|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  48 49 50 51 [52]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Znaci trudnoće III deo
1.12.2020 18:54:55   
Nora332
Devojke, hvala vam na divnim recima! Sve tri ste divne! Jako su mi znacili vasi odgovori. Zelim svakoj ponaosob da odgovorim, ali da ne bih zatrpavala temu - idem u neku drugu. Samo me preusmerite gde ste sve aktivne pa da se prebacim tamo i odgovorim 😊


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1276
   RE: Znaci trudnoće III deo
1.12.2020 19:02:30   
Nora332
Nasla "Cekamo crtice" i pisala tamo.  😊 Hvala na predlogu.


(odgovor članu Nora332)
Direktna veza do poruke: 1277
   RE: Znaci trudnoće III deo
18.2.2021 9:42:27   
emicaa
IZVORNA PORUKA: Anoniman

Cao svima, zelela bih da pitam za misljenje iskustva.. Poslednju mens.sam imala 26.01. Trajala mi je 3 dana, inace mi 5 dana. Sledeca mi je tek 15.marta.. pratim po menst kalendaru, da li i vi pratite po njemu? Do sada mi je bilo sve okk..Imam bolove u grudima ,bradavice..imam kao neke leptirice u stomaku ne mogu da objasnim.. radili smo na tome da zatrudim ali u neplodnim danima ovaj mesec. A pre toga na dan ovulacije u Januaru 11. Ali sam dobila onda 26og.JanMalo mi nije jasno...ako moze neki savet ili da uradim odmah test..




_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Nora332)
Direktna veza do poruke: 1278
   RE: Znaci trudnoće III deo
18.2.2021 9:43:15   
emicaa
IZVORNA PORUKA: Anoniman

Pratim po Menst.Kalendaru aplikaciji..imala sam 26.01. Uz kasnjenje 4 dana, Ovaj mesec po kalendaru nemam, vec tek 15.Marta .. po ovom kalendaru mi je uvek bila tacna menst sem proslog puta. S tim da sam u januaru u plodnim danima imala odnose 9,11, 13 ..i onda sam dobila 26.og.  Imam sekret povisen malo i jak bol bradavica...




_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1279
   RE: Znaci trudnoće III deo
18.2.2021 14:16:55   
branki*
kako 26,.januara,pa tek 15.marta?a u februaru ne dobijas?ili su ti ciklusi tako dugacki?nista te ne kosta da uradis test?je l zelis bebu?

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1280
   RE: Znaci trudnoće III deo
18.2.2021 16:18:12   
Anoniman
Jesu dugacki. Pa zelim naravno. Imam sekret povisen i bol u grudima ne treba da dobijem jos kao sto sam napisala..sada ne znam o cemu je rec radili smo na tome..😕😕


(odgovor članu branki*)
  Direktna veza do poruke: 1281
   RE: Znaci trudnoće III deo
18.2.2021 20:06:03   
Milena18
Anonimna, da li znaš kad ti je bila ovulacija? Ako je prošlo dve nedelje od tada, mislim da bi mogla da uradiš test. Mada po ovim datumima koje si navela ne bih rekla da je prošlo toliko. 


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1282
   RE: Znaci trudnoće III deo
18.2.2021 21:56:06   
Anoniman
12.01 dan ovulacije. A ovaj mesec su mi plodni dani od 24.og ..


(odgovor članu Milena18)
  Direktna veza do poruke: 1283
   RE: Znaci trudnoće III deo
18.2.2021 23:18:16   
Milena18
Ako misliš da je moguće da si zatrudnela u tom januarskom ciklusu (pišeš da ti je menstruacija tada bila kraća, ne znam da li se još po nečemu razlikovala od uobičajene menstruacije), predlažem ti da već sutra uradiš test. 

Grudi obično bole zbog skoka progesterona nakon ovulacije, tako da taj simptom možeš imati bilo da si trudna ili ne. Mada opet, po tebi ovog meseca nisi još ovulirala, tako da ne znam... Uradi test 🙂


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1284
   RE: Znaci trudnoće III deo
15.3.2021 0:36:54   
Aki8
Zdravooooo buduce mamicee, pojma nemam kako se ovo koristi pa sam nekako ubacila ovde🤦🏻‍♀️ Htela sam da vas pitam da li znate mozda sta mi se desava. Ovako, radila sam HSG 13.02 u februaru sad, onda nakon neki 5-6 dana imala rizicne odnose, jer su mi jajovodi skroz prohodni i nema problema sto se tog tice. I nije bio problem da imam odnose. Inace ciklusi su mi na 28 dana, nekad dan-dva pre. Inace sada meni kasni skoro 10 dana. Radila testove negativni. Medjutim ja imam sve moguce simptome😂 ili ja to umisljam. Grceve u stomaku, bol u ledjima nisko vec od ovulacije, proliv?? Nadute grudite ali nisu puno bolne, izrazene vene. Sve pa i negativan test!🤦🏻‍♀️ Molim vas pomoziteee


(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 1285
   RE: Znaci trudnoće III deo
17.3.2021 11:37:20   
Tahini
Cao  Ali 8....ibja sam prosla kroz isto pre par meseci... Menstruacija mi je trajala 3 dana a posle jasnila 10,a nisam bila trudna... Odradi uz jer moguce da je cista. Ja sam 15.3 odradila prvu inseminaciju, sada cekam..... 


(odgovor članu Aki8)
Direktna veza do poruke: 1286
   RE: Znaci trudnoće III deo
22.3.2021 10:02:36   
Nince1
Zdravo devojke,imam jedno pitanje,imala Sam odnos 6 dan mens.vec je u stvari I zavrsena prakticno,a decko je malo ejakulirao u mene,da se tako prosto izrazim.Dobijam na 29,30 dana.ima li neko iskustva sa trudnocom na ovaj nacin? Hvala unapred


(odgovor članu Tahini)
Direktna veza do poruke: 1287
   RE: Znaci trudnoće III deo
22.3.2021 16:17:13   
Nora332
Pozdrav i dobrodosla na forum! :) uvek ima sanse za trudnocu ali ako su ti redovni ciklusi do ovulacije bi trebalo doci za nekih 9 dana nakon odnosa koji si imala, tako da su po meni sanse male, ovo bi trebalo da su ti neplodni dani.


(odgovor članu Nince1)
Direktna veza do poruke: 1288
   RE: Znaci trudnoće III deo
22.3.2021 18:01:11   
Leptirica92
Svaki nezasticen odnos moze imati trudnocu za rezultat. To ti niko ne moze garantovati. Ako su ti ciklusi uredni, onda bi i ovulacija trebala biti uredna. Pa pokusaj se sracunati oko plodnih dana 😊

Ljudima se desava da zatrudne u pola menstruacije 🤷‍♀️

(odgovor članu Nora332)
Direktna veza do poruke: 1289
   RE: Znaci trudnoće III deo
23.3.2021 8:12:14   
Nince1
Znam,pratim svoje plodne danae,ali zena jednostavno zna kada ima ovulaciju,ja nekako znam,po raspolozenju,telu I uvek je povecan taj belicas_ti sekret.Desava se naravno,ali sanse jesu veoma male,mada sve znamo neku drugaricu,poznanicu koja je zatrudnela u sred men.ili slicno...


(odgovor članu Leptirica92)
Direktna veza do poruke: 1290
   RE: Znaci trudnoće III deo
23.3.2021 15:18:50   
Nora332
Apsolutno. Evo ako ti znaci, jedna od mojih najb drugarica je zatrudnela 5.dana ciklusa, a ima redovne.  Dakle to je proverena informacija jer mi je neko najblizi u pitanju, meni je to do dana danasnjeg neverovatno, ali desava se. Medjutim, sve znamo da su ovo bas retki slucajevi tako da se ja licno ne bih oslanjala na to. Javi nam sta se desava. 


(odgovor članu Nince1)
Direktna veza do poruke: 1291
   RE: Znaci trudnoće III deo
23.3.2021 20:00:22   
Nince1
Da,mada mislim da nisam ja "jedna od takvih":).Ali bih volela,ali on nije nesto bas jos za to.Mozda sam I previse okupirana time pa eto,volela bih da mi se posreci .:) Hvala Vam u svakom slucaju,javljam naravno :)


(odgovor članu Nora332)
Direktna veza do poruke: 1292
   RE: Znaci trudnoće III deo
23.3.2021 20:05:56   
Nora332
Nince, vrlo je bitno da oba partnera podjednako zele bebu, to je ogroman korak i velika obaveza, ako se ne podudarate u zelji jos sada na pocetku onda ce sve kasnije sto sledi da ti padne jos teze, ako nema njegove podrske. Moj iskren savet ti je da popricas sa momkom/muzem, pa da zajedno doneset_e odluku. Sve najbolje ti zelim i da budes mama u skorijoj buducnosti. 🙂


(odgovor članu Nince1)
Direktna veza do poruke: 1293
   RE: Znaci trudnoće III deo
23.3.2021 20:09:27   
Nince1
Naravno,kao I sve u zivotu,ali opet to je jedan od najvecih koraka svakom od nas.Bice onako kako treba da bude I desice se kad treba.Hvala Draga:-*


(odgovor članu Nora332)
Direktna veza do poruke: 1294
   RE: Znaci trudnoće III deo
26.3.2021 8:29:12   
Nince1
Dobro jutro drage moje,opet ja.imala Sam odnos I prokrvarila sam,s tim sto mi se mens .zavrsila jos 13.3.tada smo imali taj rizIcan odnos,decko nije skroz svrsio u mene.Ali sada me brine ovo krvarenje,nije bilo obimno,ali onako nije mi bilo svejedno.


(odgovor članu Nince1)
Direktna veza do poruke: 1295
   RE: Znaci trudnoće III deo
26.3.2021 13:53:25   
Nora332
Odnos se zavrsio 13.03. a prokrvarila si 26.tj 13 dana kasnije? Meni ovo lici na onaj takozvani spotting, tj krvaruckanje u toku ovulacije. Uklapa se po datumima, ako se ne varam pisala si da imas redovne cikluse. 


(odgovor članu Nince1)
Direktna veza do poruke: 1296
   RE: Znaci trudnoće III deo
26.3.2021 16:05:44   
Anoniman
Ne izvini,pogresno Sam videla na kalendaru,zavrsio se 19.3..Ne znam sta je,imala Sam malo I na dnevnom braonkasto...Moguce da je to,trudnoca bas ne verujem,mozda da cekam jos malo da odradim test,pa kod ginekologa.


(odgovor članu Nora332)
  Direktna veza do poruke: 1297
   RE: Znaci trudnoće III deo
1.6.2021 10:32:57   
Micip93
Cao grudi m3 mnogo bole i imam kao beli sekret... Juce sam trebala da dobijem i nista sačekacu bar 10 dana možda i dobijemDa li vam se dešavalo to u ranoj trudnoći meni je ovo bilo i sa prvom trudnocom Prošle god sam imala biohemijsku i od tada ništa 

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 1298
   RE: Znaci trudnoće III deo
1.6.2021 10:35:18   
Milena18
To može da bude simptom i pms-a i rane trudnoće. Najbolje je da uradiš test, tako ćeš znati zasigurno. Srećno! 


(odgovor članu Micip93)
Direktna veza do poruke: 1299
   RE: Znaci trudnoće III deo
1.6.2021 10:45:21   
Micip93
Da znam... Ovako mi je bilo u prvo trudnoći isto

Sačekacu još mi je rano juče sam trebala da dobijem 

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 1300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  48 49 50 51 [52]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  48 49 50 51 [52]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Praćenje ovulacije - telesna (bazalna) tem...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću merenja telesne (bazalne) temperature?



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here