|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Usisivač
15.5.2019 21:13:46   
dunja RR
Pa to, ja bih za svaki dan. Živimo na Bulevaru, prljavštine koliko koćeš, samo navire.
Jel jako vuče njen?

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Moja sestra ima Zepterov stapni, prezadovoljna i korosti ga bukvalno svaki dan 



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 276
   RE: Usisivač
15.5.2019 21:15:36   
Ivanka 75
Prilicno jako, podize tepih

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 277
   RE: Usisivač
16.5.2019 10:33:31   
Sanidej
Stapni i mene zanimaju, jel isao neko skoro do Tehnomanije? 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 278
   RE: Usisivač
16.5.2019 12:42:11   
veselicaa


IZVORNA PORUKA: dunja RR

Vesi, ne kontam, da li on u isto vreme puni i kesu i posudu ili je ILI JEDNO ILI DRUGO?
IZVORNA PORUKA: veselica RR

Mi smo kupili ovaj KLIK,ja prezadovoljno,pogotovo ovom posudom za prasinu.




Draga puni samo posudu ako ne pomeris posudu sa drske.Ja još uvek nisam pomerila posudu praktičnije mi je da je istresem i operem.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 279
   RE: Usisivač
19.5.2019 12:34:45   
Duškić
Sestra moja ima isto taj neki stapni i odusevljena je . A jak je bas.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 280
   RE: Usisivač
19.5.2019 13:32:15   
Ana RR
Moji imaju taj samsung sa posudom vec godinama. 

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 281
   RE: Usisivač
22.5.2019 16:09:29   
Sanjica26 RR
Mi smo jos u fazi biranja usisavaca. Definitivno nam je crkao motor. Zamena filtera, motora i papucice bi nas kostalo skoro 7. 000 Nemam pojma koji da uzmemo. Dadilja mi kaže da ima sa filterom i zadovoljna je. Sa kesom nikako da kupimo.
Duskic, pitaj sestru koji model ima?

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 282
   RE: Usisivač
23.5.2019 10:05:51   
Duškić
Sanjice tek sad vidim poruku. Hocu.
Javljam malo kasnije kad mi odg.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 283
   RE: Usisivač
23.5.2019 13:53:59   
Duškić
user posted image

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 284
   RE: Usisivač
23.5.2019 13:54:49   
Duškić
Pih..sto se lose vidi . Sad cu da ti upisem .

Bosh bbs1114

Ona je prezadovoljna.

< Poruku je uredio Duškić -- 23.5.2019 13:57:02 >

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 285
   RE: Usisivač
24.5.2019 11:41:37   
veselicaa
Savrsen je,usisava odlicno,stalno je cist jer mozes da operes posudu,bas sam odusevljena.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 286
   RE: Usisivač
24.5.2019 11:45:32   
Sanjica26 RR
Ovaj smo sinoć kupili KLik Vuce kao blesav, lako se čisti. Zadovoljna sam za sada.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 287
   RE: Usisivač
4.12.2019 15:43:11   
dunja RR
Ja da javim da je Bosch štapni usisivač otkriće veka, za mm i mene user posted image nešto mi ne radi dodavanje linka, pa ću kanije.

Najjači usisivač ikada, ne zauzima puno mesta (stoji uspravno u kliznom plakaru), ne čisti se svaki put, nema kablova, radi na bateriju, koju punimo na 10 dana jednom (kao mobilni) a usisavamo svaki dan kada i gde ima potrebe, ne savijamo se, kičma se zahvaljuje. Kuća blista.
A jak je kao ljuta mašina, tepisi nam se sisaju.
Ja ne mogu da opišem koliko je snažan, bukvalno jednom pređem tepih a u posudi već ima brdo prašine a sve se lepo vidi jer je posuda napred providna. Kada završimo, samo istresemo u kantu tu čašu da kažem, jedan potez rukom (a i to ne radimo posle svakog usisavanja, ako je frka okolo sa decom), i properamo tu posudu nakon nekoliko usisavanja a filter se pere na mesec i po-2, kroz vodu. Lako i jednostavno, praktično.


Bitno je samo kod štapnih da se ne uzima onaj 2u1 koji u sebi sadrži i ručni usisivač, ti su slabi.

< Poruku je uredio dunja RR -- 4.12.2019 15:49:36 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 288
   RE: Usisivač
4.12.2019 15:50:07   
dunja RR
A i deca ga obožavaju, M se oduševi svaki put kada ga vidi, a S je i sam počeo da usisava, sviđa mu se.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 289
   RE: Usisivač
4.12.2019 15:51:05   
dunja RR
E daaa, i još nešto, nečujan je, pa možemo da usisavamo i u ponoć, briga nas za komunalce user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 290
   RE: Usisivač
4.12.2019 15:51:36   
Ana RR
Suzi, stavi link, nama treba novi. Mm je gledao neke ali rekla sam mu da smanji doživljaj user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 291
   RE: Usisivač
4.12.2019 15:59:49   
dunja RR
Anči, ovaj je fantazija i sada je na sniženju, tj. snižen 10.000. Ne radi mii link, ali model je Bosch usisivac na baterije BCH625LTD.
Baterija traje 60 minuta, a ima isti takav sa baterijom 75m, ali je bio dosta skupljii. Nije mi delovalo da se isplati, ista snaga usisivača, samo baterija traje 15 min duže, a prilično je bio skuplji. Mi dnevno usisamo šta treba za 10-ak minuta, i manje (stan nije veliki, 60 kvadrata), i 60 minuta nam je sasbim dovoljno, da ga punimo jednom u 7-10 dana. Stavimo ga noću da se napuni, po jeftinoj struji.
Meni je Bosch blizu zgrade, pa sam otišla i malo ugnjavila prodavca, a on mi je objasnio da on i svojim prijateljima preporučuje baš taj od 60m, jer je najbolji odnos cena kvalitet, iako je 60m a na 75. Mi smo uzeli crni, a ima beli koji je dosta skuplji, samo meni nije jasno ko bi platio boju usisivača dodatno, al ajd.
Kupila sam i dodatne nastavke, za ćoškove i nameštaj, to je oko 1,500 čini mi se.

< Poruku je uredio dunja RR -- 4.12.2019 16:09:50 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 292
   RE: Usisivač
4.12.2019 16:01:25   
dunja RR
Anči, i reci molim te tm da pogleda mail, poslala sam mu nešto :D

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Suzi, stavi link, nama treba novi. Mm je gledao neke ali rekla sam mu da smanji doživljaj user posted image



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 293
   RE: Usisivač
4.12.2019 16:07:13   
Ana RR
E prosledila sam mu, poslala si na moj mail :D

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 294
   RE: Usisivač
4.12.2019 16:07:58   
Ana RR
Bosch usisivac na baterije BCH625LTD


Baš ću da pogledam, thanks user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 295
   RE: Usisivač
4.12.2019 16:09:11   
dunja RR
A ja mislila da vam je zajednički :D
Tnx!
IZVORNA PORUKA: Ana RR

E prosledila sam mu, poslala si na moj mail :D



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 296
   RE: Usisivač
4.12.2019 16:21:32   
Ana RR
Haha nije user posted image njegov mail je isti samo imena idu obrnuto user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 297
   RE: Usisivač
4.12.2019 20:45:05   
dunja RR
Anči, mislim da je ovo taj drugi,KLIK isti kao moj, samo mu baterija traje 75min, ali je i duplo skuplji, tj. meni je ovo mnogo dati za usisivač, jer to je potrošna roba. Što bi rekao jedan čovek, neki biznismen koga smo upoznali letos u V.Banji, u Solarisu, on menja usisivače pre isteka garancije, i samO uziva nove user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 298
   RE: Usisivač
12.12.2019 5:46:23   
Slavkic
Obicni su mnogo bolji oni na vodu naprave vise posla pri ciscenju


(odgovor članu oliveradj)
Direktna veza do poruke: 299
   RE: Usisivač
6.4.2020 15:03:57   
dunja RR
Ja opet da kažem, ovaj usisivač je moj najbolji prijatelj.
Mi ni u jednom trenutku nemamo mrvicu u kući (bez preterivanja), jer sa ovim čudom usisava se sve za par sekundi par puta dnevno a punimo ga jednom u 6-7 dana. Kako primetimo da ima nešto za usisati odmah ga privučemo i sredimo. Lagan, ne bole leđa, nema savijanja, nema pranja, usisavanje oduzima jako malo vremena.. ko ga je izmislio od mene ogromno hvala user posted image


IZVORNA PORUKA: dunja RR

Anči, mislim da je ovo taj drugi,KLIK isti kao moj, samo mu baterija traje 75min, ali je i duplo skuplji, tj. meni je ovo mnogo dati za usisivač, jer to je potrošna roba. Što bi rekao jedan čovek, neki biznismen koga smo upoznali letos u V.Banji, u Solarisu, on menja usisivače pre isteka garancije, i samO uziva nove user posted image



< Poruku je uredio dunja RR -- 6.4.2020 15:05:04 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here