|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (10.12.-14.12.2018.) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  52 53 54 55 [56]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
8.2.2019 21:47:19   
nata11
Moj savet je da pronadjes dr koji ti odgovara i kome verujes. To je najbitnije. Po mogucstvu otici kod dr na konsultaciju pre vto. 
Srecno. 

... vesela zbog dobrih ljudi koji su pomalo zli, tužna zbog zlih ljudi koji su rijetko dobri.

(odgovor članu Zvoncicazana)
Direktna veza do poruke: 1376
9.2.2019 11:08:11   
vocicana RR

IZVORNA PORUKA: mkgirl

Ne znam da li je negde pisano ali molim vas da mi neko ko ima iskustva odgovori, da li je istina da crkva ne priznaje vantelesnu oplodnju i da zbog toga nece krstiti dete iz vto? user posted image da li je neko krstio svoje dete nakon vto?

mkgirl, religija nas uci da nastavimo zivot na zemlji, da ostavimo iza sebe potomke i sirimo ljubav, veru i nadu. Ako te crkva odbije da krstis dete, to onda nije crkva i zasluzuje najvecu kaznu. Ja ne znam gde ti je to na pamet palo?! Na kraju, znam da nije tema ni za ovo sto pisemo ovde, kakva je to zajednica dve zene ili dva muskarca koju crkva odobrava, vencava ih i njihovu decu dobijenu krsti???????!!!!!!!
Molim da se vise ovakve stvari ne pisu.
Ovo su pitaja koja su ...bez razmisljanja postavljena. Molim vas

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu mkgirl)
Direktna veza do poruke: 1377
9.2.2019 16:34:48   
vojvodjanka87
Devojke da vam se javim da sam ok da cekam svaki dan da mi stigne poz pismo, trebalo je jos ove nedelje ali nije, u svakom slucaju datum za konsultacije ce biti kraj ovog meseca tako da stimulacija krece u martu, ovaj put ce biti uspesan verujem u to 😊 Pratim vas cesto gledam sta se desava i znam da ste sve dobro, ljubim vas 😘🥰

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu vocicana RR)
Direktna veza do poruke: 1378
9.2.2019 17:27:11   
nata11
Vojvodjanka 👏👏👏

... vesela zbog dobrih ljudi koji su pomalo zli, tužna zbog zlih ljudi koji su rijetko dobri.

(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 1379
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  52 53 54 55 [56]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  52 53 54 55 [56]
Idi na:

image
Duškić
I mama je oduševljena CortinaT kremom
Odlična krema, meni čim je hladno vreme izlaze mali lišaji, peruta mi se koža lica, rešenje je CortinaT krem. Mama koja živi na selu, takođe koristi, za ruke, lice , laktove, apsolutno za sve. Posebno joj odgovara zbog blagog mirisa, u poslednje vreme je guše ti mirisi jaki. Kad sam bila kod nje sa decom nisam ni nosila, kod nje ima u rezervi uvek.  Više >>
image
Kuvar: IvanaSK RR
Jelo sa mesom

Anketa

Da li vam se svidja ime
maruja

Planiram da svojoj cerkici dam ime Milica,po mojoj baki.Da imate cerku Milicu zvali bi je:

Mica (55%)

Mia (23%)

Mima (23%)

Ukupan broj glasova: 208

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!

Oznake

Click Here