|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 14 15 [16]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice (1-42) nedelja,04/17 [chat]
29.4.2017 10:17:54   
Zemunka85
Jutric.
Ja sam bas lose spavala. Vrv od soka. Zene moje, ja nikada nisam ni pomislila da imam sina, niti zamislila sebe kao majku muskog deteta. Iskreno, nikada sina nisam ni pozelela. Naaaraaaavno da ga vec obozavam i da ne mogu da docekam, jos vise sam uzbudjena jer mi je sve novo, ali ja sam u soku. Ja sam bukvalno sve za zenske gledala .. to je vec bila gotova prica. I toliko sam zbunjena sada, panika opsta. Trebace mi vremena da se naviknem. Sve mi je neki kez na licu od neverice, volim ga puno puno jedva cekam da ga upoznam, ali da sam u soku - u soku sam.
Aahahhaa Mariyja, pa taj fazon. Pitam ja L juce kako cemo mi sada sa p.som kada to nikada nismo videle user posted image , kaze ona videla je od Vanje na izletu, to nesto visi na dole, kao neka vilica ahahah pojma nemam sta joj to znaci i ima nesto sa strane :D.
Inace ja sledeci petak idem na 4D, mozda se i desi nesto user posted image

Inace moj doca je car, car bre, ma carina! Ljudina! Tako ga volim i tako sam sa njim spokojna.

Sto se tice velicine bebe, ja ovaj put znam tacno i ovulacija kada je bila, pa mi se po tome sve uklapa i nema puno lupanja.
Prosli put je sve nesto bilo otprilike i to zaista zna da zbuni.

Krin, uh ... zaista, radi te vezbice sto vise .. probaj. A i onu tako nekako cudno lupkaju u stomaku, mene od pocetka beba isto udara, dole niiiiisko, a eto okrenula se naglavacka. Ako su joj noge na gore, ja njih uopste ne osecam. Tako da , radi ti vezbice i nadaj se do poslednjeg trenutka, a mi svi drzimo fige.

Ao bre al se osula tema user posted image nigde nikog ....

Sama cu ostati jos malo user posted image

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 376
   RE: Trudnice (1-42) nedelja,04/17 [chat]
29.4.2017 10:40:00   
Bunnyca
Mariya, Zemunka kod mene je isti slucaj Imam devojcicu i sada je bata i iskreno bila sam em u soku, em tuzna malo, jer smo obe jakoooo zelele devojcicu, odnosno seku.Prvo je bilo isto pitanje, sta mi da radimo sa batomuser posted image Naravno brzo nas je proslo i navikle smo se da ce biti jedan bata

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 377
   RE: Trudnice (1-42) nedelja,04/17 [chat]
29.4.2017 11:42:43   
krin 40
Ja se vratila u krevet i sad ustala☹Sad sam komirana i nesposobna za bilo šta.Žene radim vežbe u svakoj prilici.I džaba(za sada)user posted image .Mariya ima i na koga da bude tvrdoglav.I S i N su ceo život kao dva magareta😃Što se pola tiče mm i meni je bilo sve jedno.Imala sam missed ab pre ove trudboće i želja je bila samo da sada uspe i da je živo i zdravo.Deca su od prvog dana isključivo želela brata😃.Sin je rekao da mu je dovoljno da za neku godinu "juri i čuva od mangupa jednu sestru",a ćerka je imala teoriju da je "šteta roditi još jednu devojčicu jer ni jedna više ne može da bude lepa i pametna kao ona".😃😃😃.Tako im se želja ispunila

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Bunnyca)
Direktna veza do poruke: 378
   RE: Trudnice (1-42) nedelja,04/17 [chat]
29.4.2017 15:35:53   
MicinaMama
Heheh krin,ja sam zelela jednog decaka samo to se meni nece ispuniti nikako user posted image

Neka je zivo i zdravo,sta je tu je...imam vremena da rodim jos jedno i onako sam htela da za zivota imam cetvoro dece.Sad cu na kraju jula da napinim 28 godina.Pa cu u tridesetoj-trideset i prvoj jos jedno i to je to.





(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 379
   RE: Trudnice (1-42) nedelja,04/17 [chat]
29.4.2017 17:55:06   
krin 40
Ihiii micina m ti si mlada(starija sam 13 god:P).Imaš vremena koliko hoćeš

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 380
   RE: Trudnice (1-42) nedelja,04/17 [chat]
30.4.2017 10:19:40   
krin 40
Jutro.Nema nikog?Što reče Zemunka,osipa se tema,sve nas je manje.Zumbulić se ućutao pred porodjaj😃Ja čekam nju da izguramo pa onda jauser posted image .Mpj sin je tako strašno udarao noćas da sam mislila da ću se poroditi.Boleo
me je stomak sat-dva.Mene inače nikada ništa ne boli.Da nije i dalje karlično obradovala bih se bolovima.

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 381
   RE: Trudnice (1-42) nedelja,04/17 [chat]
30.4.2017 10:46:58   
Zemunka85
Dancic.

MM i ja ustali, L kod mame, sad cemo po nju, pa sa kucom na kej.
Cula sam se malopre sa mojim docom, hoce da mi zakaze 4D u Zemunskoj, da ne placam privatno, pa da vidimo sta ce uraditi.
Jeste vi radili 4D?

Joj Krin, uvek postoji tracak nade. Kao sto nisi izvalila da se okrenuo karlicno, mozda je i sada naglavacke. Kao sto rekoh, mene bebac (sin ahahaha user posted image ) uvek isti udara a umedjuvremenu se okrenuo. Tako da ima nade, ima nade.

Ja sam 21+1, sto kazes i ja racunam da cu se porodim oko 38e user posted image , tako da sam daleko pregurala pola. Ma nista mi nije tesko, kada se dobro osecam. Jos more - proletece i taj 6i. Onda kada udjem u trece tromesecje klajklaj polako.

Mi cemo sutra za Nis, ali uvece se vracamo. Tamo mi je najuza rodbina. Sestra od strica, sa kojom sam jako bliska, vrsnjakinej smo, nemam blizu, se udaje 7. Okt. Nece da cuje da ne dodjem. Kada nemas decu, uopste ne kapiras. Ja msm da je to zestoka vratolomija, kada imas bebu od mesec dana. Ako idem bez bebe, pa i na par sati, to je vec 10ak sati bez nje tj bez mene i (.)(.) a ako Bog da, to bi taman trebalo do tada lepo da se uhoda. Druga opcija je da je vodim. Ima gde da bude ona sa mojom mamom, pa ja da dolazim na 2-3sata, ali mi zao da cimam do Nisa jednomesecnu bebu user posted image . Imate li vi neki preglod?

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 382
   RE: Trudnice (1-42) nedelja,04/17 [chat]
30.4.2017 11:23:55   
krin 40
Ja sam sa mojima kada su bili bebe svuda skitala.I sad kad se porodim idem sa bebom na mesec dana u Ča.Ceo avgust.Jeste da to nije 10h puta već dva,ali
tamo ga svakodnevno vodim na izlete.Ići ćemo na Zlatibor,na Mokru Goru u Vrnhačku Banju,kad saberes to je to.Sve mi je bolje od pomisli da budem zarobljena
u kući.Takav mi je temperament.Samo bih negde išla.Ubiše me zidovi u pojam

< Poruku je uredio krin 40 -- 30.4.2017 11:34:02 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 383
   RE: Trudnice (1-42) nedelja,04/17 [chat]
1.5.2017 0:11:01   
Mariya
Heej drugarice!
Ništa ne pišete!
Zumbul se utišala pred porođaj.. Da se nije porodila možda?
Ne javljaju se ni Mimica ni Ana, zauzete su bebamauser posted image
Krin, vežbaš li? Moraće bezobraznik mali da se okrene, nema druge opcije,reci mu!user posted image
Zemunka, sve isto kod mene, nikad nisam želela niti sam se videla kao mama dečaka ali etouser posted image A za putovanje, ja bih ga vodila za Niš, pa on neće ni primetiti ništa, bebe sa mesec dana još spavaju većinu dana. Samo da se ti oporaviš od porođaja, sa njim ćeš lako, mislim jauser posted image

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 384
   RE: Trudnice (1-42) nedelja,04/17 [chat]
1.5.2017 6:20:56   
nikiteki
Dobro jutro. Evo da se javim ja sam bila na kontroli sve u redu da 15+5sam nedelja ja pitala sta nosim kaze ne vidi se jos.

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 385
   RE: Trudnice (1-42) nedelja,04/17 [chat]
1.5.2017 9:42:23   
IvanaSK RR
Stomacicic,nastavljamo caskanje ovde Klik

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 386
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  12 13 14 15 [16]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 14 15 [16]
Idi na:







Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here