|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Čime vas je muž danas iznervirao?
21.3.2015 21:40:17   
Mariya
Danas su u selu organizovali sadnju drveća i čišćenje sela. Mm nikada do sad za svoje 34 god. nije išao i sad je odlučio da ode. Otišao je u pola 9 ujutro, došao kući u pola 2, nije ručao a ja napravila ručakuser posted image legao i spavao do 3, a onda otišao kod njegovih da uradi nešto neodloživo i vrlo bitno. Došao kući u u 7.15, okupao se i onda uključio video i gledao "Gold rush" na Discovery-ju (jer on to snima) do 9 kad sam ga oterala da kupa Luuser posted image user posted image
AAAAaaaaaa zadavila bih ga!!!user posted image user posted image Ja ceo dan sama sa njih dve, napravi doručak, napravi kašicu hrani, doji, peri, menjaj pelene, napuni i uključuj mašine pa ispakuj oprano, raširi veš, spremaj, obriši prašinu, usisaj kuću, spremi poklone za sutra i torbu za poneti jer idemo kod kumova pa kupaj dete, hrani uspavaj...A on gospodin se zabavi pre podne,pa dodje kući da odmori!!AAAAaaaaaaaaaaa!!
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
21.3.2015 23:16:51   
jabudic
Odavno vec ne dozvoljavam da me mm iznervira.
Istrenirana sam kao gerilac, sve moguce situacije sam prosla sama sa djecom, a sada i radim od kuce, trudna, uglavnom sama, plus sve kucne obaveze.
Nekad sam mnogo patila sto on nije tu da mi pomogne, iz ovog ili onog razloga. Osjecala se kao zrtva porodice. Sad nista ne ocekujem. Sta god mi pomogne dodje mi gratis. Ja vec nekako organizujem nama dan.
Nije on od onih ljudi koji ce da se izlezavaju, jednostavno uvjek ima nekog posla, tezeg od mog. Naravno, najljepse kad smo svi skupa.
Tako, muz mi sluzi samo za fine stvari, ne nervira me vec odavno...

< Poruku je uredio jabudic -- 21.3.2015 23:18:04 >

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
22.3.2015 13:16:10   
ivaMark
Mariya, ovo je tema za mene... mogu svakodnevno da pisem poduze postove na ovu temu user posted image

_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
22.3.2015 13:23:21   
jabudic
Ja sam pisala danas u trudnicama user posted image
Predvostručio se sav, ima malo T i muka mu je i to je smak svijeta!
Ništa mene ne nervira sem ti muškarci plači*** kad se razbole!
Evo ja trudna, milion puta me je nešto boljelo, bilo mi muka, imala T, ma svašta, pa ništa, sve radim kao najzdravija.
Bolestan danas, sjutra ćeš ozdraviti, Bože moj, kao da je smak svijeta!

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
22.3.2015 14:16:09   
dijana1*
Oooooo kakva tema user posted image


_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
22.3.2015 14:23:38   
MakiJ
Nista mi danas nije pomogao user posted image

A bebac dva dana samo place, sad mu sigurno tesko sto je otisao na posao i osdvojio se od kompauser posted image user posted image

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
22.3.2015 20:02:22   
Katarina20
jao ja da krenem da pisem sad do jutra ne bih zavrsila user posted image

(odgovor članu MakiJ)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
22.3.2015 20:20:11   
Maraj
Ijao kakva tema user posted image

(odgovor članu Katarina20)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
22.3.2015 20:33:16   
emicaa
Jaooo biće ovo jedna od najaktivnijih tema user posted image
Mene moj danas nije iznervirao ali polako,ni malo ne sumnjam u njega user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
22.3.2015 20:33:27   
degu
cuj sto, udahnuo je vazduh na pogresan nacin, zvakao kako ne treba, hrce i puhce, kud ces vise user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
22.3.2015 20:38:54   
zece
Nije imao vremena zato sutra ce da nadoknadi radio je do kasno i odma u krevat

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
22.3.2015 21:40:05   
Sanjalicaaa

IZVORNA PORUKA: degu

cuj sto, udahnuo je vazduh na pogresan nacin, zvakao kako ne treba, hrce i puhce, kud ces vise user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image

Danas za divno cudo nije, mogu cak da kazem da je bio divan user posted image

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
22.3.2015 21:47:51   
NadaR
Danas me nervira njegova negativnost. Pih,ako nije uspio odmah iz prve,smak svijeta. :-X

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
22.3.2015 22:33:32   
Misha i Ljisha
Evo i ja da se upisem. Pecnuo me danas onako podrugljivo me pitao "i jesi li uspela sve da zavrsis sto si planirala?" A zna da ni pola nisam odradila jer me D "sabotira"user posted image . Sejemo bastu ona i ja, i kao ona seje arpadzik pa onda uzme pa se igra pa mi gazi po brazdi sto sam izvukla pa mi premece arpadzik tamo vamo, pa onda ode malo da crta po tabli (ja donela tablu u bastu i naslonila je na ogradu) i bude super jedno deset_ak minuta al onda se odluci bas da sedne na brazdu sto sam izvukla, pa mi izbacuje semenke iz kesice pa ode tati da pokaze jedan arpadzik pa je vijam po dvoristu, pa sam joj dosadila jer su dosli moji sa bratancem, pa je plakala kad su odlazili, jedva sam rasad zalila od nje, pa prekidala da je uspavam da skuvam da im postavim pa u krug. I naravno da nisam stigla ni pola. A on kad ga ona nesto prekine u poslu "pa ja ne mogu ovako da radim stalno da prekidam vodi je odavde"user posted image ma kad ga nsiam mlatnula po glavi danas kad je poceo da me zeza i kad je to izjavio. Mislim se nemam pojma kad sam zadnji put sr*la bez prekidanja a ne nesto drugo. A on Boze moje ne moze na sekundu da zastane i da ne cepa drvo. Ma...Eto to je za danas. Za sutra cemo videti.


E da i na kraju kaze "kad pocnes nesto dovrsi" e to je bila kap koja je prelila casu. Ijuuu sto sam se nadrndala nemate pojma.

< Poruku je uredio Misha i Ljisha -- 22.3.2015 22:35:26 >

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
22.3.2015 23:19:17   
Ivanka 75
Mm zna da mrrrzim peckanja tipa "zeno, treba muzu odecu da popeglas"
On je danas stigao i da proseta do buvljaka, i da odspava popodne 2h, ja bila sa Ivom, zabavljala je, veceras napravila stapice za grickanje, dala Ivi veceru, istusirala je, namazala boginje, uspavala je, a on planduje na kaucu i jos kaze "nisi me popeglala, sta si radila ceo dan?"
Ustanem i uzmem da mu peglam stvari za sutra bez reci, a on dosao zamnom pa sve oko mene "neka ja cu, pusti, nemoj, ja cu, idi se okupaj...ajde idi mogu ja"
"Pa kad mozes sam izvoli!" Spustim peglu i odem.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
23.3.2015 7:13:32   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Mm zna da mrrrzim peckanja tipa "zeno, treba muzu odecu da popeglas"


znas kad meni moj istu recenicu kaze. Ijuuu odlepim. Ne ja nista nisam radila ceo dan samo zato sto ne idem na posao a ne znam sta cu pre.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
23.3.2015 7:18:23   
Sanjica26 RR
A moj suprotno. Nikad mi ama bas nikad nije prigovorio za nesto sto nisam uradila. Ne daj Boze da mi kaze da mu ispeglam kosulje. Pre ce sam da uzme, nego da mi kaze. Ako nema rycak jedemo bilo sta.
Vise sam ja gundjalo.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
23.3.2015 7:22:00   
Misha i Ljisha
Sanjice ti si bre neka opasna zenauser posted image . Mm i ja smo uglavnom super al bar jednom na dan makar uvece kad legne D jedno drugo pecnemo.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
23.3.2015 7:36:33   
Ivanka 75

IZVORNA PORUKA: Sanjica26

A moj suprotno. Nikad mi ama bas nikad nije prigovorio za nesto sto nisam uradila. Ne daj Boze da mi kaze da mu ispeglam kosulje. Pre ce sam da uzme, nego da mi kaze. Ako nema rycak jedemo bilo sta.
Vise sam ja gundjalo.user posted image


Ne misli mm ozbiljno kad me tako pecne, on to radi vise da me iznervira a ja, eto, 10 god ne mogu da se naviknem, nekad ga iskuliram, nekad uzvratim istom merom, a on nekad preteruje (barem ja tako mislim).
Uglavnom sam pegla svoje stvari, kad je gladan zna da spremi iza sebe i za druge.

Ali to peckanje sa osmehom, pa jos uziva kad ga bubnem pesnicom (nekad dodje i do manjeg rvanja) me povremeno i z l u d j u j e user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
23.3.2015 7:42:09   
mali_mis
Ja se trudim da ga maximalno iskuliram, jelte nije tu stalno, dodje i ode, pa je nekako lakse user posted image Ali ima jos fore do srede.
Obicno se naduri, pa me ignorise, ne prica sa mnom... E to me toliko iznervira da mi dodje da ga mlatnem iz sve snage.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
23.3.2015 7:42:47   
Sanjica26 RR
Opasna nego sta. user posted image Polako i ja ucim da prestanem sa gundjanjem. Ide mi dobro.Smeta mi sto sam takva.

< Poruku je uredio Sanjica26 -- 23.3.2015 7:43:54 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
23.3.2015 7:47:53   
Misha i Ljisha
da sto kaze Ivanka sve to tako kroz salu. Ja isto najcesce odcutim i kao ne nerviram se ali iskreno nekad bas po*izdim. Bas zato sto je kao i Ivankin muz sve zna a ceka nekad na gotovo. E to mene nervira. Ja mu kazem nisi beba. Al svojski se iznerviram nekad. A ja nisam gundjalo uopste volela bih da jesam. Al meni to uopste nije u krvi. user posted image a imala bih za svasta da gundjam. Npr sto ostavi stapice za usi koje je iskoristio u kupatilu, sto ostavi carape na podu, sto ostavlja odecu na sve strane ma svasta bas svasta. Al ne setim se ja niceg drage moje da prigovorim.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
23.3.2015 7:49:25   
Ivanka 75
Sanjice, ne smeta mi kad gundjam, izduvam se samo tako user posted image
Posle skuvam kaficu pa uzivamo uz kolace ili tortu user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
23.3.2015 7:56:02   
emicaa
I ja sam gunjalo ali nikad bez razloga,šta ću,takva sam kakva sam user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
23.3.2015 7:58:25   
Ivanka 75
Ne skuplja ni on moje stvari po kuci pa necu ni ja njegove user posted image
Nikad ne znas ko ce doci u goste kad se najmanje nadas, i zato sve sto nije na mestu ujutru zavrsi u korpi za ves user posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here