|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Avon
6.7.2010 17:00:56   
Anoniman
Da li koristite ovu kozmetiku?
Kakva je, da li ste zadovoljni proizvodima?
Da li neko radi sa AVON-om?
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Avon
6.7.2010 17:03:19   
Anoniman
Moja sestra radi sa avon-om 6-7 godina, i od kad je pocela sa tim ja koristim... Meni je super... Zadovoljna sam...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Avon
6.7.2010 17:09:02   
Mimče
mm-ova seka, moja najbolja drugarica i ja koristimo ponekad i povremeno, nije losa , nemamo omiljenji proizvod, kad nam dodje kupimo ponesto a nekad i preteramo , zavisi kako smo raspolozeneuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Avon
6.7.2010 17:12:06   
kleopatra*
Koristila sam ranije kupke i zadovoljna sam,medjutim odavno niko u mojoj okolini ne radi sa avonom

_____________________________

" Sve je tako jednostavno-ILI ce se desiti ILI nece..Treceg nema ;) "

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Avon
6.7.2010 17:14:09   
Mayablue82
Ja narucim ponesto kad naidjem na katalog sto se i ne desava bas tako cesto. Mozda tri puta godisnje. Ima par proizvoda koje volim. Inace, nemam neki odredjeni stav prema proizvodjacu. Malo me i mrzi da cekam da mi stignu proizvodi. 

(odgovor članu Mimče)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Avon
6.7.2010 17:15:20   
pepeljuga
i sestra mm-a radi avon, pregledam svaki katalog i ranije sam uzimala ponesto, narocito ako je lepo pakovanje user posted image
ali sve u svemu, vise volim neke druge kozmeticke kuce a i tesko je odabrati boju iz kataloga, vrlo cesto sasvim drugacije izgleda u prirodi.
jedini njihov proizvod koji mi se bas svidja je rumenilo u kuglicama user posted image

(odgovor članu Mimče)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Avon
6.7.2010 17:16:51   
Anoniman
Imam Avon-ov puder (kuglice).Mnogo su dobre.
Takođe , bili su neki kristali za kosu.
Uf. to je bilo super, bočica je dugo trajala a non stop sam mackala krajeve koji su blistali!
Sa ruževima nisam bila zadovoljna.
Uglavnom kupim uvek nešto ako mi katalog uleti pod ruke... user posted image
Više volim Oriflame kozmetiku, naročito GG kolekciju.


(odgovor članu kleopatra*)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Avon
6.7.2010 17:23:57   
New Mom
Kuglice-bronzer, ekstra je.
Kristali za kosu - godinama koristim, sjajni su!
Kupka za tuširanje, Divine (menjala je ime, pa ne znam da li je ovo novi ili stari naziv, a mrzi me sada da ustajem do kupatila) - mm mi je staaalno krade.
Anticelulit gel, onaj ljubičasti - apsolutno delotvoran.

Druge stvari probala, ali nisam oduševljena, pogotovo šminkom.
Drugarica i koleginica prodaje, pa mi je godina snabdevač.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Avon
6.7.2010 19:36:52   
marince1
IZVORNA PORUKA: kaliopi

Imam Avon-ov puder (kuglice).Mnogo su dobre.
Takođe , bili su neki kristali za kosu.
Uf. to je bilo super, bočica je dugo trajala a non stop sam mackala krajeve koji su blistali!
Sa ruževima nisam bila zadovoljna.
Uglavnom kupim uvek nešto ako mi katalog uleti pod ruke... user posted image
Više volim Oriflame kozmetiku, naročito GG kolekciju.




Bez ovih kristala za kosu sve potpisujem user posted image
GG kolekcija mmmmmmmm

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Avon
6.7.2010 19:41:55   
Trcosava
Daaaavno sam radila sa AVON-om, ono što i dan danas valja mi je
kuglice-rumenilo (barem ja to koristim kao rumenilo)
senke (ne prave se crtice ni na 40 stepeni)

Ono što je bilo eeeeeeeeeeeeeextra se više na žalost ne proizvodi, a to je gel krema vitamin C. Fenomenalno je bilo, skidalo sve fleke od bubuljica... Više ga ne proizvode (barem meni nije pao šaka katalog, mogla bih da zvirnem na netu)


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Avon
6.7.2010 23:28:14   
JULIE
Joooj ja sam obozavala parfem PINK SUEDE,to je bio moj omiljeni parfem a vise ga ne proizvodeuser posted image

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Avon
7.7.2010 7:39:37   
Anoniman
Godinama sam koristila Avonov proizvod 3u1: karmin, rumenilo i senka za oči. Extra mi je bio.

I koristim ono za negu stopala, kupila sam i njihove čarapice. user posted image

(odgovor članu JULIE)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: Avon
7.7.2010 9:32:08   
pepino
Ja sam par puta kupila po neki proizvod,cisto da probam,onako su mi.
Iz Oriflame isto sam koristila puder prije,a redovno GG rumenilo-kuglice,imam i bronzane i roze.user posted image
Za rodjendan sam dobila od muzeve seke od ujaka iz Avona crni lakirani neseser-torbica i maskaru,nije losa!
I volim ljeti mlijeko i kupku od visnje iz Avona (iako inace ne volem bas vocne kupke)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Avon
7.7.2010 14:12:52   
smeško
Ja volim njihove maskare. Ne dajem puno para na sminku i ne sminkam se puno, najcesce maskara i sjaj za usne, pa su mi one o.k. Ne zamaram se forama za produzavanje, podebljavanje, neopadanje, ,,donosi rucak na vrata" i sl. Sto se tice boje, uvek biram crnu pa ne mogu da pogresim. (Neko gore rece da je problem biranje boja iz kataloga i slazem se s tim). i drugarica mi redovno poklanja toaletnu vodu Celebre ili tako nesto i jos jednu slicnu (ne mogu da se setim, jer uvek to pretocim u drugu bocicu sa rasprsivacem).

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Avon
7.7.2010 14:29:06   
Anoniman
Svekrvina koleginica sa posla radi sa avonom, i sveki mi non stop donosi kataloge. Popalim se kao mali majmun, te ova akcija, te ono sniženje...rezultat-puna kuća šminke koju ne koristim i bezbroj poklonjenih sjajeva, pudera....ok, mleko za telo i kupku mogu da koristim svaku, jer mi koža nije osetljiva, pa tu nema greške, al boje...tu sam potefila možda 4-5 puta, a sto puta promašila. Dakle-ne kupujem više dekorativnu kozmetiku preko kataloga, isključivo tester u ruke, pa kupovina.

(odgovor članu smeško)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: Avon
7.7.2010 15:08:25   
Anoniman

E, sad sam se setila nekog malog kompleta od 4 senke za oči, masne, sedefaste ... u nekom kovčežiću ima i malo ogledalce ... to mi baš dugo traje i fine su.
Da.
Dešavalo se da omašim nijansu.
Piše prirodno bež a dobijem neku sedefasto braon...To je veliki problem kod mene  kada je kataloška kupovina ruževa u pitanju...  user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 16
   RE: Avon
7.7.2010 15:13:52   
pepino
IZVORNA PORUKA: Nedja

Svekrvina koleginica sa posla radi sa avonom, i sveki mi non stop donosi kataloge. Popalim se kao mali majmun, te ova akcija, te ono sniženje...rezultat-puna kuća šminke koju ne koristim i bezbroj poklonjenih sjajeva, pudera....ok, mleko za telo i kupku mogu da koristim svaku, jer mi koža nije osetljiva, pa tu nema greške, al boje...tu sam potefila možda 4-5 puta, a sto puta promašila. Dakle-ne kupujem više dekorativnu kozmetiku preko kataloga, isključivo tester u ruke, pa kupovina.


Sa ovim se slazem,i cesto mi djeluje nesto jeftino-velika slika,a ja ne pogledam gramazu pa kad mi dodje ono malecko,nema sta vidjeti.I to sve za boje,ne usudjujem se cesto,vecinu stvari-kozmetike kupujem u parfimerijama,apotekama,sta sam i navikla

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Avon
9.7.2010 21:06:32   
Anoniman
JA narucujem svasta... I torbe, i novcanike, gelove za tusiranje, kupke, tecne sapune, sprejeve, parfeme, maske za lice, svasta za kosu, losione, nakit, sjajeve (ako neko naruci, a meni se svidi kako izgleda onda narucim i ja), senke, maskare, kreone, ma svasta.... Vise ne znam ni sama..user posted image

(odgovor članu pepino)
  Direktna veza do poruke: 18
   RE: Avon
29.6.2011 16:13:02   
maslachak
aj da dignem temu..
posto ja radim sa Avonom,pa ako nekome nesto bude trebalo user posted image
dodje mi kao razonoda dok sam kuci sa bebom jer je sve preko neta,a i koristim njihovu Anew kolekciju pa mi je lakse da ja narucujem posto nisam imala od koga user posted image eto da znate ako bude trebalo tu sam,za one mame koje su u Beogradu!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Avon
29.6.2011 16:18:58   
liliana
A mi koje nismo iz Bg-ne moramo da se "Avonišemo"user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu maslachak)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Avon
29.8.2011 0:16:35   
World
ja sam nekada cesto narucivala proizvode, sminku, parfeme....
sada povremeno kad mi dopadne saka neki katalog narucim neke sjene ili sjaj...
kozmetika je ok, sto se mene tice, moze proci, ali jedina stvar koja me stvarno odusevljava je krema za stopala i laktove, nesto sa shea butter, ne znam sad tacno kako se zove. koristila sam inace razne marke i vrste kozmeticke i sve je manje-vise tu i tamo, ali ovo je jedina krema na koju sam naisla da stvarno djeluje i cak i nakon jednog nanosenja tabani (a pete pogotovo) su tako lijepi i mekani, milina.....
e sad sam pocela da zvucim kao reklama...user posted image

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Avon
12.4.2012 19:00:29   
Figaro88
Ja radim sa Avonom jako dugo,imam gomilu njihove sminke,lakova,kupki...ne odgovaraju mi svi njihovi proizvodi,ali vecina da.A uvek imam uzorke ruzeva i ostalog pa dam da isprobaju bas zato sto mnoge nijanse deluju drugacije...Najbolje su mi kuglice,senke,imaju i dobre kreme...

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Avon
12.4.2012 23:39:41   
Sanchy
I ja kupujem Avonove proizvode...naravno ne odgovara mi sve ali kome odgovara sve iz bilo koje kolekcije_?Imaju svasta nesto interesantno uvek,trenutno koristim neki puter za telo koji extra mirise pa kad njega potrosim prelazim na dead sea minerals planet spa puter za telo taj mi je skoro stigao,,,

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Avon
21.4.2012 17:36:48   
pandina
Koristim i ja dosta njihovih proizvoda.
Kreoni su odlicni (ne razmazuju se), kao i senke. Koristim i njihove kuglice, i to i bronzane i ruzicaste.
Maskare su OK ne prave grudvice, ali se brzo osuse.
Volim i Planet Spa citavu kolekciju. Celu trudnocu koristim iz te kolekcije mleko-puter sa maslinovim uljem, za sada nema strija :), mada mozda je i do genetike.
Zadovoljna sam i Advance kolekcijom za kosu.


(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Avon
4.5.2012 13:10:06   
Ivence
Ja koristim, meni mama radi sa tim... sve je ekstra :)

_____________________________

Proći ćeš kroz neke krize... proći ćeš kroz analize.... al' verovati moraš da si rođeni superstar :)

(odgovor članu pandina)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kupaći kostimi za trudnice
photo
Dugo toplo leto je pred nama, i eto vam razloga da idete na plažu i pokažete vaš stomak u jednom od ovih prelepih modela...
Kakve sve bakterije donosimo iz šopinga?
Svi volimo šoping! I dok bezbrižno isprobavamo novi bikini, haljinu, šešir ili ruž za usne, presabiramo koliko smo ušted...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here