|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 22 23 [24]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 05/16 [chat]
30.5.2016 23:07:39   
BubaBubica
Mah mah, samo da se javnem da sam živa, ne stižeeem ne stižem ništa, danas pola dana nismo imali struje, pa posle ne znam gde ću pre, nekako postajem sve veća i troma, baš mi je porastao stomak poslednjih dana. Nadam se da ću sutra izdvojiti malo vremena da vam napišem koju više, sad begam na spavanje, jedva gledam na oči. Ljubim vas puno user posted image

(odgovor članu Nimfa)
Direktna veza do poruke: 576
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 05/16 [chat]
31.5.2016 0:09:08   
Ella2407
Pozdraaav trudnjaceee
Mi smo napokon u svom stanu
Gotov mm-u godisnjii..
Jedva sam nas raspakovalaa
Silnee stvarcurinee
:-****

_____________________________

Volim što se volimo!!!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 577
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 05/16 [chat]
31.5.2016 7:55:10   
Sandricak
Jutro stomaci...ajte kod mene na tortu danas...polako s e priblizavam 30oj...danas 27 punim user posted image
Juce nam dosao majstor da menja stolariju i poveo dva decaka jedan 4 drugi 6 godina polzdeh plzs moj Marko i dva decaka kumina... a svi kao pusteni s lanca. . Uvece u 10 otisli, pa kupanje vecera i ne stigoh juce tortu napraviti, ali do popodne ce biti. . Tako da izvolite user posted image

_____________________________

,,Život guta one koji se boje!``

(odgovor članu Ella2407)
Direktna veza do poruke: 578
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 05/16 [chat]
31.5.2016 8:02:07   
emicaa
Od danas tačno 34 sedmice user posted image još samo malo user posted image
Još danas radim i gotovo,nešto me je ukliještilo u ledjima hodam kao moja baba od 90 godina.
Nadam se da ste mi dobro sve user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sandricak)
Direktna veza do poruke: 579
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 05/16 [chat]
31.5.2016 8:03:21   
Visnjabg
Sandricak srecan divan dan, sve najlepse! Ja bih rado na tortu 😃 ja sam juce dosla malo kod mame i tate, za 10ak dana ulazim u 9.mesec pa posle necu skoro da skitam. Napolju je prelepo, cujem price i zubor recice, sada cu da pijem kafu u dvoristu, uzivam. user posted image user posted image

(odgovor članu Sandricak)
Direktna veza do poruke: 580
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 05/16 [chat]
31.5.2016 8:21:46   
BubaBubica
Dobro jutro!

Sandičak sve najlepše! Ti si samo godinu dana starija od mene user posted image
Emice user posted image za 34 nedelju! I mi smo od sutra u cifri 30, počinje polako sitno odbrojavanje, a tipujem da ću ranije, kao i uvek, plus stomak mi je opet jako nisko. Baš ću da stavim slike da vidite. Kao da sam pri kraju a ne dva meseca pred porođaj user posted image

Višnja uživaj user posted image


Ja ću danas probati da zakažem pregled za sutra, jer juče nisam uspela da ih dobijem, niko se nije javljao a čisto sumnjam da će biti slobodnog termina user posted image Sad ću da budim mlađu bubu da je odnesem kod sveki pa idem sa starijom u školu na testiranje. Jel znate da ja još uvek vozim bicikl? user posted image

(odgovor članu Visnjabg)
Direktna veza do poruke: 581
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 05/16 [chat]
31.5.2016 8:33:42   
Milena18
Jutrić!
Sandricak, srecan ti rođendan! Može torta, to ne odbijam user posted image
Višnja, uživaj za sve nas! Jao, što bih ja volela da sam pored neke rečice sada umesto u ovoj groznoj kancelariji. Još samo pet radnih dana do odmora, još samo pet...
Bubi, zavidim ti za bicikl. Ja sam pre trudnoće svakog leta vozila i to na duže staze, baš smo prošle godine pravili jednu trodnevnu turu. Možda bih i sada mogla da vozim, ali kraće, ali nije mi to to. Čekam sledeće leto, pa da se vratim u formu.
Emice user posted image za 34 nedelje! Približava se...

Upravo sam zakazala ultrazvuk za petak, nisam videla bebicu već skoro mesec i po, jedva čekam. Mislim da je mnooogo porasla, stomak mi je ogroman.

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 582
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 05/16 [chat]
31.5.2016 8:40:40   
IvanaSK RR
Sandricak, srecan rodjendan! Sve najlepše ti zelim!
I ja bih negde pored vode, da zivim user posted image
Super za nove nedelje, mesece, samo gurajte :)
Moja bebica je dobrica, uopšte ne place, samo stenje user posted image , ko malo mačence je :) Borimo se sa sisanjem, sisa, pa joj posle svoje mleko dajem na flasicu. Sutra imamo kontrolu, pa cemo videti koliko je napredovala.
Milena, maši bebici na ultrazvuku :)

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 583
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 05/16 [chat]
31.5.2016 8:42:45   
emicaa
Bubice ja sam mislila da ti manje kasniš zamnom jer stomačić ti je možda i veći nego moj.
Sandričak srećvn rodjendan i on mene,i ja bih torte user posted image
Ja idem sledeći ponedeljak na uz,sad idem svako tri sedmice pa osle sve češće,sreća pa mi je dr na dvije minute od stana.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 584
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 05/16 [chat]
31.5.2016 12:28:06   
pngpme
Evo samo da vas pozdravim, putujem svaki dan sat vremena do fakulteta, ubi me autobus, sve ispit za ispitom, malo spavam pa sam premorena.
Sve vas user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 585
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 05/16 [chat]
31.5.2016 12:46:35   
Milena18
Srećno na ispitima! user posted image

Ivana, javi nam kako je prošla kontrola. Slatkica mala, sva je nežna.

(odgovor članu pngpme)
Direktna veza do poruke: 586
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 05/16 [chat]
31.5.2016 16:49:56   
Ella2407
Sandrichaak
Sretaan rodjeeendaaan
Sve najljepsee
Ja danas zvala dr da pomjerim termin za sutra-prekosutra da njega pitam sta misli da li da idem malo na more na vikend, ali ne radii do ponedjeljka ://
Neko mi kaze nemoj,neko sto ne bii ako se osjecas dobroo
Pa ne znaam ni jaa,sta vi mislite..


_____________________________

Volim što se volimo!!!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 587
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 05/16 [chat]
31.5.2016 17:57:29   
emicaa
Ella ako dr kaže da nema problema onda što da ne.Ne znam gdje i čime bi išli ali ako idete autom samo često da odmaraš u putu.
Ledja me ubiše,za ovih 6 sedmica ima da izludim od bolova user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ella2407)
Direktna veza do poruke: 588
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 05/16 [chat]
31.5.2016 20:17:54   
Ella2407
Emice ne radi mi dr do ponedjeljka .. Al eto pitala san ga prije 2-3 sedmice za austriju,rekao je okej uz vise odmaranjaa
E sad nez jel se situacija promijenila
Zato sam htjela opet da odem da potam ali ga nema
A ne bih nekom deugom sad isla pa opet njemu slijedece sedmice imam zakazano..
Idemo sa autom
Nekih 5h puta,ja bar ne osjecam nikakve smetnje nit je do sad bilo problema al eto..

_____________________________

Volim što se volimo!!!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 589
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 05/16 [chat]
31.5.2016 21:53:14   
emicaa
Ja sam dr prije puta u bosnu pitala dvije sedmice ranije i rekla je da nema problema uz česte odmore.Ako ti je sa trudnoćom sve u redu ne znam zašto nebi smjela.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ella2407)
Direktna veza do poruke: 590
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 05/16 [chat]
31.5.2016 21:57:08   
IvanaSK RR
Ella, kao što kaze Emica, ako je sve u redu, slobodno putuj. Ja sam u prvoj trudnoći u šestom mesecu isla kolima za Crnu Goru, to je oko 12sati voznje.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 591
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 05/16 [chat]
31.5.2016 22:20:06   
Ella2407
Pa i ja kontam
Ja cu krenuti pa uz Boziju pomoc da bude sve kako treba..
Ivanaa slusal bebaaccc ..user posted image

_____________________________

Volim što se volimo!!!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 592
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 05/16 [chat]
1.6.2016 7:51:42   
MakiJ
Jutro, mi zavrsili krecenje. Ja jos nisam torbu spremila a ni za bebu, Nisam jos nista ni kupila, imam vremena user posted image

(odgovor članu Ella2407)
Direktna veza do poruke: 593
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 05/16 [chat]
1.6.2016 7:54:54   
emicaa
Dobro jutro.
Maki nisam ni ja nešto puno spremila,odjela skoro da i nemamo,to ćemo sledeći vikend vjerovatno.Bitno da imamo krevetac i kolica user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu MakiJ)
Direktna veza do poruke: 594
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 05/16 [chat]
1.6.2016 8:04:56   
IvanaSK RR
Bebica je mica dobrica, totalno drugacija od sina user posted image
Srecan ti put :)
Maki, ja isto nisam nista bila spremila, na kraju muz i mama morali, nisam bas ocekivala tako brz porodjaj user posted image
A za odelce, muz je slikao i pokazivao mi slike :)
Ja sam kuci imala kupljene neke sitnice za porodiliste (mrezaste gace, uloske, jednu spavacicu. ..) , jedino su mi kupovali vestacke bradavice.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 595
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 05/16 [chat]
1.6.2016 8:33:58   
MakiJ
Imamo odelce za iznosenje, krevetic je tu, treba posteljinu da operem. Pogledacu neke stvarcice od sina. Kolica treba da operem jos

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 596
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 05/16 [chat]
1.6.2016 10:10:25   
Ana RR
Nova tema klik

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu MakiJ)
Direktna veza do poruke: 597
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  20 21 22 23 [24]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 22 23 [24]
Idi na:







Pregledi u trudnoći i njihov redosled
photo
Od trenutka kada se na testu za trudnoću pojavi druga crtica, posete ginekologu postaju mnogo češće.
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here