|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  32 33 [34] 35 36   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
10.3.2013 0:28:42   
Dada81
Meni je takodje bio vise nego inace neprijatan osecaj,pogotovo u 7 ujutro ,nekako sam sva bila ukocena.. Brine me sada ,jer sam imala jake kontraindikacije na lek( Nitrofurantoin ) ,jos mi je lose ,jako tesko disem;koji sam pila zbog eserihije,da mi ni ovaj novi sto je prepisao Eritromicin nece prijati..Inace sada mi pokazalo u vagin.i cervik.brisu da imam Enterococcus faecalis..Uhh,da mi je bar nesto od cajeva ili sto prirodnije da to resim user posted image

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu srculence25)
Direktna veza do poruke: 826
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
11.3.2013 8:19:55   
nata11
Meni je jednom uzimala briseve zena koja je ocigledno tek pocela da radi. Ona je uzimala briseve a pored nje je stajala jedna starija i davala instrukcije, dok je ova kao navijena ponavljala ' opusti se, opusti se'. U jednom trenutko sam joj rekla opustena sam i ne mogu vise da se opustim. Bilo je stvarno neprijatno.

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 827
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
11.3.2013 8:24:24   
Maraj
Joj, ja sam jednom radila, i tako me je ustipala sa onom spatulom da sam vrisnula, naravno bila je neka matora, koja je obucavala mladju pa je bila puna sebe.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 828
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
11.3.2013 10:08:47   
srculence25
meni je sad najgore bilo na kraju kad je trebala da vadi tu spravu pa kad je sestra rekla opusti se nemogu ovo da izvadim user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 829
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
11.3.2013 10:58:54   
Zell

IZVORNA PORUKA: srculence25

ja sam danas vadila cervikalni i vaginalni jaoooo a rezultati tek za 2 nedelje katastrofa user posted image


2 nedelje?? Ma nemoguce ovi kod nas vaze za spore i aljkave pa budu za 2 eventualno 3 dana gotovi nalazi - meni su za jednodnevnu dijagnostiku trazili da nalazi ne smeju biti stariji od 2 nedelje.

(odgovor članu srculence25)
Direktna veza do poruke: 830
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
11.3.2013 11:00:48   
Zell

IZVORNA PORUKA: Snekile7

A to je sta, dole se maze ili..., gde kupujes to ???


Izvini, sad videh da si pisala....
Vaginalete, 7x1 uvece i protiv gljivica i protiv bakterija, iz iskustva mogu reci da su odlicne. Evo jos veceras i resila sam se problema user posted image

(odgovor članu Snekile7)
Direktna veza do poruke: 831
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
11.3.2013 11:02:44   
snovi
Mislim da je i u frontu dve nedelje

(odgovor članu Zell)
Direktna veza do poruke: 832
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
11.3.2013 11:13:47   
srculence25



[/quote]

2 nedelje?? Ma nemoguce ovi kod nas vaze za spore i aljkave pa budu za 2 eventualno 3 dana gotovi nalazi - meni su za jednodnevnu dijagnostiku trazili da nalazi ne smeju biti stariji od 2 nedelje.
[/quote]
da 2 nedelje cekam i upravo za jednodnevnu mi treba.Kod nas rade preko jugolaba iz doma zdravlja pa to salju pa se ceka toliko nekad i duzeuser posted image

(odgovor članu Zell)
Direktna veza do poruke: 833
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
11.3.2013 11:16:08   
Zell
Jao srculence, pa hoce li ti priznati za jednodnevnu?

(odgovor članu srculence25)
Direktna veza do poruke: 834
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
11.3.2013 11:19:16   
nata11
Zell za 2 dana gotovi rezultati u drzavnom domu zdravlja? user posted image
E to jos nisam cula ali svaka im cast. Kod mene se ceka 2- 3 nedelje obavezno a kada radis papu nekad i malo duze. A u privatnim klinikama naravno isti dan popodne dobijes rezultate.

(odgovor članu srculence25)
Direktna veza do poruke: 835
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
11.3.2013 11:23:15   
Zell
Nato, u zavodu za javno zdravlje tamo se nose uzorci od ginekologa jeste da sama moras nositi ali bude za 2 dana ako je ok ili za 3 ako moraju da izoluju nesto pa da vide u kojoj meri ima... a privatno je oko 3 dana tako da sam uvek isla ovako, sa uputom user posted image

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 836
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
11.3.2013 20:24:02   
nata11
Zell neznam u kom si gradu ali svaka im cast. Pa bolje i da sama odnesem nego da cekam po 2-3 nedelje. Tako mi je bio skripac sa vremenom za HSG da sam zamalo morala sve da placam ( sto izadje ne bas malo).

(odgovor članu Zell)
Direktna veza do poruke: 837
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
11.3.2013 20:27:05   
Dada81

IZVORNA PORUKA: Zell


IZVORNA PORUKA: Snekile7

A to je sta, dole se maze ili..., gde kupujes to ???


Izvini, sad videh da si pisala....
Vaginalete, 7x1 uvece i protiv gljivica i protiv bakterija, iz iskustva mogu reci da su odlicne. Evo jos veceras i resila sam se problema user posted image

sta je u pitanju,izvini, ''sredjuje'' li Enteroccocus bakteriju,znas li?

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu Zell)
Direktna veza do poruke: 838
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
12.3.2013 0:26:12   
srculence25
Zell zvala sam da pitam i objasnila o cemu se radi rekli su da ce uvaziti user posted image vadila sam upute za novi sad posto sam inace iz srbobrana ali dr kaze briseve mozes i kod nas uraditi to nije neka cifra a nije rekao da se ceka toliko user posted image oni u jugolabu imaju odredjen dan kad salju za srbobran rezultate.

(odgovor članu Zell)
Direktna veza do poruke: 839
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
12.3.2013 7:57:07   
Zell
Dada81, sredjuje bas sam prosli put imala problem i sa strepto i sa enterokokom user posted image
Srculence, gledaj da saznas koji dan salju pa dan ranije izvadi

(odgovor članu srculence25)
Direktna veza do poruke: 840
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
13.3.2013 0:27:15   
srculence25
Zell draga dzaba nisam znala da se toliko ceka racunam salju kod privatnika mislila sam najduze 7 dana da se ceka.Otisla izvadili mi bris 08.03i kaze dodji 21.03 ako ti je jako hitno a ako nije onda 25.03 user posted image

(odgovor članu Zell)
Direktna veza do poruke: 841
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
19.3.2013 9:47:21   
srculence25
joj sta me nece snaci.Stigli su mi nalazi bakterioloski nalaz negativan i kultura na gljivice negativna.Papa II grupa.Sve je to dobro ali grupa VS IIIa sa velikim brojem leukocita.Spremam se za jednodnevnu i nalazi naravno moraju biti uredni.Pitam dr da li treba neka terapija za ove leukocite kaze ne treba to je u redu user posted image krv sam vadila 1 marta a na papiru za jednodnevnu pise da rezultati moraju biti ne duze od 2 nedelje.Trazim od dr ponovo da mi napise to za krv da ponovim on kaze ne treba ti to si sad radila user posted image i sad ako su rigorozni i ako im to nije formalnost pa me vrate zbog vs grupe i krvi ima da ga user posted image

(odgovor članu srculence25)
Direktna veza do poruke: 842
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
19.3.2013 9:50:39   
daca77
Posle visemesecne pauze, ja cu sutra morati da ponovim briseveuser posted image ...ko zna koji su se sve paraziti namnozili za ovih 10 meseci.user posted image

(odgovor članu srculence25)
Direktna veza do poruke: 843
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
19.3.2013 10:14:25   
srculence25
nemora da znaci draga moze biti da ti je sve u redu.Vidi mene Godinu dana sam lecila kandidu i nisam mogla da je iskorenim i na kraju sam digla ruke i nisam je kontrolisala pola godine i sad eto na gljivice sam negativna user posted image

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 844
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
19.3.2013 10:37:40   
Dada81

IZVORNA PORUKA: Zell

Opet muku mucim sa kandidom... treba da mi pocne novi ciklus pa sam vec uzela NeoPenotran Forte cim budem mogla da ga koristim nadam se da ce pomoci kao i prosli put...




Zell,Hvala ti na odgovoru,drago mi da nesto leci sve,a nasla sam tvoj raniji post- ne zvuci mi,a jesu li to te vaginalete?

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu Zell)
Direktna veza do poruke: 845
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
19.3.2013 10:44:25   
Dada81
Samo da se resimo tih odvratnih bakt.!
Ja cu raditi nalaze sledeci utorak.Ljudi,meni od svih silnih lekovai nije bas dobro.Od proslog Nitrofurantoina mi sve pocelo,gusenje,lupanje srca...prekinula ih,to mi se pokazalo na kraju lecenja,ali bar na novom nalazu nije pokazalo opet eserihiju
.Sad sam za enterokoku pila Eritromicin,10 dana,juce tj.8.dan mi zeludac ili nesto,jaki bolovi,mucnina..uhhh lose.Prekinem sa lekovima,sad cu na cajeve i eto,mozda uzmem vaginalete ili nesto prirodno.Bojim se da sada nije stitna..nesto mi je lose''proradilo'' user posted image

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 846
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
23.3.2013 18:51:40   
Bombona12
Cao, pre par meseci sam bila da vadim sekret i bila mi je VI grupa dali su mi Kanesten3 vag. , nakon toga kada sam otisla na kontrolu bila mi je zaokruzena i III i VI i primedba : masa stafilokoka i leukocita. Tada su mi dali Neo-Penotran Forte. Sada sam ponovo bila i opet VI i III grupa bez primedbe, i opet Neo-Penotran Forte.. Dokle viseee
!? Molim vas da ako je neka imala slican problem i resila ga, neka me posavetujee :/ HVALA

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 847
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
23.3.2013 19:27:28   
nata11
Bombona ja nisam imala tolikih muka i ne bih da se mesam u savete i preporuke tvog doktora, ali probaj macmiror-coplex-500-vaginalete - 6 vaginalete pre ciklusa i 6 nakon ciklusa. Ja sam koristila bezbroj vaginalete i uvek se pojavi neka bakterija a ove vaginalete su mi resile.

< Poruku je uredio nata11 -- 23.3.2013 19:28:05 >

(odgovor članu Bombona12)
Direktna veza do poruke: 848
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
24.3.2013 21:26:26   
Bombona12
Pa vec razmisljam da dignem ruke ne znam sta da radim, iskoristim i bude sve dobro, medjutim kad dobijem i prodje ono opet isto, iznova i iznova..ne znam sta da radim... videcu da probam i to je to .. hvala ti u svakom slucajuu puno :))

(odgovor članu Bombona12)
Direktna veza do poruke: 849
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
24.3.2013 21:46:20   
Dada81
I ja sam se evo pitala i trazim neko ''prirodno ''resenje za ove probleme,daj Boze da sve bude ok sad ove ned.kad ponovo vadim nalaze..mada nisam sigurna,jos sebi nisam napravila ono sa belim vinom,imam osecaj da pomaze,a nikada to poceti praviti...

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu Bombona12)
Direktna veza do poruke: 850
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  32 33 [34] 35 36   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  32 33 [34] 35 36   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...
Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here