|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Veš mašina
30.6.2018 13:08:40   
Maraj
Jess i ja dobila persil kapsulu u dm-u. Al nisam probala. Meni to i skupo da kupujem. Mnogo mi je isplatljiviji prasak ovaj obican u prahu

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 476
   RE: Veš mašina
30.6.2018 13:10:37   
Anck Su Nmaun

Ja kosistila par puta al sto rekose nisam o tome mislila jer pretpranje ni ne koristim.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 477
   RE: Veš mašina
30.6.2018 13:30:01   
jess021
Ivana, ti si caricauser posted image
Maraj, na kvantaskoj pijaci su bas povoljne.
Anck, ne ukljucujem ni ja posebno pretpranje, ali program sam po sebi ima. Vidim na displeju npr na pocetku pranja da je u fazi pretpranja.
Pokusacu ja kao Ivanauser posted image

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 478
   RE: Veš mašina
30.6.2018 13:34:00   
Anck Su Nmaun
Pa to samo ubacis i cao. Ne secam se koliko dodje na komad al za kutiju bogami nije malo

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 479
   RE: Veš mašina
30.6.2018 13:34:08   
Maraj
Pa nece nista vesu biti i da odradi pranje bez praska. Mada mislim da je ovaj gel dosta koncentrovan
Tako da i ako opere predpranje sa njim verujem da ostaje i za pranje.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 480
   RE: Veš mašina
30.6.2018 13:43:46   
IvanaSK RR
Jeste, dosta je jak. Desilo mi se na pranju od 30 stepeni da sam pronasla malo te kapsule u onoj gumi.
Jess, pise ubaciš u masinu i to je to. Ja tako i radilauser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 481
   RE: Veš mašina
30.6.2018 13:52:33   
jess021
Ivana, pametno!
Ako tako pise, tako i uradis. Ja stalno nesto filozofiram.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 482
   RE: Veš mašina
30.6.2018 14:07:48   
dunja RR
Mene kod tih kapsula nervira što nekada odu u vrata (između stakla i gume) i tu se zaglave.

Kod pranja, prvo ide kapsula na dno, pa veš preko (bile smo baš Ivana i ja na promociji Ariela, i neka Ariel naučnica nam je rekla da je tako obavezno), i gledala sam jednom u mojoj mašini, odmah na početku, kako je mašina krenula da okreće, kapsula ulete tu između vrata i stakla, i tu je i ostala do samog kraja, vrlo malo se rastopila ali u taj prostor između vrata i gume, tako da u principu, mašina je prala 2 sata samo sa vodom. Posle sam na netu našla da se to ženama često dešava.

< Poruku je uredio dunja RR -- 30.6.2018 14:08:14 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 483
   RE: Veš mašina
30.6.2018 14:11:25   
Anck Su Nmaun
Ihhh pa ako je toliko cesto, ne vidim svrhu user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 484
   RE: Veš mašina
30.6.2018 14:12:33   
IvanaSK RR
Suzi, baksuz si user posted image
Meni se nije ni jednom desilo.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 485
   RE: Veš mašina
30.6.2018 15:57:35   
Maraj

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Mene kod tih kapsula nervira što nekada odu u vrata (između stakla i gume) i tu se zaglave.

Kod pranja, prvo ide kapsula na dno, pa veš preko (bile smo baš Ivana i ja na promociji Ariela, i neka Ariel naučnica nam je rekla da je tako obavezno), i gledala sam jednom u mojoj mašini, odmah na početku, kako je mašina krenula da okreće, kapsula ulete tu između vrata i stakla, i tu je i ostala do samog kraja, vrlo malo se rastopila ali u taj prostor između vrata i gume, tako da u principu, mašina je prala 2 sata samo sa vodom. Posle sam na netu našla da se to ženama često dešava.

Jao suzi sto me nasmeja sa ovimuser posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 486
   RE: Veš mašina
30.6.2018 16:01:58   
dunja RR
Ma ja sam bila ozbiljna user posted image , žena je stvarno naučnik, bez zezanja, neki hemičar, iz neke od skandivaskih zemalja čini mi se, jako je profesionalna bila.


Te kapsule super operu veš i divno mirišu, koncetrovane su. ali eto jednom mi se to desilo da sam slučajno videla, i posle nisam prala sa njima, imam ih još puno. Jer ne znam kako na mašini da zaustavim program, vratim tu kapsulu pa opet uključim program da nastavi gde je stao user posted image

Inače, to zaglavljivanje, verovatno zavisi od tipa mašine, koliki je prostor između vrata i gume.

< Poruku je uredio dunja RR -- 30.6.2018 16:12:29 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 487
   RE: Veš mašina
30.6.2018 16:05:07   
Maraj
Pa jedino da se kapsula umota u ves. Da ne budw ni na dnu ni na vrhu. Vec negde u sredini

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 488
   RE: Veš mašina
30.6.2018 16:11:27   
dunja RR
To nam je naučnica rekla da nije dobro user posted image jer mora da bude na dnu ispod veša, da je prvi mlaz vode krene da rastapa, treba joj vremena da se rastopi, pa je bitno da to krene odmah na početku pod direktnim mlazom vode (voda prvo izlazi dole kroz rupice na bubnju).

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 489
   RE: Veš mašina
30.6.2018 16:13:39   
Maraj
Ma idi. To mu s tim kapsulama dodje visa matematika. Zato ja ovaj obican prasak za belo i jos po nesto. A za garderobu tecni pervol i nema problemauser posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 490
   RE: Veš mašina
30.6.2018 16:16:00   
IvanaSK RR
Ja sam ih istrosila davnoooo, rekoh ti Suziuser posted image
Jeste naucnica bila dr mr ozbiljna do boli user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 491
   RE: Veš mašina
30.6.2018 16:17:51   
Maraj
Ma idi begaj user posted image ja mislila zezate se
Zar za kapsule i paljenje masine treba naucnikuser posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 492
   RE: Veš mašina
30.6.2018 16:45:56   
IvanaSK RR
Prezentacija Ariela je bila. Znaci, cela prica oko nastajanja kapsule. Uporedjivanje, tkanine,fleke na njima....

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 493
   RE: Veš mašina
15.7.2018 8:33:35   
dunja RR
Žene, jel vam se desilo da nekad ukljucite pogresan program na masini za pranje vesa, ja sinoc stavila ves koji ide na 30 ali greskom ukljucih na 40 stepeni (bila sam nešto sva pogubljena), ona samo sto je krenula ja ukapirah da sam se zeznula, pa brzo isključim pa prebacim na 30 i opet uključim. Valjda je ok oprala stavila sam onaj tecni deterdžent unutra u bubanj?

< Poruku je uredio dunja RR -- 15.7.2018 8:34:24 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 494
   RE: Veš mašina
15.7.2018 8:39:33   
IvanaSK RR
Jeste dobro oprala, ne brini se. Ako se brines ti ukljuci jos jedno pranjeuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 495
   RE: Veš mašina
15.7.2018 8:43:53   
dunja RR
Ma to mi je najmanji problem, nego ja da ne zatrpavam sada veš deterdžentom, kada sam trudna.
Ako ne moram user posted image
A prala sve neke stvari za more, koje su mi stajale od prošlog mora, znači samo su ustajale nisu prljave user posted image , a idu na 30.


Reci, jel ti se desilo nekada da uključiš pogrešan? user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 496
   RE: Veš mašina
15.7.2018 8:52:05   
IvanaSK RR
Hahaha, nego sta nego jeste. Ako je prljaviji ves ja ipak dodam prasak, ako nije onda ne. Nema potrebe da onda peres dodatno. Rasiri ves i ukljucuj novu turu za moreuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 497
   RE: Veš mašina
19.3.2019 11:31:26   
dunja RR
Podset_i me Oldži ...

Pre nekih 10-ak dana, par dana po izlasku iz porodilišta, umorna, neispavana, slomljena, uključim pelene na otkuvavanje. Stavih tečni deterdžent Ariel baby, pola mere (rekoše mi u porodilištu što manje deterdženta()a naglasili da predažu tečan) jer je M imala urtikariju uz obavezno dodatno ispiranje). U neko zlo doba noću, čujem ja iz kupatila čudne zvuke, M mi na sisi i pošaljem mm da proveri, kaže on ma sve je ok, vrti. Ja mu nešto ne poverovah i ustadoh, kad ono mašina šlajfa u mestu, pena izbija na sve strane, gore, dole, mašina se puši! Ugasim je ja, izbacim vodu, otvorim ono unutra vrelo, ne mogu dotažći. Ja mislila nešto se zapalilo, motor, poludela.
Ujutru zovem majstore, niko ne može da dođe tog dana. Dva majstora mi rekoše da sam garant stavila previše deterdženta pa je zato šlajfala.


I rešim ja da probam, uključim ispiranje na prazno, radi. Prethodno mm sve pomerio, oribao.
Operem ponovo pelene (ovaj put stavla sam 5 puta manje od mere deterženta i lepo se oprale).

Sada stavljam bukvalno na dno čaše deterženta. Em je on koncetrovan em pelene od tog materijala od kakvog jesu pa dodatno zapene.

U svakom slučaju mašina radi, hvala Bogu.

< Poruku je uredio dunja RR -- 19.3.2019 11:37:39 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 498
   RE: Veš mašina
20.3.2019 18:16:07   
mirana1
To se i meni desilo, a isto mj se desilo d mi pelene dobiju purpurnu boju od fax nekog tecnog deterdzsnta. Uglavnom persil uzimam, muz uzeo faj fax i kako je sipao i ukljucio nemam pojma.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 499
   RE: Veš mašina
21.5.2020 11:50:52   
dunja RR
Već neko vreme, izbacuje mi mašina neku grešku F7, ali ne uvek, već čini mi se samo kada uključim ispiranje. Nije se dešavalo 2-3 meseca, ali noćs jeste. Piše na netu da je problem sa odvodom.
Ispiranje nisam u skorije vreme uključivala, kao posebnu opciju, ali prošle godine jesam često, dok je M bila mala beba, ispirala sam sve dodatno, jer je izašla iz bolnice u krastama.

I sinoć uključila neke dečije peškire na 95, i pošto sam radila noćas, mašina završi, ali nešto ostala pena, iako ne stavljam puno deterdženta, i ja kao ajd da uključim ispiranje kada sam već budna, i uključim i odem da spavam. Jutros F7, nije mogla da izbaci vodu. Uključim posebno program za centrifugom i izbaci vodu, Pa sam još jednom probala da isperem, jok, neće, dođe na 6 minuta kada treba centrifuga i zablokira i izbaci na displeju F7. Onda malopre uključila najkraći program na 30 stepeni ali skraćeni na 30 minuta, bez deterdženta, i odradio sve sa centrifugom, pa valjda je isprao veš ok, iznela sam ga.

Ispada da svi programi rade osim ispiranja, tj. na ispiranju ne završi do kraja, zabaguje pre početka centrifuge. A na drugim programima centrifuga radi., čudno.

Ne zove mi se majstor, uključivati ispiranje.


Imala sam monolog sada, ali ako je neko imao F7 nek javi :) Jel treba čistiti to crveno na ulazu, ili šta ..

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 500
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here