. Ja smatram da nista pre 39+0 ne treba pozurivati i prizeljkivati. Tako da se ja nista zbunila nisam. I posto svima zelim najbolje, zato ti zelim Malu slatku vagu oko 25 og ili kasnije.

(odgovor članu mama ivane)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 09/18 [chat]
1.9.2018 19:43:08   
Sanjica26 RR
Taman da se porodi za moj rodjendan. Divan je datum 20.9. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 09/18 [chat]
1.9.2018 20:44:16   
veselicaa
Lesli obavezno da bude devica user posted image user posted image Imam dve device,perfekcionisti,zenstvene,pametne,lepe user posted image ,N je beba ali se vec vidi da ce biti kao A.Perfekcionizam ih cini malo nervoznim ali kada pogledas sve osobine device su najbolje.
Trudnice :* :*

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 09/18 [chat]
1.9.2018 21:13:05   
lesli
IZVORNA PORUKA: veselica RR

Lesli obavezno da bude devica user posted image user posted image Imam dve device,perfekcionisti,zenstvene,pametne,lepe user posted image


Eto, konacno me neko razume sto ne bih da cekam termin user posted image

Maslacak, znam da je idealno sa 39+, ali imam brdo razloga zbog kojih bih volela da malko porani. Znam ja da ne mogu da uticem na to, samo kroz zezanje iznosim sta bih volela...

Mama ivane ja se trenutno osecam kao slonica user posted image
Kako si ti? Jesu li prestala krvarenja?

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 09/18 [chat]
1.9.2018 21:18:57   
Sanjica26 RR
Eto Lesli sve ti je rekla Vesi za device.  :D 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 09/18 [chat]
1.9.2018 21:49:43   
Rosita
Haha, ja bih samo malo ispravila vesi- perfekcionizam ih čini malo više neuroznim. Super su kao deca, ali kasnije... Ne bih ja sad da se projektujem :). A ne valja ni generalizovati. A ni mašiti temu :). Kad krene lesli, krene :)

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 09/18 [chat]
1.9.2018 23:59:13   
Dragce86
Zenice, kakve su muske device a kakve muske vage? :P Nama je termin 2.10.al nesto mi se cini da dasa nece cekati bas toliko...Mene ubise ovih dana povremene nesvestice, puls varira, sledece nedelje mi se vraca dr iz dz sa odmora pa ce sigurno da krenu i ctg pregledi i razne analize za 9.mesec, a voznju kolima ne podnosim, jer mi odmah krecu kontrakcije...

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 09/18 [chat]
2.9.2018 13:30:53   
IvanaSK RR
Imamo temu o horoskopskim znakovima nase dece pa mozete tamo pisati
Klik

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 09/18 [chat]
2.9.2018 16:19:25   
lesli
Pec, pec user posted image

Kako ste user posted image ?

Ja nesto spavala katastrofa, imala i proliv u pola noci...i bas mi je glava padala za vreme rucka. Sad se osecam samo smlaceno, ali mislim da nista od spavanja... Odoh da citam nesto, jer mm izadje da nesto obavi.

Miki, je li M bolje?

Dunja, kakvo je stanje kod vas sa osipom?



(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 09/18 [chat]
2.9.2018 16:22:07   
lesli
E i jedno pitanjce, moze li da se nekako spreci ili bar smanji oticanje?

Do pre par dana sam bila super, sad sam pocela malo da oticem. Noge su mi kao balvani, bas grozno izgledaju user posted image

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 09/18 [chat]
2.9.2018 16:41:03   
IvanaSK RR
Lesli, evo teme
Klik

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 09/18 [chat]
2.9.2018 16:56:55   
MojMiki
Danas je M bolje sto se tice temperature, sinoc sam mu poslednji put dala sirup , danas je T isla do 37.6 i sama pala. Ali kasljuca, pa pokusavam nekom preventivom da to predupredim.Ja sam malo obrisala prasinu i crkla, stomak malo bolucka. Od sutra ulazimo u 16n Dunja sta ima kod vas?

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 09/18 [chat]
2.9.2018 17:08:57   
lesli

IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Lesli, evo teme
Klik

Hvala Ivancice. Tamo zene uglavnom kulaju user posted image ,ali bih mozda mogla da probam sto neko napisa sa vodom i morskom solju.

Miki super sto mu je bolje user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
Krvarenje u drugom i trećem tromesečju tru...
Pročitajte koji su najčešći razlozi zbog kojih u drugom i trećem tromesečju dolazi do krvarenja u trudnoći.



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here