|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Trudnice 1-42 nedelja,07/17
30.6.2017 22:23:21   
emicaa
Drage nase trudnice, nastavljamo razgovor ovde user posted image
Napravili smo male izmene i odlučili da spojimo trudničke teme i da otvorimo jednu u kojoj će se okupljati sve naše trudnice.

Uživajte i družite se!

Vašu trudnoću možete pratiti na Ringeraji na sledeće načine:
-u kalendaru trudnoce klik
-putem mail-a klik

Procitajte i zanimljive clanke o trudnoci:

-rast ploda po nedeljama klik
-uobicajeni pregledi i analize u trudnoci klik
-tumacenje ultrazvucnih nalaza u trudnoci klik

Za trudnice pred porodjajem imamo :
-spisak porodilista u Srbiji klik

Nakon porođaja vidimo se u temi spisak spisak RR mama
Ne zaboravite da konkretna pitanja o zatrudnjivanju, trudnoći, bebama, deci, porodici itd. postavljamo u za to otvorene teme.
Zbog toga preporucujemo da procitate opsta pravila koristenja foruma
Ako ta pravila budu krsena,chat teme ćemo zatvarati .

Spisak trudnica koje su u trecem tromesecju :
15.07. 2017. WhiteSnow
09.09.2017 Zemunka
Javite se moderatorima ili administratoru putem privatne poruke kada ima nekih promena oko termina, da redovno ažuriramo spisak .

< Poruku je uredio emicaa RR -- 30.6.2017 22:25:25 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,07/17
1.7.2017 7:40:21   
MasnaMasnica
Juhuuuser posted image samo da mahnem,mi u Vrnjackoj Banji uzivamo. Ne stizem da pisem ,da ugrabim sada dok svi spavaju da mahnem i napisem koju.
Maro super za trudnocu,samo uzivaj ,i ja sam i prve dve i sada. 😊 jeste li se vratili u inostranstvo?
I ja uzivam,bas volim da se sredjujem,izlazimo,setamo,volim ovo stanje i stomacic!
Zemunka neka je neka se raduje!
Tako je moja Una odusevljena bratom,od pocetka ga zeli ,nekad me smoriuser posted image
Pipi super za bebca,i sto hematom nestaje!
Mamice bice sve ok ovaj put!💓

Inace mi danas na pola,juhuuuuuser posted image bas prolazi brebrzo!😕😑

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,07/17
1.7.2017 9:34:46   
IvanaSK RR
Trudnice, da sto lakse podnesete jul i vrucine!
Pipi, super sto nestaje hematom!
Zemunka, pusti je, nek se raduje. I moj sin je tako. Posle su mi svi zivi pricali kako je bio srećan kad sam se porodila. Drugari i uciteljica su cak skupili parice i kupili bebi pokloncic i napisali joj posvetu. Pravio se vazan, samo tako :)

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,07/17
1.7.2017 9:55:41   
nikiteki
Evo i ja da se javim, ne stižem da pisem ali redovno citam.Radim kada dodjem kuci raskrcujem jer smo krecili tako da nemam vremena ni da se odmorim.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,07/17
1.7.2017 11:32:47   
MaRa94
Ma jesmo, vratili smo se. Uzasno vreme, bas je hladno. Ne prelazi 20 stepena, vetar duva ma uzas.
Toliko mi nedostaje leto. Ima li neka iskustva sa maslinovim uljem za strije? Citala sam nesto po netu i pise da je odlican protiv strija u trudnoci.
Poceo je stomacic da raste pa me strah da ne ispuca koza.
MasnaMasnica jel si se navikla na ideju da je decak?



< Poruku je uredio MaRa94 -- 1.7.2017 11:34:17 >

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,07/17
1.7.2017 13:17:25   
IvanaSK RR
Maro, maslinovo ulje je sigurno dobro.
Evo teme o strijama Klik

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu MaRa94)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,07/17
1.7.2017 13:22:39   
MasnaMasnica
Hoces li se tu i poroditi? Valjda ce se uskoro prolepsati.
Ja nisam koristimo maslinovo dobila sam neku kremu ovde na rr sa Norom ,a sa Unom sam koristila neku,sveki mi je donela iz Nemacke i nisam se cesto mazala. Ni jednu nisam dobila. Sada jos nisam krenula pocecu ovih dana cisto reda radi.
Inace ja se necu navici do porodjaja,ne znam kako je sa njimauser posted image mada pocela sam da mu kupujem garderobicu.☺👶❤

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,07/17
1.7.2017 13:25:45   
zumbulcic
Dan curke. Evo i ja ujagmi malo vremena da se javim i cestitam ponosnim mama na bebicama a trudnicama zazelim ugodan ostatak trudnoce.
Vidim ima i novih clanova, super samo se druzite.
Meni ova rr bas nedostaje user posted image Ja od svog djecaka ne mogu nista...evo sad pisem a on cmizdri
Ne znam da li je normalno ali taj hoce samo sisu. Dojim ga na svakih sat ipo do dva sata, pa odspava sat pa opet na sisu pola sata ma ludnica. Ako nije na sisi onda cmizdri (sto bi moja nena rekla kao da ima hevinu izmedu nogu user posted image ). Uglavnom smo dobro, e da poceo mi se smijat user posted image
Da vas pitam sta vi mislite kad bi ja mogla pocet s vjezbanjem obzirom na carski? Noge su mi bas dobile naslaga, stomaka imam jos malo. Za tri dana nam dva puna mjeseca user posted image
Idem sad da ga opet prikopcam na sisu pa javim vam se opet. Uzivajte mi i imate pusu od nas user posted image user posted image

_____________________________

Juni 2009 pocetak borbe 22.9. i 2.12.2013 IUI-beta 2,1 24.12.2015. ICSI 1 blast/4.1. 10dpt bt14,77/12dpt bt 47,5/ 14dpt bt 145/spontani 5s4d 13.1.
1.FET 2.5.2016. 2 blast/ 13dpt beta<1
2.FET 2.9.2016 1 blast/13dpt beta 540/15dpt beta 1321

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,07/17
1.7.2017 13:28:08   
mali_mis
Um sta tu imas da se navikavas oko pola, decaci imaju visuljka, devojcice nemaju i eto user posted image

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,07/17
1.7.2017 13:30:19   
IvanaSK RR
Zumbulcicu, nedostajes :)
Sto se tice vezbi, ja bih sacekala sest meseci.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,07/17
1.7.2017 13:44:45   
degu
Zumbulicu pusti vezbe, mali ce sve isiskati. Tako je moja Doda sisala, iscedila me je. Ovaj mali je vec lencuga, sve nesto pomalo sisa. Javljaj se taman dok glodje sisu pola sata. I menjaj potpis user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,07/17
1.7.2017 13:52:15   
vocicana
Zumbulcicu user posted image ljubi cmizdravca! Slatki su, tako rastu.
Moj sin puni 1 meseciza kojidan, prosto nemogu da verujem kako ide vreme.
Trudnicice, sve vas grlim

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,07/17
1.7.2017 14:10:42   
MaRa94
Ne znam da lu da se ovde poradjam. Jos uvek sam u nedoumici, jer ako se ovde porodim bicu poprilicno sama, tj prvo moze doci moja mama, posle svekar i svekrva. Pa tek onda braca i sl. Jer ne mogu svi odjednom. I onda mi zao, i zbog njih i zbog mene. Pa razmisljamo da ja odem septembra u Srb, a mm da dodje krajem novembra, da usme odmor i da zajrdno budemo tu do marta meseca. I onda svo troje nazad za Dansku.
A sa druge strane ovde su mnogo, mnogo bolji uslovi. Jedina je mana sto dete sve jedno ne dobija danske papire pa zbog toga se i dvoumimo da li da se poradjam ovde ili ne. user posted image

Inace nisam sklona strijama, ne znam, ali me bas strah da ih ne dobijem.

Zumbulic, ovde vezbaju 2 meseca nakon carskog reza. Sve zavisi tj od rane. Ako ti fino zarasla onda mozes. Najbolje da se posavetujes sa doktorima.
Mada mislim da i ishranom mozes dosta da sredis, ali sa druge strane dojis tako da ne znam sta smes i koliko treba da jedes.
Mozda cu i ja morati na carski, jer sam imala operaciju kicme pre 4 god. I onda cu ici na pregled posle 7. Meseca pa cemo videti.
Kako ide oko carskog u srb, ovde se daje lokalna anestezija a u Srbiji jel totalna ili?
Mame usivajte sa vasim bebama, sve su to slatke muke.. jedva cekam da i ja imam bebicu, uvek sam mastala o tome kako ce biti kada postanem mama.
Uhhh al sam se raspisala ... user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,07/17
1.7.2017 16:40:43   
krin 40
Evo da i ja mahnem mojim dRRugaricama i novim trudnicama😃 Mi danas napunili mesec dana.Zumbule,dušo moja,jeste da kuckamo na Viberu ali da te pozdravim i ovde..Rekoh ti,sa drugim će biti lakše a sa trećim pesma😁😁😁..Mimica isto ne stiže da piše.Lepo kažu trudnice,kucajte dok sisaju.Moj sisa deset minuta,kao tajfun
se sjuri i ćao😃 Ljubim vas sve😘

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu MaRa94)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,07/17
1.7.2017 19:26:36   
mama Jo
Pozdrav koleginice trudnice 😊😊 super mi je ovo caskanje i razmenjivanje iskustava 😊😊
Sto se rice strija meni je u prvoj trudnoci Saljicec striet pomogao toliko, da nemam nijednu striju 😊😊 sada ga isto koristim u ovoj drugoj trudnoci, i nadam se da cu opet tako proci... Ja sam inace cula za kokosovo ulje, hladno cedjeno, da je savrseno za negu inace -koze, kose... pa izmedju ostalog i za strije 😊😊
Inace, nisam bas najbolje razumela - na RR postoji spisak trudnica, posto sam ja sad usla u drugo tromesecje, volela bih da budem na nekom tom spisku, jer sam sve aktivnija ovde na sajtu inace... treba nekome da se javim?
Veliki pozz za sve 😊

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,07/17
2.7.2017 7:36:11   
mamica 91
Jutrooo..ja pijuckam kaficu na terasi ispred kuce, mir ,tisina...V gleda vini Pua, U jos spava, muzic se sprema da pomogne svekijevcima da krece...sinoc smo išli u vožnju biciklima i bas nam je bilo lepo, večeras cemo opet ako ne bude kise...

Maro ja sam dobila strije u prvoj trudnoći,nekih 7dana pre porodjaja, a mazala sam se saljicevim od kad je počeo da raste stomacic, i to sam se bas bas mackala..i te stije su užasno depresivno delovale na mene, sada mi je sve jedno, ni je primećujem ih..

Jaaao UM pa diiivno, dve princeze i sad decaaak.

Mama jo dobrodosla u društvance.

< Poruku je uredio mamica 91 -- 2.7.2017 7:38:59 >

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,07/17
2.7.2017 10:40:47   
Dragica Draga
I ja sam isto mazala Saljica, ali sam dobila koju steiju... prosto u tome ucestvuju mnogi faktori, krema je tu samo da koliko-toliko ublazi... sad sve zavisi koliko kome smeta, nakon porodjaja mozete vec ici na te nekw tretmane skidanja strija... ako vam baa jako smeta! Ja nisam isla, ne smetsju mi uopste toliko, a kome smeta neka me ne gleda 😂😂
Uostalom, kad dodje leto pa kad malo pocrnis ne vide se toliko uopste 😊

(odgovor članu mamica 91)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,07/17
2.7.2017 10:47:50   
emicaa
Stomacici samo uzivajte user posted image
Zumbulcic sacekaj bar tri mjeseca pa onda.Meni nekako sve prije toga rano.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,07/17
2.7.2017 10:51:36   
Zemunka85
Zdravo stomacici, ja dovela L na rodj pa da vidim sta ima kod vas? Posle nam dilaze kumovi na rostilj bas se radujem.

Sto se strija tice, ja nista nit mazem niti sam prosli put. Popucala sam sa strane i oko pupka prosli put. Kako ce sad biti ne znam, ali eto be mazem se. Neuporrdivo manje se gojim, ali stomak je stomak, pa cemo videti..kako bude...

Super, tema je malo zivnula. Grlisa za sve, pa se pisemo.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,07/17
3.7.2017 8:53:53   
zumbulcic
Dobro jutro. Evo mene opet malo dok mali spava.

krin pa ti meni zenu predvidas jos 2 djece user posted image jedva s ovim izlazim na kraj. Doduse dok sam bila trudna govorila sam imamo jos jednog eskima i on ce da bude seka a trece ce se omaket sad se vala nesto premisljam hehehe. Doduse ako budemo zdravi iduce godine idemo po jos jedan embrion koji je ostao zamrznut. Ugovor nam istice u decembru iduce godine pa ako ne vratimo moramo opet nesto uplatit za cuvanje

MaRa kod mene je rana, bar ova vanjska super zarasla. Sad je samo tanka linija od par cm.
Ne brinu mene uopste sad kilogrami, ne planiram ni neku dijetu. Cinjenica da poslije dojenja uvijek ogladnim a posebno mi se trazi slatko. Na izlasku iz bolnice sam sletila 10 kg ali kod kuce sam opet dobila4kg a u bolnisu otiska sa +20user posted image
Ne bih ja sad neke ni vjezbe radila, kontam npr u jutro 10 trbusnjaka i 10 cucnjeva i tako i navecer, cisto da se malo razgibam.
Trebam se naruciti na prvu kontrolu pa cu pitat dr

vocicana pricaj mi o brzini prolaska dana. Pa ko jucer da sam se prijavila ovdje, a sutra nam 2 mjeseca.

degu moja javila bi se ja dok on glaba sisu ali ne mogu. Dojim ga sjedeci pa mi je on u krilu a posto je sav nekakav vrckav moram ga pridrzavat. A da ga dojim lezeci opet ne mogu, nisam od onih sretnica koje imaju velike sise, tako se sva nesto uvrnem dok ga nahranim user posted image

_____________________________

Juni 2009 pocetak borbe 22.9. i 2.12.2013 IUI-beta 2,1 24.12.2015. ICSI 1 blast/4.1. 10dpt bt14,77/12dpt bt 47,5/ 14dpt bt 145/spontani 5s4d 13.1.
1.FET 2.5.2016. 2 blast/ 13dpt beta<1
2.FET 2.9.2016 1 blast/13dpt beta 540/15dpt beta 1321

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,07/17
3.7.2017 13:00:01   
emicaa
IZVORNA PORUKA: mama Jo
Inace, nisam bas najbolje razumela - na RR postoji spisak trudnica, posto sam ja sad usla u drugo tromesecje, volela bih da budem na nekom tom spisku, jer sam sve aktivnija ovde na sajtu inace... treba nekome da se javim?
Veliki pozz za sve 😊

Mama Jo,dovoljno je da posaljes poruku bilo kome od modova

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,07/17
3.7.2017 13:04:40   
marketing RR
Drage trudnice,


Ako ste na spisku za nagrade pošaljite nam podatke :) nagrade se šalju na adresu u Srbiji, pa ako niste iz Srbije možete dati adresu rodbine ili prijatelja.

KLIK OVDE NA SPISAK NAGRAĐENIH


< Poruku je uredio marketing RR -- 3.7.2017 13:05:07 >

(odgovor članu MaRa94)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,07/17
3.7.2017 13:08:17   
MasnaMasnica
Gde steuser posted image . Mi stigle kuci,devojle spavaju,ja cu sada da pijem kafu.
Pa da virnem da vidim sta vi radite?
Mamice hvala.❤😘

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,07/17
3.7.2017 13:17:51   
Zemunka85
Zumbulcic, sad me nasmeja :D. I moje su male, sto kazes, u pocetku kada sam dojila lezeci, toliko moram da se nagnem, samo sto ne legnem na bebu user posted image , ali brzo smo se uhodale i od onda su bile ko stvorene za to user posted image .

Masnice, tebi U jos uvek spava popodne?

Ja leskarim i citam knjigu. Bukvalno nista. Jos malo pa cu po L, a onda je odmah vodim napolje, danas nije vruce...

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,07/17
3.7.2017 13:24:34   
vocicana
Lepe moje user posted image
Zumbulcicu, sve znam, ja seokrenem i neko jutro ga posmatram[ kako spava u krevecu, covek, koliko telo, macak porastao, pa butkice, pa ruke, sav je veliki. Neka samo rastu. Mamice uzivajte, nadam se da vam prija zahladjenje.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.
13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here