|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vaučeri za smeštaj (domaći turizam)
15.2.2021 20:45:41   
Lola2570
Ako je neko odavde već koristio vaučere ranijih godina, može li mi reći kada se vaučeri daju vlasniku smeštaja? Da li ih nosite sa sobom tad kad idete na odmor, ili ih šaljete poštom čim ih dobijete. Pitam zato što mi je vlasnik smeštaja, kad sam ga obavestila da su mi stigli vaučeri, rekao da mu ih odmah pošaljem poštom i dao mi adresu. Moja koleginica već par godina u nazad nosi vaučere tad kad ide na odmor, ali ne znam da li ima i drugih iskustava. Plašim se da me nekako ne izrade, pa kad se pojavim tamo na leto samo kažu da nemaju pojma o čemu pričam, pa da izvisim. Ipak su to pare. 

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Vaučeri za smeštaj (domaći turizam)
15.2.2021 20:47:59   
Duškić
Mi smo koristili i nosili ih sa sobom. Javice se neka clanica. Sve je stvar dogovora. Mi smo se tako dogovorili.

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Vaučeri za smeštaj (domaći turizam)
15.2.2021 20:51:16   
mati
Nosiš ih sa sobom, tada i predajes i plaćaš boravišnu taksu...

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Vaučeri za smeštaj (domaći turizam)
15.2.2021 21:12:29   
Lola2570
Hvala


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Vaučeri za smeštaj (domaći turizam)
15.2.2021 21:14:03   
Lola2570
Pa i ja bih tako. Samo me buni što mi traže da im odmah poštom pošaljem vaučere. To mi ništa nije sigurno. Hvala


(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Vaučeri za smeštaj (domaći turizam)
15.2.2021 23:19:22   
mati
Prvi put čujem za takav slučaj. Puno ljudi koristi vaučere oko mene, čak sam ih i ja uputila šta i kako, iako svi oni odu a ja svake god zakasnim....user posted image
Raspitaj se malo bolje. Imaš onaj broj na njihovom sajtu, poz pa pitaj. Veoma su ljubazne tete koje se javljaju na tel. Bar kad sam ja zvala su bile, a zvala sam puno puta... user posted image

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Lola2570)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Vaučeri za smeštaj (domaći turizam)
15.2.2021 23:31:07   
isidora88
Von u koji ti smestaj ides? Pisite mi preporuke u pp za smestaje na prolece/leto gde mogu da koristim vise vaucera a da ne vodim sve te ljude sa sobom :-DBitno je da je apartman, znaci komolet opremljena kuhinja, spavaca soba i sve ostalo. Naravno da nije divljina neka jer sam vise za urbanije varijante 😁

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Vaučeri za smeštaj (domaći turizam)
17.2.2021 10:46:39   
nata11

IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Moze tako,ali mislim da i to mora sa vlasnikom smestaja da se vidi. Nece svako da "rizikuje".
Sanjice,nisam,ali godinama uzimam vaucere,od muza drugar ima smestaj na Kopaoniku. Mi kod njega mozemo i da spojimo od par godina vaucere i da mi racuna vaucere i od mojih roditelja... 
Zato kažem da je najbolje da se dogovori sa vlasnikom sve...


Ivana jel bi mogla da me povezes sa prijateljem? Mi bi koristili max 4-5 dana. Ako mozes i naziv smestaja u pp da pogledam.

_____________________________





(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Vaučeri za smeštaj (domaći turizam)
17.2.2021 10:47:42   
nata11
Svih 100h je podeljeno ali se ocekuje novo odobrenje.

Ove godine je bas navalica, vidim po broju potvrda koji sam otkucala za radnike.

_____________________________





(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Vaučeri za smeštaj (domaći turizam)
17.2.2021 18:50:45   
Duškić
Bas je navalica, brzo su ih podelili i ljudi ih odmah i koristili. Ako dobiojes info za nove vaucere Nato javi nam ovde-.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Vaučeri za smeštaj (domaći turizam)
26.4.2021 14:18:57   
nata11
Odobreni su novi vauceri. Predaja formulara krece posle praznika najverovatnije. Ko nije iskoristio evo prilike.

_____________________________





(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Vaučeri za smeštaj (domaći turizam)
26.4.2021 14:22:24   
dddaca
Super! Prosli put sam propustila. Videcu mozda ovog puta da nesto rezervisemo

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Vaučeri za smeštaj (domaći turizam)
29.12.2021 10:32:23   
nata11
Ukoliko neko zna smestaj u kome bih mogla vaucerima platiti produzeni viken u BG-u ili na Zlatiboru neka javi u inbox. Hvala.

_____________________________





(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 113
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Idi na:







U Grčku možete otputovati avionom i autom,...
Ne propustite izuzetno delo Može li čitava stara Grčka da stane u jedan lift? grčkog arheologa i pisca Teodora Papakosta...
Da li je našim roditeljima bilo lakše nego...
Prema nedavnom istraživanju, roditeljstvo 1980-ih i 1990-ih godina bilo je puno lakše za naše roditelje nego što je to z...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here