|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 26 27 [28]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Upis prvaka i pripreme za polazak u skolu
9.4.2024 11:54:50   
SanjaZo
Juče mi je jedna mama rekla, da na spiskovima djaka koji učestvuju na takmičenjima, nema ni jedno dete iz naše škole. Ni jedno. To ništa ne govori o deci, već o nastavnicima. Nikog nema da ih sprema.

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 676
   RE: Upis prvaka i pripreme za polazak u skolu
10.4.2024 9:28:43   
Srecko47E
Slazem se.
Jedna deca se guraju u prvi plan ,bez da imaju potencijal,dok se ostala deca skalnjaju po strani.

Sve je mahom do ucitelja/profesora.

(odgovor članu SanjaZo)
Direktna veza do poruke: 677
   RE: Upis prvaka i pripreme za polazak u skolu
10.4.2024 10:05:13   
SanjaZo
Da.Nema ko da predaje matematiku, sadašnji osmaci u toj školi su promenili samo šest nastavnika matematike za četiri godine. Kao na pokretnoj traci se menjaju. Tako i učiteljice, sve mlade, samo dolaze i odlaze. U moje vreme mi smo išli na takmičenja, spremali su nas, moji drugovi su imali odlične rezultate, i to na Saveznim takmičenjima, tad je bila Srbija i Crna gora. Nije meni to reper, ali smatram da treba da imaju svi istu mogućnost, a ne ovako. 

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 678
   RE: Upis prvaka i pripreme za polazak u skolu
11.4.2024 9:13:12   
Srecko47E
Ozbiljan je problem.
Tek ce se to videti kroz neko vreme..

Previse se trazi,neka saradnje i nastane ozbiljan problem,a dete je u srediti.


Evo na roditeljskom,kazu-nastavite ovako da radite sa decom,vidi se tacno ko ne radi.
Pa stani malo...
Ne mora svako da voli skolu,ne privikne se svako na istu ...

Ali se trazi i istice.

(odgovor članu SanjaZo)
Direktna veza do poruke: 679
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  24 25 26 27 [28]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 26 27 [28]
Idi na:







Koji obrok mališani smažu BRZO, BRŽE ILI Z...
Nutrino Junior kaša u zip pakovanju je savršen izbor za doručak, užinu ali i laganu večeru jer ne samo da zadovoljava de...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here