|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 8 9 [10]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: »WOW NOVOGODIŠNJA AVANTURA« - Osvojite f...
17.12.2017 14:38:43   
marketing RR
Sutra cemo objaviti rezultate, kao i uvek programeri odmaraju vikendom, opasno ste ih izmorili ovih dana user posted image

(odgovor članu bojana92)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: »WOW NOVOGODIŠNJA AVANTURA« - Osvojite f...
17.12.2017 16:20:52   
tacadj
Znamo svi ko je dobio.Ne ocekujem da pravda pobedi. Ne shvatam zasto postoje pravila kada se podrzava krsenje istih.Sada su se odmah znala prva tri dobitnika,cim su se pojavili i uspeli za 3 sata 35000 da skupe a svima nama je za isto trebalo 2 dana, i na kraju se borba vodila samo za 2 mesta.Ko zna mozda se u narednoj igri pojavi vise njih pa zauzmu svih 5 mesta predvidjenih za glavnu nagradu.Ja igram fer kao i skoro svi vi ali nazalost ove igre(za glavnu nagradu) su gubljenje vremena,zivaca i snage,bar dok se ne organizuju malo bolje igre i daju se fer sanse svim ucesnicima,jer niko ne moze da pobedi armiju ljudi ili program.

(odgovor članu bojana92)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: »WOW NOVOGODIŠNJA AVANTURA« - Osvojite f...
17.12.2017 16:32:37   
Tatjana.87
Bila sam juče u apoteci, pa sam iznenadila kada sam videla cene igračakauser posted image zato me i ne čudi zašto su se toliko borili da ih osvoje user posted image

(odgovor članu tacadj)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: »WOW NOVOGODIŠNJA AVANTURA« - Osvojite f...
19.12.2017 13:20:54   
marketing RR
Dragi korisnici,

Nakon višednevnog konsultovanja sa našim programerima, koje je trajalo do malopre, želimo da znate da osnova za diskvalifikaciju nismo imali.
Što se tiče nagradnog konkursa sa ikonama, sistem je isti za sve i svi su ravnopravni, kao što je i do sada uvek bilo. Nemamo dokaz da je neko učestvovao protivno pravilima konkursa, tako da ne možemo diskvalifikovati nikoga bez dokaza.


Zahvalni smo sponzoru - WOW što je još jednom baš na Ringeraji odlučio da u ovom najlepšem periodu godine obraduje mališane divnim poklonima.
WOW igračke će sigurni smo doneti bezbroj osmeha na licima mališana, i to i jeste bio cilj ove lepe kampanje.


Nadamo se da druženje nastavljamo u lepoj atmosferi user posted image

< Poruku je uredio marketing RR -- 19.12.2017 13:44:41 >

(odgovor članu Tatjana.87)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: »WOW NOVOGODIŠNJA AVANTURA« - Osvojite f...
19.12.2017 13:46:26   
marketing RR
user posted image


Glavna nagradu - WOW igračka kamion Tow Truck Tim & Rolling Ray, osvojili su:


gala011
ranac
lokicagagica
alfaomega
Dunja Neca




user posted image


Specijalnu nagradu - WOW igračka kombajn Harvey Harvester, osvojili su:

lokicagagica
Dadadespotbukvic
GagaEna
Ziziza
ranac




user posted image

Dnevnu nagradu - WOW igračka Farmer Clipetty Clop, osvojili su:

GagaEna
Dunja Neca
Njegovamama
Semajlirana pufna
lokicagagica
Ziziza
tacadj
mama Jo
bojana92
Valkira1
Dadadespotbukvic
NinaVukovaMama
gala011
ranac
alfaomega



Čestitamo!


Molimo vas, na pp nam do 22.12.2017. pošaljite podatke: ime, prezime, adresa u Srbiji i broj telefona.

< Poruku je uredio marketing RR -- 24.12.2017 20:29:57 >

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: »WOW NOVOGODIŠNJA AVANTURA« - Osvojite f...
24.12.2017 23:10:43   
marketing RR
Čekamo još Semajliranu pufnu da pošalje podatke :)

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: »WOW NOVOGODIŠNJA AVANTURA« - Osvojite f...
27.12.2017 13:24:28   
marketing RR
Igračke su krenule ka dobitnicima, tako da, biće osmeha na licima mališana uskoro user posted image

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 232
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 8 9 [10]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 8 9 [10]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here