|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (04.09.-08.09.2019.) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: Beca.t
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 09/19 [chat]
21.9.2019 10:24:01   
Maruska15
Hvala ženske na podršci. Ja sam se prepala zato što je babica koja mi je radila ultrazvuk malo digla paniku. I odmah otrcala kod nekog glavnog doktora kako reče jedan od najboljih na klinici da se konsultuje sa njim. I imam kod njega zakazan uzv za 2 nedelje. Znači do pre tri nedelje je sve bilo savršeno i sada odjednom beba je velicine za 17 nedelju a ja sam 18+2 po zadnjoj menstruaciji. Znači skoro 10 dana zaostaje. Prva cerka mi je rodjena 2 nedelje pre termina sa 3800 i 53cm. I ne vidim razlog da ova beba bude sitnija, ali opet svako je dete priča za sebe.

(odgovor članu popkica bebic)
Direktna veza do poruke: 151
21.9.2019 12:05:48   
AnaTamara
Ja uopšte nisam svesna da cu se uskoro poroditi 🤣

Za bolje znam ali mi bolje ne treba

(odgovor članu Maruska15)
Direktna veza do poruke: 152
21.9.2019 16:28:11   
popkica bebic
AnaTamara, ni ja nisam svesna toga! Ti barem znaš kadar ćeš, a ja nemam pojma i što duže traje, veći super i moji strahovi.

Mame, tužno je kako se slabo piše ovde. Baš je pusto u temi. Gde su sve prijavljene trudnice, kako li su? 

"Mama je glagol od glagola raditi!"

(odgovor članu AnaTamara)
Direktna veza do poruke: 153
21.9.2019 19:27:13   
Maruska15
Blago vama koje ste pred porodjajem. Ja sam se danas konačno preselila u novi stan. Sve je sređeno cakum pakum.  Umorna sam kao pas,ali srećna što je sve gotovo. Odoh sad da se banjam,prijatno vam veče svima na forumu. 💖

Direktna veza do poruke: 154
22.9.2019 9:22:45   
popkica bebic
Dobro jutro, žene, majke, trudnice! 😄 Kako smo danas? Ja dinstam konjetinu, a vrlo rado bih jela nešto drugo. Celu noć nisam oka sklopila. Sve vreme mi je porođaj bio na pameti iz kojekakve scene i baš, baš sam se uznemirila. Još uvek nisam načisto sa sobom da li da tražim epidural.... Joj.... 🙄

(odgovor članu Maruska15)
Direktna veza do poruke: 155
22.9.2019 9:27:53   
Bojana05
Dobro jutro☺️☺️Koja ti je to beba Popkice,prva ili...? Nova sam pa nisam upucena...mislim da nema potrebe toliko da se plasis. Ja sam se oba puta porodila prirodno bez ikakvih problema😁naravno prirodno je osecati neki strah,ipak je to porodjaj ali opet brzo prodje

Direktna veza do poruke: 156
22.9.2019 9:31:23   
AnaTamara
Maruska, blago tebi kada ti je sve sredjeno, kod mene se sada kreci, ruse zidovi, lepe plocice.... 🤣

Za bolje znam ali mi bolje ne treba

(odgovor članu Bojana05)
Direktna veza do poruke: 157
22.9.2019 9:31:43   
Bojana05
Sto se tice epidurala,znam dosta prijateljica koje su se tako porodile bas iz straha od porodjaja i bola i stvarno su bile zadovoljne kao je sve proslo☺️☺️Treba da uzmes nesto sto ce tebi celu stvar uciniti prijatnijom

(odgovor članu Bojana05)
Direktna veza do poruke: 158
22.9.2019 9:49:13   
popkica bebic
Bojana, u pitanju je treća beba. Dva puta sam se i ja poradjala prirodno, bez ikakvih anestezija, ali bilo je užasno bolno, pogotovo kada krenu naponi. Zato sam otkinuta, ovaj strah već predugo traje! Kad bih makar znala da će brzo da bude i dobro sve.... 

(odgovor članu Bojana05)
Direktna veza do poruke: 159
22.9.2019 10:47:38   
Bojana05
Pa nema sta da mislis onda,ti znas kako je sve bilo i zasto bi se mucila ako vec mozes epidural☺️☺️Nije svima isto a nije ni svaki put isto ni istoj zeni,tako da ja bih na tvom mestu izabrala epidural bez razmisljanja. Ja se ne bojim prirodnog porodjaja samo da sve ide kako treba,da ne moram na carski,to je moj strah😂😂

Direktna veza do poruke: 160
22.9.2019 12:03:56   
Beca.t
Svako svoju muku....mene ceka CR kao i prvi put, oporavak je malo tezi, svako ko moze najbolje priroeno. Ja da mogu uzela bih epidural😀 
Ove nedelje idem na UZ,jedva cekam. Danas sam aktivna  i spremila rucak do pola. Evo nas na Dunavu, oni voze bajs a ja jedem palacinke.

(odgovor članu Bojana05)
Direktna veza do poruke: 161
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Idi na:

Kuvar: Srecko47E
Fantastican domaci.

Anketa

Jedno dijete
Diabla

Mame, koje imate samo jedno dijete, koji je vas razlog zasto ne zelite da imate vise djece?

Moja ljubav je dovoljna za samo jedno dijete (24%)

Tezak porodjaj i oporavak (37%)

Nemate zivaca i strpljenja za jos djece (31%)

Roditeljstvo nije za mene (7%)

Ukupan broj glasova: 124

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!

Oznake

Click Here